Odkladať alebo predať veci po deťoch?

susik77
8. dec 2007

Ahojte, mam dilemu:Neviem, ci mam predat veci po malej.Druhe mimi by sme chceli do 3 rokov, ale nemusi sa hned zadarit. Teraz neviem, ci mam oblec.a kocik, autosedacku a ost. veci skladovat, al. predat.Kocik a autosed. mam uplne novu, velmi mi vyhovuje, ale neviem, ci nebude uz neco lepsie na trhu, co by mi viac vyhovovalo. Zistila som, ze oblecko sa dost tazko predava, a dost pod cenu...aj ked mam znack. veci-Next, Mothecare, H&M...

ena
11. dec 2007

my budeme mat rozdiel cca 23 mesiacov a ja som nic nepredavala, takze teraz sme nekupovali nic, ale zas, asi nakupujeme viacej pre prveho, s tym, ze ved bude mat kto znosit. 🙂)
Aj sa mi paci iny kocik- surodenecky, ale maly uz z kocika castejsie vylieza ako tam chce sediet, takze by to bola zbytocna investicia, kupovat novy kocik+ sedacka+vajicko a predavat stary s vanickou a inym vajickom.

bibinka
12. dec 2007

keďže mám deti dva roky po sebe a navyše chlapcov, mám to super jednoduché. a som rada, lebo som kupovala iba pár bodyniek, čo bolo už veľmi obnosené a zvyšok maličký nosí. Staršiemu som ešte nekupovala mnoho nových vecí, bo do všetkého akurát dorastá,ale na jar pokúpim. A potom,keď aj mladší vynosí tie prťavé vecičky,posuniem tie novorodenecké do nemocnice na pôrodnicu a tie trošku väčšie po kamarátkach-zadarmo, veď aj tak už nemajú veľkú cenu, i keď vyzerajú ako nové.
a predávať obnosené veci na fóre sa mi nezdá až taký dobrý nápad,lebo každá mamina chce z toho ešte niečo mať,tak sa to predražuje a každá si potom radšej kúpi v sekáči v rovnakej kvalite a za 50,-.veď v tých sekáčoch sú len značkové vecičky-next,marks-spencer a pod.

o_o
Odpoveď bola odstránená
Zobraz