Po tretíkrát som nespravila skúšky v autoškole, čo ďalej?

annaxj
18. jún 2019

Ahojte, chcem sa opýtať či niekto nemá nejaké skúsenosti s nespravením skúšky v autoškole na 3. krát. Povedali mi že mi príde domov nejaké potvrdenie o nespravení skúšky ale nepšišlo mi nič a bude to už mesiac. Plus nemá niekto nejaké skúsenosti s odvolaním sa?

dominika_sk
18. jún 2019

@annaxj iba zo zvedavosti, testy alebo jazdu?

mia_von_prag
18. jún 2019

Absolvovať celý kurz ešte raz, zaplatiť ho a opäť máš nárok na 3 skúšky.
Proti čomu sa chceš odvolávať? To, že si nespravila má asi nejaký dôvod...

demonka5
18. jún 2019

@annaxj musis pockat na ten papier,nasledne sa prihlasis na novy kurz,zaplatis a opat mas 3pokusy

annaxj
autor
18. jún 2019
annaxj
autor
18. jún 2019

@demonka5 a ako dlho asi trvá kým dostanem ten papier? Môže sa stať že mi ho ani nepošlú?

annaxj
autor
18. jún 2019

@mia_von_prag pretože si nemyslím že som porušila pravidlá cestnej premávky závažným spôsobom, alebo vôbec nejak ohrozila bezpečnosť cestnej premávky....

demonka5
18. jún 2019

@annaxj su povinny ho poslat v zakonnej lehote,ono moze uz byt na ceste davno ale pokial to prejde z uradu,cez podatelnu postu atd podla mna pride v najblizsich dnoch ja som tiez nespravila,druhykrat som si zaplatila zas ale dalo sa dohodnut s autoskolu ze uz na teoriu nemusim,ja som tiez mala problem s jazdami a soferujem odvtedy v kuse😀

annaxj
autor
18. jún 2019

@demonka5 Ďakujem, snáď to teda čo skoro príde.. a môžem sa opýtať, že do akej autoškoly ste chodili kde sa dalo dohodnúť o tej teórii? Lebo ja som žiadnú takú zatiaľ nenašla a fakt nemám čas to celé absolvovať znovu..

lindusss2016
18. jún 2019

@annaxj ved napis, co si urobila. 3 x si porusila pravidla menej zavaznym sposobom? No ved to je viac nez dost. Ok, v praxi sa soferom obcas nieco stane, ale je to skor ojedinele. Kamoska nespravila, lebo ked sa menili a ona sa pohynala od obruvnika, nedala smerovku. Auto za nimi neslo, cize nesposobila ziadnu nehodu, ani nijake vazne zavinenie, ale nepresla. Tak by ma fakt zaujimalo, co si pokazila ty, ked si myslis, ze si v prave

mia_von_prag
18. jún 2019

Pozri, na posúdenie je tam policajt, bol tam aj inštruktor... Nemyslím, že ti niekto niečo spätne uzná. Navyše sa to stalo 3x...

kikuska555
18. jún 2019

Otec je skusobny komisar a teda nikdy nenechal niekoho len tak neurobit skusky. Auto ber ako zbran, mozes sposobit nehodu kedykolvek niekomu sposobit zranenia, alebo este horsie zabit niekoho. Preco by si to mal on ako skusobny komisar zobrat na krk? Aj male priestupky su priestupky a teda stalo sa ti to 3x.

annaxj
autor
18. jún 2019

@lindusss2016 Ja som jazdila na skúške iba raz, dva krát som nespravila kuželky, a policajt mi konkrétne nepovedal čo som spravila zle aj keď som sa na to spýtala 3 krát, celý čas sa pozeral do mobilu a fajčil elektrickú cigaretu alebo niečo také..

annaxj
autor
18. jún 2019

@mia_von_prag
@kikuska555 jazdu som na skúške mala iba raz, dva krát som nespravila kuželky, pretože som na nich pred skúškou necvičila ani jednu hodinu.

kikuska555
18. jún 2019

@annaxj tak si si vybrala zlu autoskolu teda. Kuzele su tiez dost podstatne ak nechces rad radom rozbijat auta na parkoviskach. Nechcem byt zla ale je to qj tvoja chyba. Ja som si zaplatila aj kondicne jazdy pretoze kuzele mi robili problem. A na skusku som nesla tak aby som si nebola ista ze ich urobim.

annaxj
autor
18. jún 2019

@kikuska555 No len to je trochu ťažké dopredu vedieť aká tá autoškola bude, bola som na kuželách raz ale nešlo mi to tak ma inštruktor vysmial a išli sme ďalej jazdiť... plus na skúške som ani nič neprevrátila, len som bola nad časový limit, spravila som to za 12 min namiesto 10...

mia_von_prag
18. jún 2019

Test, kužele a jazda tvoria skúšku v autoškole x rokov. Musíš spraviť všetky časti... Bez toho nejde. Mala si sa ohlásiť, že neovládaš kužele a neplánovať si skúšku. Kužele symbolizujú autá. Ak si sa do toho nezmestila, zhodila, alebo čokoľvek iné, nevieš reálne zaparkovať medzi autami a žiadny komisár ti vodičák dať nemôže.

majcika
18. jún 2019

@annaxj 3x kuzelkova chyba???

annaxj
autor
18. jún 2019

@mia_von_prag ja som ale nič nezhodila len som to spravila za 12 minút namiesto 10

ivankamirka
18. jún 2019

Nás mučil pred skúškami, na kužeľoch aj na jazdách,kým sme to nedali.

annaxj
autor
18. jún 2019

@majcika 2 krát. Počet skúšok je 3, keďže som na poslednej nespravila jazdu, kužele som nespravila 2 krát....

mia_von_prag
18. jún 2019

@annaxj Bohužiaľ, nesplnila si kritérium. Doporučujem vybrať lepšiu autoškolu a zodpovedne sa pripraviť na každú časť. Ak 2x nespravíš kužele a 1x jazdu, tak to neznie úplne, že si pripravená ísť do cestnej premávky.

annaxj
autor
18. jún 2019

@mia_von_prag no ja si myslím že som a preto sa chcem odvolať... kužele som nakoniec zvládla a na jazde, ako som tu už minimálne 4 krát spomenula, som nespravila žiadnu chybu.. ja som tu nepísala preto aby ma každý presviedčal o tom že nemám pravdu, ak keď ste tam neboli, chcela som sa poradiť ale tak okay, asi nie lmao

bashawelle
18. jún 2019

@annaxj tak to by ma zaujimalo, co to bola za autoskola. urobila som vodicak vo februari v Ke a teda kuzelky mal kazdy nacvicene. instruktori sa na nikom nesmiali a bola som tolkokrat, kolko som chcela na cvicisku, aby som bola pripravena.

hastrmistr
18. jún 2019

Kto neurobi na 3 krat jazdu tomu by som vodicak nedala....takyto clovek nemoze byt vodicom...nic v zlom ale mas odvahu

annaxj
autor
18. jún 2019

@hastrmistr 2 x som neurobila kužele... úplne milujem keď niekto súdi bez toho aby poznal všetky okolnosti

hastrmistr
18. jún 2019

@annaxj to je jedno kuzele alebo nevies startovat...takto mozes poskodit auta, zrazit cloveka.....ja nesudim ja konstatujem....

annaxj
autor
18. jún 2019

@hastrmistr no lenže keď som 2 krát nespravila kužele a 1 krát jazdu, 2+1=3.. počet skúšok = 3, kužele sa robia pred jazdou, tak logicky som ich na poslednej skúške spravila.........

bobricek1979
18. jún 2019

@annaxj no skúšaj máš ešte opravné

patinqaa
18. jún 2019

Nechcem autorku branit ale neda mi to. Kto nemal tu cest spoznat napr Ke policajtov v sucasnoti .. nevie.. je to jeden velky biznis .. platenie kondicnych jazd, kolko a pod.. choree ..fakt..a to autoskola nestoji male peniaze.. robila som autoskolu pred 7 rokmi ale korupcia uz ak vtedy existovala .. teraz je to bohuzial horsie a ceny vyssie

patinqaa
18. jún 2019

@annaxj Neviem ci to existuje este ale za mojich cias ti ktori nespravili.. si zaplatili cca 150€ v povodnej ale inej autoskole a mali este dalsie dva pokusy.. neviem ci to funguje, ak nie tak cakat, dat si mozno kus pauzy a prihlasit sa do overenej a lepsej autoskoly.. ak je moznost aj skusit iny kraj (moznost natrafit na lepsich policajtov)