Veštenie zlatou retiazkou a psteňom ohľadom deti

janka_haly
13. nov 2020

Ahojte, kolegyňa mi veštila zlatou retiazkou a prsteňom počet a pohlavie detí. Tvrdí, že komu to robila, vždy to vyšlo, že to je neomylné. Ja tomu však neverím. Stretli ste sa s tým? Aký máte na to názor. Ja osobne, že prsteň mi počet a pohlavie detí predpovedať nemôže, fungujú totiž systémy v tele, ktoré na tom pracujú. Racionálne si to veštenie vysvetliť neviem 🙂

makova333
13. nov 2020

@janka_haly aj svokra tak vestila 😀 Jednej dcere dve dievcata (ma jedneho chlapca) a druhej jedneho chlapca (ma jedno dievca).

krkavcia_mater
13. nov 2020

@janka_haly Somarina. Navyše aj okultizmus

pininka1
13. nov 2020

My sme to robili ako deti v ramci srandy, ale je fakt ze mne vzdy vychadzali chlapci a mam aj dvoch synov

zuzkablazejka
13. nov 2020

Môj svokor vesti vlasom a prsteňom. Každému zatiaľ vyšlo správne 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️. Aj mne že iba jedno dievča. Mam zatiaľ jedno dievča. Ale "sranda" že to isté mi bolo vyveštene aj pred x rokmi úplne cudzím človekom z ruky. No uvidíme. Ja dúfam a verím ze s tým počtom sa obaja mýlili 😊

pribinak
13. nov 2020

Jaaaaj načo by sa robili krvné testy a vymýšľali neviem aké testy, keď stačí retiazka a prsteň, že?
Toto sme si robili pre zábavku ako decka, ale veriť tomu?

pininka1
13. nov 2020

@zuzkablazejka ja som bola so svagrinou u vestice ked som mala len dvoch synov a tvrdila mi ze ja uz viac deti mat nebudem a lala, za dva roky uz bola na svete tretia princezna, dnes uz trojrocna.

dr_smajlik
13. nov 2020

Ja si pamätám, že nám tak veštila mamina ako deckám a mne vyšli dvaja chalani. Mám párik, i keď dcéra je riadny huncút, že by aj dvoch chalanov schovala. A sestre vyveštila dve baby a chlapca a nemá a ani neplánuje žiadne 😄

kopytko03
13. nov 2020

Mne raz na stanici začala veštiť cigánka, vyveštila mi obrovské šťastie a dve deti chlapca a dievča. Ja som jej na to povedala že sa zbytočne snaží lebo nemám peniaze na rozdávanie, tak povedala že odvoláva, aby sa mi to nesplnilo. A dobre odvolala, lebo sa mi narodili samé baby a chlapec nikde 😂

nika_m
13. nov 2020

Tiez to poznam, mojej mame aj tete to vyslo :D mne vtedy vychadzalo jedno dievca, vestica mi potom raz predpovedala chlapca aj dievca, tak isto aj prsten...mam chlapca zatial a prsten uz ukazuje len toho 🤷 takze by som sa na to nejak neviazala 100%ne :D

katenka2
13. nov 2020

🤦🏻‍♀️

ruzasipova
13. nov 2020

@janka_haly Ja som to skusala na sebe. Som si bola ista, ze som rukou nepohla, ale na co som myslela, ze by som chcela, to sa mi aj zacalo tocit. 🙂 To mi skor vysla predpoved ciganky, ze budem mat dievca a chlapca (som vtedy mala problemy s pocatim), tak som jej vobec neverila. A predsa to vyslo ako povedala.

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
13. nov 2020

trom kolegniam to vyšlo presne,štvrtej nie..kým sme nezistili,že prsteň započítal aj nenarodeného drobca /spont.potrat/....potom jej to už sedelo.....v rámci srandy robené,ale zaujímavý výsledok

janka_haly
autor
13. nov 2020

dievčatá, až mi troška odľahlo. Lebo ozaj chcem 2 deti /a nie jedno ako mi predpoveď povedala/ a s partnerom by sme sa chceli začať snažiť 🙂

danielahamar
13. nov 2020

Nevyšlo nám tretie😔 pohlavie myslim, ale inak všetkým vyšlo, keď sme robili

papi30
16. nov 2020

@janka_haly tak toto sme skúšali toho času aj my...kolegyna to robila retiazkou a prsteňom a môj otec niťou a ihlou a vyšlo im to fakt rovnako... prvé dievča, druhý chlapec... Dievča sa uz medzitým narodilo ale váham, že či chcem aj druhé...ci ten osud nejako ovplyvním, že si poviem nie? Každopádne zaujímavé toto, prečo sa raz ta obrúčka točí a neskôr ostane zaťato stáť...

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejkidielko
3. jan 2022

@janka_haly ahoj prosim nepoznáš niekoho co sa stym Zaoberá viacej?mne točí nad bruchom ako. Šialene mne vyslo ch ch d, muzovi ch ch d viac x po sebe. A doktor na 3d ze vyzera to na chlapca 😀bezi mi to hlavou nehorazne👍

danielahamar
3. jan 2022

@bejkidielko celý môj život mi vychádzalo ch ch d a hops, ch ch ch, posledný ma rok😂, aj mužovi tak isto a odkedy som porodila je cho ch ch ch aj na retiazkou😁

bejkidielko
3. jan 2022

@danielahamar 🤣🤣🤣tak dakujem. Hihi. Skusali ste to aj nad bruchom co Vychadzalo z cistrj zvedavosti, 👍👍😀😀

danielahamar
3. jan 2022

@bejkidielko vsade🤣 aj tehu bolo úplne iné ako pri prvých dvoch😂

bejkidielko
4. jan 2022

@danielahamar dakujem za odpoved. A vasmu muzovi ste "to spravili" tiez

danielahamar
4. jan 2022
evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz