Volali mi z polície?

21. sep 2023

Prosim vás..som trochu dosť vydesená. Keďže este len študujem, nič som nespravila. Prečo mi volá toto číslo +421 961 101 000 o takomto čase. Ja som tu vyklepaná a neviem zavolať naspať. Podla vyhľadania cisla je to polícia, kriminálna polícia…ja neviem.

janai1
21. sep 2023

Mohla si zdvihnúť, vedela by si

autor
21. sep 2023

Volali tak 5 sekund a spala som už..zavolať sa mi už nedá

riesska123
21. sep 2023

neries, ak niečo dôležité dozvieš sa

autor
21. sep 2023

A neviete čo sa riesi na krajskom riaditeľstve? Naslo mi to že to k tomu patrí

kandelabra
22. sep 2023

No tak ak by nieco chceli predpokladam ze by zavolali o normalnom case, kedy sa da predpokladat ze volany zrovna nespi. Jediny dovod kedy by mohli volat uprostred noci je ak by to bolo nieco naliehave, ale pochybujem ze to by nechali zvonit len 5 sekund. Najpravdepodobnejsie mi pride, ze tvoje cislo niekto vytocil omylom a uvedomil si to az ked to zazvonilo, tak rychlo zrusil hovor. Kazdopadne kludne spi, keby nieco chceli tak sa ozvu este raz.

miamia04
22. sep 2023

Volali ti ešte ?

patus_2
22. sep 2023

Len kľud, ak nie o budú chcieť, zavolajú ešte raz.

skeblicka77
22. sep 2023

Zvyknú volať takto v noci, keď niekoho hľadajú, možno to bol dôvod.

patka06
22. sep 2023

Je to polícia Trnava - predpokladám, že operačné, nemusí to byť hneď kriminálka.
Ak niečo potrebujú zavolajú znova - nám takto volali asi 10x na číslo dcéry, písané na muža. Nedvíha cudzie čísla, ktoré vyzerajú "divne"
Nakoniec zavolali mne - išlo o riešenie dopravného priestupku
Volali ale cez deň - cez pracovné dni aj cez víkend.
V tvojom prípade si tiež myslím, že išlo skôr o omyl.

patka06
22. sep 2023

Opravujem nemusí to byť Trnava

valeria_h
22. sep 2023

Keď si nič neurobila, tak Ti to môže byť úplne jedno a nemáš dôvod byť vyklepaná. Ak to bola polícia, oni sa určite ešte ozvú.

lelelienka
22. sep 2023

Moze byt, ja som tiez tak raz mala telefonat z kriminalnej policie, vysvitlo ze v panelaku sa stala vrazda a hladali svedkov…skoro ma vystrelo po tom telefonate.

ibrunova
22. sep 2023

Je to polícia, nazad sa nedovoláš. Môže to byť hocijaká klapka v rámci polície ,hocikto ti zavolá, ukazuje toto rovnaké číslo.

tanyan
22. sep 2023

Keď volajú z pevnej linky na mobil, tak to ide cez spoločnú "bránu" a ukazuje číslo brány. Ale ak zvonili len 5 sekúnd, tak sa asi policajt pomýlil pri vyťukávaní čísla a preto hneď zložil.

landsmanka
22. sep 2023

myslim si, ze ak by nieco fakt potrebovali, snazili by sa ti dovolat viac krat. ak ti uz volat nebudu, tak to mohol byt kludne len omyl a nic doleziteho, pockala by som, ale ako podla mna si kvoli tomu vobec vrasky robit nemusis

melanta
22. sep 2023

@kandelabra z kriminálky volajú aj v noci, aj vyšetrovatelia fungujú aj v noci a bežne predvedú osobu na výsluch aj v noci.

ibrunova
22. sep 2023

@melanta ale bežne ľuďom v noci nevolávajú

mamatroch
22. sep 2023

Mne raz volali, tiez som sa zlakla, ked sa predstavili, lebo teda neviem, co by som kedy urobila take, aby to musela riesit policia... Nakoniec slo o nelegalny vyrub pozemkov o dva pozemky od nasho a chceli len vediet, ci sme nieco nevideli (hladali svedkov)

jajka0211
22. sep 2023

áno, je to číslo z polície

lianka123
22. sep 2023

Ano je to policia

tykat
22. sep 2023

Pozri, ak by bolo dôležité tak ich uz mas v byte aj s komandom.

falbala132
22. sep 2023

mne raz volali, tiez som mala srdce az v krku 😀 nakoniec zhanali mojho otca, ze sa mu nemozu dovolat, zhanali ho ako svedka v nejakej veci.

katarinaba
22. sep 2023

Mne volali okolo polnoci - na parkovisku doslo k poskodeniu vozidiel nejakym opilcom. Auto bolo sice na mna pisane, ale pouzival ho exmanzel, co samozrejme nevedeli - tak volali mne aby som prisla skontrolovat auto, ci bolo alebo nebolo poskodene.
A tiez mi volali, ci nemam aktualne cislo na exmanzela, pretoze jeho auto zabudlo zaplatit na benzinke (pozical nejakemu kamosovi a zabudol zaplatit 10 EUR 😀 ) - ale to bolo cez den.
Pokial vies, ze si nic nespravila, tak nechapem z coho si vyklepana.

iwesska
22. sep 2023

A z coho si vyklepana,ked si nic nespravila? 🤔Mne raz zvonil policajt na zvoncek,ze sa chce so mnou rozpravat. Zlakla som sa,pretoze muz nebol doma,tak som si myslela,ze sa nieco stalo. Nakoniec som ho pustila hore a pytal sa na nasho suseda - ci s nim mame problemy...

nikiki29
22. sep 2023

Mne z polície volali v normálnom čase. Ak ti volali 5 sekúnd a v noci nevtrhli do bytu, asi to nebolo nič vážne, možno omyl, možno niečo dôležité ale zavolajú opäť v normálnom čase… uvidíš.

ibajaanikiny
22. sep 2023

Ano,je toz policie a nedovolas sa naspat,takto ti to ukazuje vzdy,nikdy neukaze priamo klapku,z ktorej dotycny policajt vola. Mohol sa aj pomylit,ak to bude nieco vazne,ozvu sa

autor
22. sep 2023

Dalujem vám..no zostal som vystrašená lebo otec nebol celý deň doma a nedalo sa mu dovolať..tak som si myslela, že nieco vazne sa stalo

maranco
22. sep 2023

Pred rokom náš sused spáchal samovraždu, vyskočil z okna. Policat na ulici opakovane volal večer okolo 23:00 jeho matke z iného okresu a tá mu nedvíhala. Po niekoľkých týždňoch sa mi jedna z jeho rodiny posťažovala, že o smrti sa dozvedeli len keď im prišla výzva zaplatiť za kremáciu.

modrykolibrik
22. sep 2023

Mozes zavolat spat....ja som volala nazad a ozvali sa mi. Ale ja viem o co islo. Ja na tvojom mieste sa ozve

autor
22. sep 2023

@modrykolibrik vravim ze sa naspat dovolať nedá