Nespoľahlivé kupujúce

caspino
11. dec 2013

Ahojte žienky, maminky,.....
chcem sa len poradit ako riešite tie ktore mate inzeraty a ozve sa vam kupujuca ze ma zaujem a povypytuje sa plno veci a potom vas požiada ze tovar zobere za 10dni na 100% ze moment.nema peniaze ale isto jej ho mate držat, a prosi vas a nemate ho nukat inym a na to sa v dohodnuty termin neozve ja ju obhanam ze teda ci uz ide platit uz mala aj udaje k platbe a napise ze nasla iny tovar, tak do kelu to uz v niektorých nie je vobec zmysel pre zodpovednost a korektnost obchodu, som taka nahnevana ze az a medzi tym som uz mala dalsieho zaujemcu o tovar ale nakolko som dala slub ze tovar podržim je prec aj dalsi kupec. och niektoré su fakt nezodpovedné......

Do buducna mam ako taketo riešit zalohou ale ked nema....??
vdaka za info

ebetke
6. apr 2017

Chcem upozorniť na predávajúcu @makiky - zmenila si bydlisko z Hlohovca na okres Trenčín, to je tá istá, momentálne nemá žiadne inzeráty, ale je aj na Bazoši, tak dávajte na ňu pozor, lebo okráda ľudí, tovar nepošle ale platbu pošlete vopred.

narcisia
23. jún 2017

Upozorňujem na kupujúcu misska22. Chcela rýchlo poslať tovar na dobierku 1.triedou vraj rýchlo potrebuje šaty na fotenie, mala tam v hodnotení, že dobierku prebrala, tak som jej tovar poslala. Na moju otázku, čo sa deje a prečo neprebrala zásielku neodpovedala a už si zrušila aj stránku na modrom koníku. Meno je S. Morvayová, Bukovce, tak si dajte pozor, ak si opäť založí účet pod iným nickom.

andy03
18. feb 2018

Baby čo mám robiť keď som neterke kupovla skakaciejo koníka -ktorého si sama vybrala- bola som preneho osobne minuly týždeň a včera sme mali oslavu a otvoríme krabicu a stupla na koníka nikde nebolo :( mala chuda nešťastná... a predávajúca mi písala za ho tam dala - neukazovala mi to pri prevzati- my ho nemáme :( a stal 10 euro.. či s tým? Písala som nech mi nejaký stupel doručí, lebo inak o kona nemáme záujem.. môžem jej tovar vrátiť?

tadotami
6. feb 2019

upozornujem na kupujucu @nikuska34 .maximalne nespolahliva,neprebera dobierky,nekomunikuje a to prosi o dobierku pre syna.skoda casu,nervov,penazi a energie.vo vlastnom zaujme nic neposielajte.pridete o peniaze.

novana
6. feb 2019

@tadotami , nika nikuška z Košíc! 😃 Tá má sto nickov a sto účtov na všetkých možných socialnych sieťach. Len paprče naťahujú....

zuzka1201
16. jún 2019

Poprosim cas pordte mi pani som zaplatila rifle,(22.70) mam aj vypis a doteraz co je 12 dni mi beposlala riflea dokonca ked ju vyzyvam tak sa neozyva cize aj peniaze aj rifle ma ona co mam robit