mamartinka
autor
5. okt 2013

Pondelok 14.10 Michal sa snaží napraviť svoj vzťah so Sebim zatiaľ čo Paula musí trpieť výčitky z Alžbetinej strany. Nora hľadá niekoho, kto sa nebojí špinavej roboty. Podarí sa Michalovi a Paule nájsť spôsob ako spoločne prekonať všetky problémy? Utorok 15.10 Nora sa stretne s Tiborom a jej krutý plán pomsty sa môže začať. Michal podpíše rozvodové papiere, Nora však podpísať odmieta. Paula s Michalom si užívajú spoločne čas, Paula netuší, aké nepríjemné prekvapenie ju od Nory čaká. Streda 16.10 Michal neverí, že za hanlivým nápisom na Paulinej bráne by mohla stáť Nora. Paula namiesto Michalovho pochopenia nájde od Nory nové nepríjemné prekvapenie. Ján si myslí, že pristihol Romana v spálni s Lindou, Hilda má však na vec iný názor. Stvrtok 17.10 Michalovi sa napokon podarí nájsť Noru, tá mu však zakáže akýkoľvek kontakt so Sebim. Roman sa obáva odhalenia jeho tajného vzťahu s Norou. Alžbeta varuje Paulu, že prepichnuté gumy sú len začiatok šikany a jej obavy sa vzápätí potvrdia. Piatok 18.10 Paula označí Noru pred políciou ako podozrivú a žiada o pomoc Michala. Roman varuje Noru, že zašla priďaleko a prikáže jej aby Paule dala pokoj. Michal sa rozhodne napriek Norinmu zákazu ísť po Sebiho do školy, Sebi však v škole nie je.

mimikyky
9. okt 2013

jééj, to auto jej priviezol na bicykli ?? 😀 😀 😀 😀

haslerka27
9. okt 2013

nezda sa vam ze roman sa do nory uz aj trosku zahladel?je rovnaka ako on,sedia k sebe😉z pociatku to bola z jeho strany vypocitavost aby ju mohol kontrolovat a ovplyvnovat ale teraz mam dojem ze sa mu nora ozaj paci....

mamartinka
autor
9. okt 2013

A ten Sebi zevraj bude Romanov som kdesi citala ci pocula.Ale ci to je pravda.

slagy
10. okt 2013

Neviem ci ste to uz nepreberali,...ale nebude Michal nakoniec vlastny syn nevlastneho otca? 🙂 (som to napisala ako hotas, snad viete ako som to myslela) 😀

zuza.m
11. okt 2013

baby potrebovala by som zistit ako sa vola herečka ktora hra poštarku .len tak zo zvedavosti . 😅 viete niektora??diky

mamartinka
autor
14. okt 2013

Pondelok 21.10 Michalovi sa podarí presvedčiť Noru, aby sa aj so Sebim nasťahovali spať do domu Pollnerovcov. Alžbeta spozná Tibora a spolu s Paulou zavolajú políciu. Podarí sa policajtom Ábelovi a Kajínkovi dolapiť a zatknúť Tibora? Utorok 22.10 Nora sa rozhodne podstúpiť interupciu, znenazdajky sa v nej však prebudí materský pud. Gejza sa vyhráža Rudovi, aby presvedčil Alžbetu, nech stiahne obvinenie na Tibora, v opačnom prípade ho čaká vyhadzov z práce. Paľko sa postavil na nohy, no čaká ho ešte veľa práce a trpezlivosti. Streda 23.10 Oľga nevedomky vnukne Nore myšlienku na podlý plán ako Michala presvedčiť, že dieťa, ktoré čaká, je jeho. Paula s Paľkom a Alžbetou čakajú na Michala, ktorý im sľúbil, že vezme Paľka na hipoterapiu, Michal sa však neukáže. Ján si prečíta v novinách nelichotivý článok o firme, ktorý napísala Táňa. Stvrtok 24.10 Michal sa zobudí vedľa Nory a uverí, že s ňou strávil noc. Paula s Paľkom sa na neho hnevajú a Paľko uprednostní Gabriela, ktorý ho vezme na kone. Norine intrigy vychádzajú, čaká na ňu však nepríjemný škrt cez rozpočet, s ktorým nerátala. Piatok 25.10 Paula zvažuje pracovnú ponuku od Skácela, Michal aj Alžbeta ju presviedčajú, že akokoľvek sa rozhodne, budú stáť pri nej. Nora po výsluchu na polícii prosí Romana o pomoc. Roman sa pokúsi podplatiť vyšetrovateľa, podarí sa mu to?

hasleerka
15. okt 2013

niečo mi ušlo, kto je Tibor???????????????

stastenka42
15. okt 2013

@slagy podla mna bude,lebo raz stary spominal ze sa s Michalovou matkou milovali ale nakoniec si vzala Lanskeho...

stastenka42
15. okt 2013

kto je Alžbeta,som sa stratila.....

mamartinka
autor
19. okt 2013

Pondelok 28.10 Paula definitívne odmietne pracovnú ponuku od Skácela. Tibor má proti Nore nespochybniteľný dôkaz a za svoje mlčanie žiada vysokú sumu. Roman chce Tibora postrašiť, ale situácia sa mu vymkne spod kontroly. Utorok 29.10
Roman zabil Tibora! Zahladí stopy a zinscenuje samovraždu. Paula sa netušiac stane svedkom Romanovho úteku z miesta činu. Uverí vyšetrovateľ Zorba, že sa Tibor zastrelil sám? Streda 30.10 Michal sa dostal do okruhu podozrivých. Jediný, kto bol s ním je Paula, ktorá však nie je vierohodným svedkom. Erika vysvetlí Zorbovi, prečo neverí, že by bol Tibor schopný samovraždy. Roman panikári, urobí chybu, ktorá sa mu môže stať osudnou. Stvrtok 31.10 Vyšetrovateľ Zorba vie, že Roman je vrah, nemá však proti nemu žiadne dôkazy. Nora sa rozhodne Romanovi povedať, že spolu čakajú dieťa. Michal pozve Sebiho na zmrzlinu s Paulou a Paľkom. Ako zareaguje Nora? Piatok 01.11 Sebi a Paľko sa stanú kamarátmi. Paula začne byť Sebimu sympatická. Michal ju prekvapí náčrtom ich spoločného budúceho domu. Paula má však zlé tušenie, že Nora chystá niečo, čím prekazí ich spoločné šťastie.

mamartinka
autor
20. okt 2013

@stastenka42 Alzbeta je Paulina mama.

stastenka42
20. okt 2013

@mamartinka Ano,teraz v piatok som to zistila,Dakujem

hasleerka
31. okt 2013

baby nejak mi uniklo môže Rudo predať ten dom??? ja som bola v tom že je to dom ich mamy

stastenka42
31. okt 2013

@hasleerka nie povedal ze je to len jeho dom a moze si s nim robit co chce,a ona mu na to ze ved ano...tak asi preto si akoze hladaju byvanie s Paulou...

hasleerka
31. okt 2013

no a to tam býva paula aj s malým aj s mamou ... teda to je trochu divné aj ked sú dobré vzťahy ... ešte tak svokru by som chápala ale švagrinú ... žeby nemali vlastné bývanie

hasleerka
5. nov 2013

@mamartinka kde si sa nám stratila, žiadne info ...

hwiezdinka
10. nov 2013

ahojte, pridavam sa k vam, ja som takisto verna divacka tohto serialu - jedineho slovenskeho, ktory pravidelne pozeram a nenecham si ujst ziadnu cast 🙂

hwiezdinka
10. nov 2013

Pondelok 11.11
Roman v spolupráci s advokátom podniká ďalšie kroky v odňatí Hildinej svojprávnosti, zaskočí ho však nečakané stretnutie advokáta s Jánom. Nora naplánuje "náhodné" stretnutie Michala a Pauly. Čo ma Nora za lubom?
Utorok 12.11
Biba ma podozrenie, zže s Gabrielom niečo nie je v poriadku a varuje Paulu. Jan Romanovi zakáže zbaviť Hildu svojprávnosti, Nora tlačí na Michala, aby odišli z mesta.
Streda 13.11
Gabriel v noci ukradne Paule fotku s Michalom, aby ju v Paulinom mene Michalovi vrátil. Sebiho nahnevajú plány rodičov na sťahovanie.
Štvrtok 14.11
Hilda je doma z nemocnice, nie je však schopná komunikovať. Nore sa podarí zviesť Michala a po spoločnej noci sa zdá, že všetko vychádza podľa jej plánov. Paula Paľkovi prezradí meno jeho otca.
Piatok 15.11Norin potrat bol len planý poplach! Paula potvrdí Paľkovi, že na internete našiel svojho otca. No rozhodne sa, že najlepším otcom pre Paľka bude Gabriel.

hwiezdinka
10. nov 2013

Pondelok 18.11
Hilda sa pokúsi presvedčiť Paulu, aby sa s Michalom vrátili k sebe. Paula sa rozhodne s Michalom porozprávať o Hildinej verzii. Roman s Gejzom rozbehnú čierne kšefty s drevom, tentoraz však nepôjde všetko podľa ich plánov.
Utorok 19.11
Paula je v rozpakoch, nevie, či sa ohľadne Gabriela rozhodla správne. Roman požiada Kuba, aby neudal Gejzu z napadnutia. Hilda dá Nore jasne najavo, že vie, kto je otcom jej dieťaťa.
Streda 20.11
Michal Hilde neuverí, že dieťa nie je jeho. Roman nie je ochotný zaplatiť sumu, ktorú od neho Gejza žiada za mlčanie. Gabriel prichystá pre Paulu veľké romantické prekvapenie!
Štvrtok 21.11
Paula povie Gabrielovi svoje áno, sama seba však musí presviedčať, že sa rozhodla správne. Nora požiada Hildu, aby Michalovi neprezradila, kto je otcom jej dieťaťa. Gejza nasmeruje Michala k priamemu dôkazu, ktorý má potvrdiť, že za Michalovou nehodou stojí Roman.

emily83
14. nov 2013

ja len dufam ze sa tento serial nebude tahat ako panelak. jedna seria a dost 😝

hwiezdinka
15. nov 2013

@emily83 vraj nie, ma byt len jedna seria, tak uvidíme 😉