Veštenie z prsteňa - rada

jablcko1
17. máj 2015

Robila som si veštenie pohlavia s prsteňom. Mám prvého chlapca a druhé dieťa ešte v bruchu, neviem ešte čo to bude.
Robila som si tu už veľakrát spomínané veštenie pohlavia z prsteňa a vyšlo mi takto.
Najskôr sa mi krúžilo do kruhu a potom kmitanie, čiarka. Viac neukázalo. Čo to teda znamená?
Aké pohlavie by som mala mať....Sedí mi to? Pri prvom? Ďakujem

sednaja
18. máj 2015

@jablcko1 do kruhu je dievča........zo strany na stranu chlapec a berú sa do úvahy aj potraty .....xy ľuďom to vyšlo, ale sú to babské reči, treba to brať s rezervou.

mia265
18. máj 2015

No ja som si tiež myslela,že kruh je dievča,aj som i myslela,že budem mať dievča a svokra mi veštila,že kruh,to bude chlapec a aj je 😀

pan_dokonaly
18. máj 2015

Takto ti to vyvestim aj z hodu mincou, hodu kockou - parne, neparne...
Najlepsie bude, ak mi za to aj zaplatis 25e, aby to malo punc exkluzivity 😎

„U narodených detí sa na Slovensku v sledovanom období od roku 2001 do roku 2010 pomer chlapcov a dievčat pohyboval v rozmedzí 1 020 až 1 070 chlapcov na 1 000 dievčat,“

ghostsgirl
18. máj 2015

@jablcko1 tak vzdy je to 50:50 kedze ziadny prsten ani iny predmet ti pohlavie nepovie:D Ako zabavka na vyplnenie dlhej chvile super, ale neverim, ze to niekto moze mysliet vazne 🙂

jablcko1
autor
18. máj 2015

Ja viem, že je to sranda....ale veľa ľuďom to vyšlo. Neberiem to vážne, len chcem vedieť, ako to vlastne je....mne vychádza kruh chlapec a druhe ciarka....ale este neviem co to bude 😉

jablcko1
autor
18. máj 2015

@mia265 A ešte ti vyšlo nejaké dieťa? A svokra to robila ešte niekomu? Či to vyšlo viac ľuďom v tvojom okolí 🙂 🙂 🙂

enya00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielahamar
18. máj 2015

kruh dievča a zo strany na stranu chlapec, chlapcov mám /aj my to dva krát vyšlo/ a tretie mi vychádza dievča 😉

mia265
18. máj 2015

@jablcko1 Neviem čo to ešte skúšala iným akurát viem,že hovorila že to je naopak,nie jak som si ja myslela,že kruh je dievča,ale opačne

1408katka
7. sep 2015

Tak či tak, je to hlúposť,alebo náhoda. Lebo pravdepodobnosť je 50/50. Mne to robila švagriná asi dva krát - pred otehotnením a vždy vyšlo dievča ako prvé. No a minulý týždeň som na sone jasne videla pipíka. 🙂 Takže tak

kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre