Veríte na sny a znamenia?

4. aug 2020

Nemyslím povery ako čierna mačka alebo rozbité zrkadlo. Myslím skôr sny alebo zjavenia alebo 6ty zmysel. Veríte tomu čo vám to hovorí alebo to beriete na ľahkú váhu ?

stanulienkat
4. aug 2020

Nie,neverim.

deti95060810
4. aug 2020

mne sa sny plnia... niekedy je to dosť stresujúce keď vieš že niekto zomrie a len tak pozeráš kto to z rodiny bude.... Sny sa neplnia okamžite - trvá to cca 3 týždne...

vilma7
4. aug 2020

Sny? Tak v poslednú noc som mala sen ako apokalypsu...ako dieťa ma čerti naháňali, nie v sny neverím vôbec.

gladys_07
4. aug 2020

nie, neverim na duchov, v Boha ani ine nadprirodzeno.

Verim ale tomu, ze nas mozog funguje daleko lepsie ako si myslime (podvedomie). A ze vyhodnocuje vnemy, ktore mi prehliadame. Ci uz to nazveme intuicia alebo 6ty zmysel...

anna_orchid
4. aug 2020

Mne sa opakovane snívajú rovnaké sny a pár dní po nich sa mi prihodí niečo negatívne, ochorie alebo zomrie niekto blízky alebo mám vážne starosti. Napr. bazén s vodou alebo veľká voda, niekto maľuje stenu alebo stavia múr, zákusky, surové mäso a pod.
V minulosti som mala vážne osobné problémy s blízkou osobou a po sne s medveďmi stále prišla veľká hádka.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
4. aug 2020

Verim na 6.zmysel a intuiciu. Ale nie typu cierna macka.

zuzudrnda
4. aug 2020

So snami pracuju v psychoterapii uplne bezne. Je to cenny zdroj informacii o tom,cim sa nase podvedomie zaobera a na akej urovni. Intuicia je tiez dolezity radca. A tiez verim sile sugescie,vole,vizualizacie a mysle. Comu verime a vieme si predstavit,to sa moze stat. Tymto "veciam" urcite verim a ostatne moze byt,len nemam skusenost.

tetaandulkova
4. aug 2020

Ja v snoch zvyknem mať vysvetlenia, odpovede. Priateľove sny poniektoré sa do pár dní splnia a áno, mám aj tzv. 6ty zmysel....ale nerozumiem otázke. Teda skôr nechápem čo sa zmení tým, že zistíš či ľudia veria/neveria. Z mojej skúsenosti: ľudia nevedia využívať svoje "dary" aj keď dostávajú dennodenne znamenia 🙂 Neveria v nič pretože nemajú dôkazy a keď sa im tie dôkazy naservírujú na zlatej tácke hoc aj rovno popod nos pripíšu to náhode ... ale v podstate, je to ich vec 😉

petka3012
4. aug 2020

@anna_orchid pekne si si to všimla 😊 a pospajala. Áno, keď sa ti opakuje sen, alebo je stále na tom istom mieste alebo pod., to ukazuje na to, že si máš niečo v živote všimnúť, čo sa deje, ako to je a pod.

Áno, na sny - ich význam verím. Na intuíciu tiež...aj na všetko ostatné ako sú čísla, paranormal. javy, mágia a iné. 😉

Na čiernu mačku, ktorá mi prejde cez cestu a pod., to nie.

sandrika1986
4. aug 2020

Ano, verim.

ildiko36
4. aug 2020

Ja verím..a hlavne svojím snom..boli časy keď som prezila smrť.. čo sa stalo o par dni mojim znamím..bolo to niečo hrozne..keď chceš napiš ip..aj ohladom zjavenia..moja dcera stale vydi niečo čo ma ciernu kapucnu a nema tvar a nie ona je jedina ktora to vydi😟..keď som pracovala v nemocnici velakrat sa stavali čudne a nevysvetlitelne veci..i teraz kde robym s pacientamy..mam k tomu rešpekt..kto to neprezil niky ani nepochopy

sebastianmichal
5. aug 2020

A co znamena sen ze moj syn spadol pod vlak?

petka3012
5. aug 2020

@sebastianmichal aj ostatné dievčatá, ktore mate záujem, môžete sa pýtať na význam sna aj v skupine, kde sa tomu venujem.
https://www.modrykonik.sk/group/8102/

drimonna
12. aug 2020

Na sny neverím... Proste sú tí len sny a keď sa náhodou splnia,tak to je len náhoda,ako aj to,že sa znamenie dakedy na človeka hodí... Ja som znamenie Ryba a dosť sa to na mňa hodí,ale čítala som aj také charakteristiky,že tie si môžu strčiť do zadku a tiež partnerské charakteristiky... Je písané ,že ktoré sa spolu hodia a ktoré nie a ja a partner sme to čítali a akože fakt...blbosť... 🤷🏽‍♀️