Veríte na povery?

clare650
26. júl 2022

ahojte 🙂 ,čo hovoríte na povery?
Práve teraz mi zo steny samé od seba spadlo zrkadlo a celé sa rozbilo..

karhu
26. júl 2022

....aaaalebo zle zavesene?

clare650
autor
26. júl 2022

@karhu to bolo také lepiace

solange7
26. júl 2022

@clare650 odlepilo sa

savoya
26. júl 2022

Ja som raz pocuvala rozhovor s Martinou Simkovicovou,ze je velmi poverciva,a nikdy si nedava na zem kabelku,lebo by jej utiekli peniaze.Alebo,ze ked si nieco zabudne doma tak sa vrati a pozrie naposledy do zrkadla aby negovala situaciu.
Mne tiez spadlo zrkadlo ale nezozbilo sa,ale niekto v rodine nam zomrel.

silvusa123
26. júl 2022

@clare650 no bohužiaľ na ne verím ale to je moja smola 😃

valeria_h
26. júl 2022

Nie, sú to hlúposti

miankass
26. júl 2022

@clare650 verim,od kedy sa mi stala takato vec. Vravi sa ze predzviest smrti je ked sa rozbije pohar. No a nam sa to stalo v noci o pol 1 rano som pocula cinkanie na pohar akoby niekto nozom buchal o sklo 1x,2x,a na 3x to bola strasna supa , bala som sa ist pozriet do kuchyne na druhy den rano som sla a vravim si ved tu nieje nic rozbite ze co to mohlo byt a na konci stola bol pohar na alkohol ktory tam bol uz asi 2 dni (lebo som ho neodlozila) , a rozbity pozrite ako,akoby niekto nanho fakt buchal.. na druhy den sme sa dozvedeli s manzelom ze nam v noci zomrel kamarat (alkoholik)

savoya
26. júl 2022

@miankass
No fuj to je pekne strasidelne.

majkabambulik
26. júl 2022

povery su velmi zle, lebo ludia sa sami presviedcaju o niecom, co nie je pravda, zli ludia ich aj siria

miankass
26. júl 2022

@savoya to hej tiez som bola v soku snazili sme sa najst racionalne vysvetlenie, no ale ani teplotnymi zmenami to urcite nebolo,ani nic nebolo take v blizkosti co by to mohlo sposobit a ked sme sa dozvedeli na druhy den ze v tu noc ako sa fo stalo zomrel. Tak uz sme si to vysvetlili ze to bolo posledne ahoj.

xsuzannex
26. júl 2022

.