Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

janka2307
21. máj 2013

Kolko je momentalne poplatok poste za neprebratu dobierku?mate skusenosti v tomto roku?

gubcikova
22. máj 2013

@janka2307 ja som platila tuším 1,60 alebo 1,80

lucinka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2307
22. máj 2013

Ako dlho ste čakali na omeškanú zásielku posielanú obyčajne? jednej mamičke som posielala pred 13 dňami v piatok a ona ju stále ešte nemá....

111safary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cristi
22. máj 2013

@janka2307 mne uz tak neprisli tri zasielky,dokonca raz 1triedou...ak si kupujuca sama vyziadala poslat obycajne,je to na jej zotpovednost.

mawka
22. máj 2013

@cristi
@janka2307
treba to riesit. nam sa zatulal balik normalne balik, ale ono treba to riesit. dam pozitivnu skusenost s @pastelka74 uplne uzasny obchodik, zasielka stratena a bez paniky a urazok a osocovania a podozrievania sa to vybavilo. maximalne odporucam tuto predavajucu 🙂 takto by to malo nejak fungovat v ramci celeho MK. ze ked je aj problem, tak sa aktivne riesi aj s postou a neduma sa nad tym, kde asi balik moze byt.

cristi
22. máj 2013

@mawka ano ,ja som riesila jednu takuto stratenu zasielku s postou,spisali sme reklamaciu ,ale nevyhoveli mi,ze vraj je neopodstatnena. 😒 ,nakoniec mi vysla v ustrety samotna predavajuca.. 🙂 a u tych dvoch to dopadlo asi tak, stratena obycajna zasielka=moja chyba ☹

mawka
22. máj 2013

@cristi len si zober, ze ta posta je uz aka, ked strati aj balik, chapes. nasiel sa, chvalabohu 🙂 preto ked sa jedna o zasielky, tak sa snazim byt v pohode, lebo slovenska posta je des a hroza......

cristi
22. máj 2013

@mawka ale tak,niekedy dokaze celkom pekne prekvapit...dokonca sa mi stalo,ze druha trieda bola o den rychlejsia ako prva v rovnaky den posielania balika..myslim,ze je to zas len o tych ludoch a na druhej strane som sa tu stretla neskutocne milymi predvajucimi,ktore mi vysli v ustrety a vyriesili stratu balika v spokojnosti pre obe strany 🙂

pastelka74
22. máj 2013

@mawka .....dakujem 🙂 🙂 ...pre mňa je slovenská pošta jedna veľká,záhadná absurdita...mám o jednu skúsenosť na viac....s EPH..... 😝 😝 😝 ..o tejto skratke sa mi bude ešte dlho snívať.....

janka2307
23. máj 2013

@gubcikova OK,mne sa dnes jedna vratila ale neplatila som nic...

milek
23. máj 2013

Pozor na pani s nikom labudovajolanka , kupila som od nej smykalku za 35 eur 16.5 . som previedla peniaze a tovar nikde a dnes mi pisala este jedna mamina že tu istu predala aj jej a dalšie ktore tiež od nej kupili tovar a stale ho nemaju a dotycna neodpoveda na správy 😠 😠

linduska_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vinx
23. máj 2013

Dobry vecer,mozte mi prosim poradit,aj ja som bola oklamana,od pani labudovajolanka,kupila som si smykalku za 35€,uz viem,ze ma oklamala,nebola som jedina.Daju sa tie peniaze nejako ziskat naspat,alebo v banke,mate s tym skusenosti?Dakujem.

trnka77
23. máj 2013

@vinx spoj sa s @milek a kontaktujte admina martinjasen

cherry1981
24. máj 2013

Mamicky poradite ci dat negatko v tomto pripade, alebo ako sa zachovat? Nezvyknem kupovat tu na MK, ale kupila som si tu u jednej mamicky prenosnu stolicku cam. Pani mala v popise napisane, ze k stolicke je aj original vrecko na stolicku. Stolicka co som si pozerala ma mat aj trojbodovy pas, ked mi prisla bezpecnostny pas, ktory ide pomedzi noziciek chybal, a pritom je na stolicke pripraveny aj otvor a tym padom sa mi mala zosmykuje. Napisala som jej to a povedala, ze ona ten pas nemala a ani nema na druhej stolicke ktoru ma doma. Tak som to hodila za hlavu, ze nevadi a manzel nieco vymysli.
A potom som sa uz ale nahnevala kedze pas nebol, ok reku kaslem nato, ale neposlala mi ani original vrecusko na stolicku. Tak mi slubila ze mi ho posle lebo zabudla. Dneska som jej pisala ze vrecko neprislo je tomu uz tyzden co ho posielala dodatocne zevraj obycajnou triedou. Tak sa mi ospravedlnila a ze mi teda vrati 2 eura, alebo mi posle nejake oblecenie ako kompenzacia za vrecko. Ide o to, ze ja ani tie dve eura nepotrebujem ani veci na oblecenie pouzite. Neviem ci dat negatko kedze sa mi ospravedlnila a chcela mi poslat 2 eura, prip. oblecenie, len ide o to, ze ja by som rada mala to, za co som si zaplatila. Da sa nejako zistit , ci to vrecusko posielala? Zeby sa len tak stratilo? Neviem nie som hadavy typ ja som jej napisala ze nechcem ani tie 2 eura ani oblecenie, ale hneva ma, ze stolicka vobec nema ani pas, a nakoniec ani to vrecusko 😢 😢 Myslite ze este moze prist? Kedze mamicka mi pisala ze ho posiela obycajne.

tatiana1983
24. máj 2013

ahojte mam pravo dat negatko ak si pani pyta podkdy k platbe a uz 2 tyzden ma natahuje ze je odcestovana a potom sa zial zase neozve ??uz ma totis toto unavuje .. ☹

bzuco
24. máj 2013

@tatiana1983
ja by som dala
ja to mám aj v podmienkach predaja, že vyžiadaním si čísla účtu považujem vec za záväzne objednanú a v prípade neuhradenia píšem negatko

tatiana1983
24. máj 2013

@bzuco dala som no napokom som ho aj stiahla bolo mi luto ze bude mat 1 hodnotenie a hned negativne ale upozornila som ju ze druha nebude urcite taka tolerantna 😉

anya23
24. máj 2013

ahojte kocky mate niektora skusenosti s predavajucou s nickom janasvitacova -Hlohovec?, zaplatila som monitor dychu a kresielko a tovar zatial nedodany a predavajuca sa nehlasi. Mala viac inzeratov a teraz tam nema nic,ako zistim ci nema viac uctov? Admina som uz kontaktovala :( preveruje sa

andrejka1983
25. máj 2013

@tatiana1983 vieš kolko takých negatiek by som už mohla dať ja...minimálne 6 😀...ale to už neriešim...zatial som negatko ešte nedala, aj ked dovodov som mala neurekom...raz mi dokonca jedna aj vynadala ked som ju slušne upozornila aby si prebrala dobierku že už ju má 3dni na pošte a nič....tak na mna vyskočila ,aspon 10riadkov mi napísala že čo si to dovolujem 😀 ešte ona mi chcela napísať negatko,že som upodozrievavá a že ju bezdovodne obvinujem z nepreberania a obťažujem....a bludy...no konec.... 🙄 😀 ...ludia su rozni....

andrejka1983
25. máj 2013

@tatiana1983 ale ja som to potom zacala riešiť tak, že som napísala termin, ....napr. milá pani, do nedele(datum) vam vecičky ešte podržím, ak mi dovtedy nenabehne platba, napíšem vam o tom,a tým pádom vas na základe tohto oznámenia mažem ako záujemcu a vec posuvam dalej, kedže obchodík sa neuskutočnil.....dakujem za pochopenie a prajem pekný den 🙂 ............takže skus takto nejak 🙂

andrejka1983
25. máj 2013

@cherry1981 ked to posielala obycajne tak rátaj 3dni až týžden 🙂 dlhšie by to nemalo byt...ak to poslala napr.v stredu tak do druhej stredy by to malo príst 🙂 aj obyčajne....len vieš, kto vie či ti ho aj ozaj poslala.....
a čo sa týka tej stoličky, niekedy je lepšie kupit v obchode alebo normalne cez net, ale novu, tu aj ked je tobazárik, je velakrat všetko strašne predražené!!! dokonca aj oproti novým veciam z obchoduu.........

cherry1981
25. máj 2013

@andrejka1983 posielala to 15- maja cize uz je tomu 10 dni , ale presne ako si napisala ak to vobec poslala. Zial kupila som tu prvy krat nieco a aj posledny som velmi sklamana, pritom pani nemala ani jedno negativne hodnotenie 😢 😢 😢

cherry1981
25. máj 2013

Ked chcem napisat negativne hodnotenie tak to je len na par pismen? Lebo ja som chcela vsetko pekne rozpisat , ale nezmesti sa to tam davam ho prvy krat 😕 😅

andrejka1983
25. máj 2013

@cherry1981 to ma mrzí že maš hned takúto negativnu skusenosť ☹....a čo sa týka negatka, tak napíš iba podstatné veci, čo si kupila, v akom stave to prišlo, že si to chcela riešiť a že pani neodpoveda...tak nejak 🙂 ale rataj s tým že ta pani ti može na negatko odpísať po svojom a ešte aj teba očierniť, prípadne aj tebe napíše negatko...to už je na tebe 🙂

cherry1981
25. máj 2013

@andrejka1983 Napisala som v skratke aj ked ja by som to najradsej rozpisala ako roman 😅 😅 Nevadi nech si ona napise co chce, ja sa obhajim 🙂 🙂 Len som sklamana kedze akurat ja som mala tu smolu , ale tak co mam ponaucenie uz viac macku vo vreci nekupim..

andrejka1983
25. máj 2013

@cherry1981 ešte ma napadlo, že sem to možeš napísať,označ jej meno aby sa zvýraznila ( daj pred jej nick zavináč) a bude tvoj príspevok tiež vidieť a tu si to vydiskutujete a nemusíte si písať žiadne negatka 🙂 a tu sa možeš rozpisovat kolko chceš...a upozorníš tak aj ostatné maminy, prípadne dáš šancu sa aj tej maminke obhájiť aby to bolo spravodlivé 🙂

cherry1981
25. máj 2013

@andrejka1983 Aj nad tym som uvazovala, len ja nechcem byt taka zla a robit niekomu problemy ja uz rozmyslam ze aj to negatko zmazem. Uvidim, teraz som velmi nahnevana, necham si to trosku ulezat a uvidim ako to poriesim 🙂 Dakujem pekne za radu 🙂