Úsmevná príhoda s manželom a gulášom

niki101988
31. okt 2014

😀 😀 nedá mi to sem nenapísať.
Guláš ako jedlo poznáme všetci, ja ho moc nevarievam, na to je odborník svokra a mama, ale čo by sme pre svojich mužov my ženy neurobili. MM dneska, že sa obslúži v kuchyni sám. Navarené bolo už iné, ale guláš je stále mňamka 😀 V hrnci však nebol guláš ale už len voda so zbytkami(hrniec sa mal odmočiť). Môjmu mužovi to však nevadilo a tak si spokojne chlípal vodu. Keď som vošla do jednálne skoro som odpadla. Formu som však musela udržať, chytro na wcko kde mi až slzy tiekli.
Muž sa kľudne napapal, prezliekol a šiel s dcérou na bicykel. Len teraz neviem ako vysvetlím, že zmizol hrniec gulášu 😀

natalym
31. okt 2014

@niki101988 😀 Tak ak si mala takú dobrú vodu, tak jaký bol ten guláš???????????? 😝

niki101988
autor
31. okt 2014

@natalym Guláš bol pôvodne z diviny, ale čo ma zaráža, on si vôbec nevšimol, že chýba mäso, zemiaky a pod 😎

somjankad
31. okt 2014

@niki101988 tvoj manzel ako moj syn- s aspergerovym syndromom- to iste urobil -zjedol vodu z hrnca po gulasi, co som nechala odmacat- kedze dosiel zo skoly skor ako ja od lekara- este si to aj zohrial v mikrovlnke... pritom na obed sme mali francuzke zemiaky- boli v rure... po prichode domov ma uz cakal vo dverach so slovami- to kto bol taky pazravy, ze mi vsetko maso zjedol a zemiaky, mne ste nechali len vodu... este stastie ,ze som nedala do hrnca jar ako to mam vo zvyku.... chudatenko moje, sa na mna hnevalo, az kym nesiel spat ☹

sissy27
31. okt 2014

@niki101988 kamoškin muž dal toto isté, akurát so šošovicou - mali prívarok, nechala odmočiť hrniec a on sa po príchode z práce potešil šošovicovej polievke 😀 😀 😀 ale ako čerešnička na torte bolo to, že on normálne jej každé jedlo "ofrfle" - raz je málo slané, potom presolené, veľa toho, málo toho, ako zjedol vždy všetko, ale nikdy nič nebolo perfektné, a teraz sa ho pýta že spravím ti jesť? on že už som jedol... ona celá prekvapená že a čo? no tú šošovicovú polievku som si dal... aha... a chutila ti? ano ano, výborná... no tak to som rada 😀 😀 😀 dodnes nevie 😅

liz_lemon
31. okt 2014

@sissy27 aspon vie, ze ma rad taku redsiu :D

bets
2. nov 2014

Kolegyna spomina, že z obeda v zavodnej jedalni pobrala kosti aj od ostatných kolegyn pre psa, doma dala do chladnicky. Zabudla na ne, až vecer zbadala, ze ich muž objeda na veceru 🙂