Vety ktoré neznášam ? Neber to v zlom, ale...

elzena2
2. aug 2018

Ktoré vety Vám zvýšia tep?

Ja vždy tŕpnem, keď počujem "Ako ťa poznám...", za ktorým nasleduje zaručene niečo, čo bolo usúdené na základe môjho správania v nejakej výnimočnej situácii alebo keď sa proste inak nedalo.

Ešte nezvládam, keď človek preventívne začína "Neuraz sa, ale..." Možno bez tohto úvodu by mi ani nenapadlo vnímať kritiku tak citlivo.

A "Veď ja sa nechcem hádať"... ako odpoveď na nejaký argument.

natalienka12
2. aug 2018

Ja neznasam ked niekto povie: "no ved aj tak sa da"

matazirafa
2. aug 2018

Neznášala som hlavne v škole keď niekto odpovedal tak každé 3 slovo bolo "vlastne" a v robote zopár kolegýň v kuse opakovali slovo "kvázi" to ma nenormálne iritovalo. A potom tunajší folklór "karma je zdarma" "celé zle" "my dnes takto".

thoughtfulweirdo
2. aug 2018

Ja som práve zistila, že ma dráždi skoro všetko, čo ste tu napísali 😂😂

olive777
2. aug 2018

Ja mám najradšej keď sa niekto hrá na múdreho poradcu, potom ja mu ešte múdrejšie zaoponujem, ten nevie ako z toho vykĺznúť ako nehlúpy a zadrbe...,,no veď to ti vysvetľujem,,..alebo,, no veď to som povedal,,...ach

maminuska
2. aug 2018

ja neznášam keď mi muž povie ... No tak ma zabi ..keď mu niečo vyčítam .

mircalla
2. aug 2018

Este ma napadlo - Amen - ako reakcia na nejaky prispevok.

olive777
2. aug 2018

...alebo ešte ,, si sa urazila?,,...a ,, čo sa hneď urážaš,,....juuuuuj dýka vo vrecku 🙂

livka_
2. aug 2018

"Ved uvidis v mojom veku" "musime sa vazne porozpravat"

bluka2
2. aug 2018

Inak, koľké sme sa tu v niečom našli? :D

matazirafa
2. aug 2018

@mircalla tak podobne funguje aj ten palec v messengeri 👍😂

matazirafa
2. aug 2018

A ešte občas rozhovor s nejakým športovcom "tak určite" pričom pozerajú večne niekam do blba a konkrétne som si všimla Cibulkova má v každej vete "no a hovorím"

doty1
2. aug 2018

No to ukameňujte ma a teraz do mňa irituje aj mňa, hoci je paradox, že keď sa do dotyčnej teda pustia, tak to väčšinou končí zmazaním príspevku 😀
Mňa vie ešte stále rozladiť moja mamka s jej "Ja som sa neurazila, ja to neriešim, nemám na to čas" ale ksicht prezradí 😝

lily252
2. aug 2018

Milujem svojho muza, ale za "jak myslis" a "fajn" by som ho uz vedela roztrhat v zuboch

zutyka
2. aug 2018

Neznášam, keď kolegyňa telefonuje a povie "čiže" to viem, že telefonát bude trvať neskutočne dlho, čiže povie ešte aspoň 30x a dotyčnému bude vysvetľovať totálnu blbosť aspoň 1/2 hodinu 😅

deti95060810
2. aug 2018

neznášam ak mi mm povie : urob ako chceš, ale pritom sa durdí ako malý chlapec...😉

deti95060810
2. aug 2018

neznášam keď mam svokruša presviedča o tom ako jej najlepšie bolo za socíku.... možno aj preto že mala o 30 r. menej...😉

deti95060810
2. aug 2018

neznášam keď sa ma niekto vypytuje koľko mám rokov a koľko vážim...🙄

natalienka12
2. aug 2018

Ja este neznasam ten modrokonikovsky zargon typu "moj mm" alebo "sme tehotni" alebo "kojime sa" 🤣🤣🤣

natalienka12
2. aug 2018

@deti95060810 si zabila 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😃🤣🤣😃

blairgossip
2. aug 2018

Mna vytaca schvalne pouzivanie nevhodnych smajlikov/emoji, napr. Ak sa s niekym pohadam alebo nieco vazne a da takyto usmievajuci sa smajlik 😉 so zmurknutim, alebo taky ktory sa usmieva a cervena ☺️☺️😊🙂🙃 Akoze uplne to ma vie tak nasrat. Priklad : Ty sa do mna nestaraj nazaujimaj sa o to co robim hej! A odpoved od zakernej kravy : Ok nestaram sa rob si co chces maj sa ☺️😊😗

blairgossip
2. aug 2018

alebo ked niekto chce byt drzy a povie : No milá pani, važena pani, Haloo slečna ! A podobne 🤮

katkalubkova
2. aug 2018

ja neznášam, ked ma niekto naserie a opyta sa: " Co Ti je? "

gladys_07
2. aug 2018

ja dokazem fyzicky ublizit za "neries..."

zlotazla
2. aug 2018

@blairgossip toto tiez 😀 ked s niekym diskutujes a mate opacny nazor a ona nonstop pouziva zmurkajuceho smajla.chcela by som vediet ci to robi aj v skutocnom zivote a nonstop zmurka, ako retardovana 😀

jankapo
2. aug 2018

Pre mna top otazka na materskej- telefonat v dopoludnajsich hodinach zacinajuc: " Nezobudil/ a som ta? "

olive777
2. aug 2018

@blairgossip To je veľmi detinské...na navážajúce sa osoby netreba vôbec reagovať a nespúšťať sa na ich úroveň...a hlavne také smajlíkovské ,,mám ťa u riti,, ženy, ktoré pritom za svojim pc búchajú do stola, pŕskajú od zlosti a idú si zapáliť cigu na balkón, že ,,jak som ju teraz poráde odkúrila hehe,,....njn

kristinajo
2. aug 2018

Mna vytaca, ked niekto,nieco chce a spyta sa len “mozem.....?” Priklad: Dieta sa v skole pyta: “ Pani ucitelka, mozem papier (noznice, lepidlo.....)? “ Moja odpoved: “Mozes. A co? Zjest ho? Roztrhat? Zobrat si ?” .....😎 Neviem ci som to dobre vysvetlila...

olive777
2. aug 2018

@kristinajo Môžeš?...vysvetliť?... 😀

ada309
2. aug 2018

ja neznášam.falos v očiach .. keď sa niekto prehnane až preafektovane tvari milo a pritom vidno,že to je len zo " zdvorilosti " alebo cista faloš ... len čo sa otočis, maska padne ..až mi je na grc ..

romeom2006
2. aug 2018

Jaaaj dievcata 😂 keby som vam tu zacala vypisovat co vsetko neznasam, tak by som sa odtialto do vianoc ani nepohla.
Ale zo vsetkeho najviac neznasam, ked sa mi bezdetne zeny snazia radit vo vychove deti. Cudzie deti dokazem aj ja vychovat a perfektne.. Amen (ten amen tu niektora z vas tiez neznasa, preto som ho dala) 😂😂😂