Ploštica posteľná

cclaudyy
1. aug 2022

Dobrý deň má niekto skúsenosti s plosticou posteľou?
Pred 6 mesiacmi som v celom dome kompletne vymenila nábytok za nový z obchodu . Pred niekoľkými dňami som našla niekoľko plostic na mojej novej posteli. . Posteľ aj madrac som hneď vyhodila povysavala a vydentifikovala som cely dom skoro všetko co sa dá periem na 90 stupňov a ešte aj zehlim. Skontrolovala som aj postele madrace v izbách mojich detí skrine gaucovku celý nábytok nič som nenasla ani stopy po plosticiach. Mal niekto skúsenosť ze mal plostice len v jednom kuse nábytku alebo v jednej izbe? Alebo mam už zamoreny celý dom a ešte to nie je viditeľné? Za každú radu a skúsenosť vopred ďakujem.

maja295
20. aug 2022

@bessie12 môžeš mi napísať firmu,ktorá ti pomohla?....u nás už bola jedna vzala 500eur a aj po týždni mám stále ploštice.......po akom dlhom čase ťa prestali po postreku štípať?.....stačil jeden postrek.....a pouťili aj paru?.....Ďakujem.

bessie12
20. aug 2022

@maja295 fuha. Tak to teda neviem aka firma to bola. Ale viem, ze bola velmi draha. Platil to nas sef. Po tom postreku sa mi vidi, ze este taky tyzden sme mali sledovat ci sa nahodou neobjavia.

jalla
30. máj 2023

@maja295 ahoj, vieš mi napísať aká firma to bola, aby som ju neobjednávali? Ďakujem moc

natkalo
8. dec 2023

@bessie12 aka firma to bola ??