Rodina mi zničí vzťah, neprijali môjho priateľa

bielavlcica
11. okt 2019

Ako som davnejsie pisala mojho partnera neprijali. Nechcu ho vidiet, nesmie k nam prist neznasaju ho. Konecne sme sa dopracovali k terminu svadby ale nakoniec to dopadlo tak ze svadbu sme zrusili pretoze sme oddeleni, nie sme spolu. Nefungujeme ako davaj ludia co budu spolocne zit. Jemu vadi,ze rodina ho neprijala nasi o nom nechcu pocut. Sestra mi dnes volala ze mam k nej prist lebo podla nich sa pofakujem a valam si sunky ( hladam pracu) a chcela po mne aby ma doviezol k nej ze ak ma lubi. On ale nechce nie preto ze by ma nelubil, ale preto, ze su to pre neho cudzi ludia ktory ho neprijali.Ked som jej to povedala ze nemoze povedala, ze je zbabelec. Bojim sa, ze o neho pridem. Hladame riesenia ako byg spolu ale vsetko je proti nam. Nemozem ani nic robit lebo vsak mama je v nemocnici a ja ju len stresujem.
Najhorsie je, ze moja rodina nechape ako ho lubim a zalezi mi na nom a znamena pre mna vsetko ale moja rodina robi vsetko preto aby nas dostala od seba vsetci mi hovoria,ze to neni chlap pre mna ale tazko sa to vysvetluje ludom ktory nerozumeju vztahu medzi nami. Vela sme preskakali zmenil sa kvoli mne lebo vedel, ze by o mna prisiel. Vela sme sa naucili a chceme byt spolu dokonca. Patrime k sebe a chcem sa zobudzat vedla neho.
Co mam robit ked nastala takato situacia :(

mala_bodka
11. okt 2019

No ja neviem..uz nie len rodicia a sestra ale aj susedia vas chceli rozostvat ..? Hmm ..

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 vidis, ja presne taketo utlmy riesim strikovanim a sitim. Akurat ma stve, ze nemam teraz dost casu na tuto moju "terapiu". Len sme o tu trochu spestrili, aby nas nevymazali😀

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@bielavlcica jedno Ti poradim, nehladaj vinnikov, ries si problemy a budes mat lepsi zivot.

lubkavargova1
11. okt 2019

@katarinka89 kto su "kukurice"?? Tento terminus technikus nepoznam :D

mala_bodka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl no pripadam si teraz pri tebe ako zdochlina😍

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 no, zdochlinovy pocit mam ja zo seba, som nejaka spomalena, unavena.

katarinka89
11. okt 2019
abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl Úprimne závidím: múdra hlava a šikovné ruky. Mňa síce hlava živí, ale mudrou by som ju nenazvala a ruky by mi mohli dolamat, ledva gombík prišijem. Pritom moja maminka i obe sestry mega zručné. Maminka to so mnou skúšala opakovane, ale šiť a ani strikovat som sa nenaučila. Tak len obdivujem zručnosť iných.

lubkavargova1
11. okt 2019

@katarinka89 maaaticko svata! Uz mi zaplo, ze preco kukurica!! :D :D :D :D

0silvia0
11. okt 2019

@lubkavargova1 no vitaj medzi spomalenymi 😁

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@abbey1 este keby bolo viac casu a energie. A mudra, co ja viem, aj lepsie by to mohlo byt😀

abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl Jaj energiu zo mňa malá vycuciava a asi aj susedia a náhodní okoloidúci.

katarinka89
11. okt 2019
dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@abbey1 mam podobny pocit, uz par dni premyslam, ci je to vekom, pocasim alebo cim a ako to idem riesit. Napadlo mi take masochisticke riesenie-zacnem behat, len este neprisiel ten den D😉

bielavlcica
autor
11. okt 2019

@katarinka89 ano je to on. Ale najom mu uz neplatim a na pokec prestal chodiit dokonca mi ukazal s kim a o com si pisal. Viacej travime cas spolu. Chyba bola vo mne ze som s nim o tom nehovorila ako ste mi radili len som ticho cakala nakoniec ked ta suseda sa zacala na neho liepat mi pretiekol pohar trpezlivosti pohadali sme sa vykricala som mu vsetko co som v sebe dusila. Odisla som a nekomunikovala. Nakoniec mi napisal ze sa potrebuje povypravat tak sme sa stretli a za vsetko sa omluvil, ze nevedel, ze ma toto vsetko trapi a on este prilieval. Bolo vydiet, ze ho to uprimne mrzelo. Povedala som mu ze som ochotna sa vratit ale stanovime si pravidla no a odvtedy seka dobrotu a snazi sa. Uz je taky ako som chcela snazi sa a velmi

jenny333
11. okt 2019

Neechaj sa odradit rodinou. Ak k tebe on skutocne nepatri nech ta nechaju padnut na hubu samej. Ak oni vidia to co ty nevidis casom to mozno spoznas tiez. Cas ukaze. Neviem preco ho nemaju radi to si nepisala ale najlepsie by bolo otrhnut sa od rodiny. Zi snim sama a uvidis. Mne takto hovorili a pochopila som az ked som snim sama zila aky je to hajzel. Ale uvidis. Nepozname to pozadie preco ho tvoja rodina neprijala mozem sa sama mylit z vlastnej skusenosti. Ale pokial clovek nezazije na vlastnej kozy tak mu bude darmo aj sto ludi rozpravat. Treba zazit

abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl Beh je pre mňa pohroma. Snáď to strikovanie by som skôr zvládla. 🙂

marca12
11. okt 2019

@bielavlcica preco nie ste spolu? Preco ho tak neznasaju? Ak sa k tebe sprava pekne,stara sa o vas a si s nim stastna,vykasli sa na rodinu. Zite spolu a casom mozno svojimi cinmi presvedci aj rodicov. Potrebujete svadbu ku stastiu? Nemozete spolu zit bez svadby? Cele je to komplikovane stale pleties rodicov. Si dospela,chces s nim byt,bud. Ale ak vadi rodicom,nieco na tom bude,nemyslis? Nie je to nejaky gangster?

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl au, beh? To je fakt masochisticka myslienka, chodza by nestacila? 😬

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@abbey1 @0silvia0 ved aj pre mna je to pohroma, inak by uz den D nastal😀Ale tak nejako sa mi zda, ze by ma to mohlo trochu omladit😀take hrozne napady mam😀

marca12
11. okt 2019

@bielavlcica zapamataj si,cloveka nikdy nezmenis a vonkoncom nie je taky ako ty chces. Len vie ako ta oklamat. Ak riesil ine zeny,ruky od neho prec. To je len trapenie. Ale asi si zasluzis padnut na uplne dno,aby sa ti otvorili oci. Ked budes s deckom na rukach prosit rodicov o prijatie naspat,potom pochopis,preco ho nemali radi.

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@0silvia0 a teda, ked to tu uz tak spestrujeme, nasli sa tie dosky? Musim na to mysliet, lebo si viem predstavit, keby sa toto stalo mojej dcere, ze ako by ju to mrzelo.

abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl Aké dosky? Sorry, som zvedavá. Nudím sa pri sporáku.

jana_eyre_2
11. okt 2019

@abbey1
@dskjhfdlkdjhl
@0silvia0 super diskusia 😂😂😂 ja neviem ani gombik prisit a dnes idem platat roztrhane gate 😂

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@abbey1 dosky s obrazmi, ktore malovala/kreslila cely september v skole-zaabudla vo vlaku. Moje deti su tiez tymto smerom dost orientovane, takze si viem predstavit, ako by ich to trapilo.

abbey1
11. okt 2019

@jana_eyre_2 Vitaj medzi nami.

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2019

@jana_eyre_2 jaj, ale platat gate, to by som nerobila, ja by som radsej nove usila-ja by som to ulozila na dno takej krabice, kde hadzem podobne skvosty s tym, ze urobim, ked budem ma cas😀

0silvia0
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl nie, nenasli... Dcera to musela nakreslit vsetko znova, no, mala co robit, slak ju triafal...

abbey1
11. okt 2019

@dskjhfdlkdjhl :( Aj moja staršia nádherne maľuje, to má po manželovi.Ale bohužiaľ, už nejako nestíha. :( Verím, že tá strata mrzí. Držím päste.