zuzky1104
14. nov 2012

@maruska24 prosim ta ako sa to pise, lebo , ked som to napisala ako muthesem yuzyil tak mi vyhodilo najdenych 0, akoze ja nie som v tom tak zdatna 😀 😀 😀

helenkasabinka
7. jan 2013

dnes namiesto sultana ide zasa seherezada ale asi ju zacnem pozerat,kedze lepsie nejde 😒

maruska24
8. jan 2013

@helenkasabinka aj šehrezada je vcelku fajn, len keď už vieš koniec dopredu tak je to také už oničom. Nejako už nečakáš čo bude ďalej, keď už to vieš.

mirka099
23. feb 2013

Baby viete kedy pojde druha seria? 😕

babulatko
24. feb 2013

Kočky jar sa nám blíži, tak kedy nám zase pustia v TV Sultána?

maruska24
24. feb 2013

vraj čoskoro, asi tak polovica marca. Ale kde to mienia umiestniť, to netuším. Aj tak celá nová séria je dosť nepodarená, len intrigy, nenávisť a radodajky.

acikaa
26. feb 2013

@mirka099
@babulatko
@maruska24 tak baby od 11.marca sa nam zacina nova seria Sultana 😀 🙂

maruska24
26. feb 2013

@acikaa jj, som len zvedavá v aký čas to dajú a čo kvôli tomu zrušia. Ja to pozerám na nete, bez reklamy, tuna to bude 5 minut film, 20 minut reklama.

zuzikak
27. feb 2013

@acikaa Ano ano, videla som ukazku a uz som strasne zvedava, ci to bude stale take putave ako predosla seria... 🙂

zuzikak
27. feb 2013

@maruska24 Prave preto to ja pozeravam z archivu (co nechcem pretocim)

maruska24
28. feb 2013

@zuzikak mňa to dosť nudilo, tak po tú asi 70 časť, hlavne keď tam bola tých prvých 16 dielov tá divná firuze, ale teraz je to vcelku napínavé, až mám pocit že to má nejaký rýchly spád 😀 a hlavne sa mi tam znova objavil balibay, troška pohľadný turecký chlap na obrazovke 😀

zuzikak
28. feb 2013

@maruska24 tak to bol asi najvacsi fesi tam. To ani sultan neposobi ani z daleka ako pravy turek. Mali asi vybrat niekoho ineho. Ved ked uz exoticka, tak exotika 🙂

apolenka6
4. mar 2013

@acikaa od 11 marca to ide? a ja sedím už dnes pri telke kedy to dajú 😀 ..tak som sa poponáhlala 😉

lucka1987
11. mar 2013

baby ale cakate pri telke uz nedockave ze ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja ... aj ja 😀 😀 😀

babulatko
11. mar 2013

Zapojte sa do súťaže so seriálom Sultán http://sultan.markiza.sk/clanok-12455-zapojte-s...

helenkasabinka
13. mar 2013

konecne uz hra nas sultanko 😉

maraide
15. mar 2013

Ja som v tomto nezdatná, úplne prvú časť som videla včera večer, lebo to bežalo mamine. A aj to som si pozrela skôr ako inšpiráciu kvôli kostýmom :D Ale nesťažujem sa 🙂)

zuzikak
25. mar 2013

@maraide aj teba zaujimaju kostymy ? Mna tiez 🙂

maruska24
26. mar 2013

mne sa páčia tie šperky kadejaké. v neskorších častiach hotový skvost 😵 niekde som čítala, že ruské paničky to tak inšpirovalo že sa vybrali na nákupy priamo do Turecka a odnášali haldy diamantov.

mooncik
17. apr 2013

...ako často pozeráte televíziu? Kedy a čo sledujete? Toto bude o nás. Práve robím na dizertačnej práci a spracovávam tému „Ženy na materskej dovolenke ako špecifické televízne publikum.“ Môžete mi prosím, vyplniť dotazník (odhadujem tak do 10 minút). Budem vďačná, ak budete šíriť ďalej medzi kamarátov, známych, blízku i vzdialenú rodinu. Aj takto môžme o sebe (o nás, ženách na materskej dovolenke) vedieť trochu viac
link: http://www.sogosurvey.com/survey.aspx?k=SsYQQXs...
Ďakujem a pozdravujem!

lucyka1
10. sep 2013

baby prosim vas viete mi povedat ako daleko su od seba tie casti na youtube? neviem aky je rozdiel ze v telke normalna cast a na youtube "bolum"??? dakujem. lebo ked som pozerala ukazky tak neviem v ktorej casti sa ta hatidze otravila... ze kedy to bude u nas... ☹

mahidevran
5. mar 2014

Baby ja vam poviem preco bude na trone Selim. Lebo Mehmed zomrie na kiahne ked ho jeho sokoliar nakazi nimi. Mustafa zomrie ked ho styria vojaci na sultanov rozkaz uskrtia, Bayezid zomrie pretoze neposluchne sultanov rozkaz a ujde do perzie, potom ho popravi a maly ciangir zomrie v 18tich na dosledky toho hrbu co ma.A velkovezirom som stane Rusten pasa 🙂

janulik2008
5. mar 2014

sledovala som to ale už nesledujem ... ma to prestalo baviť :D

micek1
29. aug 2014

Vřele doporučuji všem Turecký seriál Ksragul 🙂 Zde je více informací o seriálu https://www.modrykonik.sk/blog/kinalkantasyy/al... 🙂

barning
10. okt 2014

Ahojte milé maniačky sultána velmi by ma zaujímalo ako to skončilo alebo či to pokračuje dakde ? lebo poslednú čast som videla ako Hirem či ako sa píše nájdu a potom ako ju sultán zbadá a to je všetko a dalej ? to je koniec alebo čo ? :D v tom najlepšom ? ...

evarakosnikova
12. dec 2014

muži z Turecka 🙂

lucyka1
24. máj 2015

ahojte. uz dlho ste sem nepisali, baby pozerate aj tieto nove casti? co hovorite na novu hurem?? 🙂

suesue1983
22. júl 2018

Ahojte žienky pls kolko serii Sultána bolo?Na sk sa vysielali všetky?A pozeráte nieltorá aj pokračovanie seriálu Kösem sultán?)