Je toto správanie drobný prejav citu?

27. mar 2020

Len tak rozmýšľam,pridajte váš ženský intuitívny pohľad na vec....mam "vzťah" s citovo nedostupným mužom,ktorý mi nikdy nedokázal prejaviť city,ani byť nejako inak pozorný....rozišli sme sa...po čase sme na seba zase narazili a začali sa stretávať viac menej už nezáväzne, slovo vzťah alebo akákoľvek debata na tému vzťah nikdy nevznikla,no trochu zmenil voči mne správanie ..zrazu mi hocičo kúpil,drobné darčeky, parfémy,na narodeniny mi dal prvýkrát v živote kvety,čo nikdy predtým neurobil a kvet len tak pre radosť mi začal nosiť hocikedy,požičal mi svoje auto,keď sa pokazilo moje...ako by ste si vyložili toto jeho správanie? Ja totiž vôbec neviem....

luccija
27. mar 2020

A čo potrebujes čítať, že Ti napisene, za Tá má asi teda rad😀Bože ženy nepitvajte sa tak vo všetkom.Ved sa ho spýtaj to znamená, že som Ti není ľahostajná?veď si to užívaj a radšej premyslaj nad inými vecami

kitycat
27. mar 2020

vydrziava si ta ako bokovku....aby si mu pekne vonala a aby si bola happy a povolna ked bude chciet

moonlight1210
27. mar 2020

lebo si aktualne citovo nedostupna a ma pocit, ze ho vnimas ako kamarata. to dokaze rozrajcovat aj "citovo nedostupneho". proste je to zakladny instinkt - lov. a pocit, ze to m apod kontrolou, ze to vedie on.
ked budes ulovena, zas bude nedostupny.

autor
27. mar 2020

@moonlight1210 zdieľam presne tvoj názor a tak nejako to vnímam aj ja....potom to zas padlo do starých koľají...až tak,že sú dni,keď sa neozve vôbec...ja tiež nie lebo už má to citovo otupi,keď sa ani neopýtal aký som mala den a či vôbec žijem a som zdrava...neviem či s tým mám skončiť a nechať ísť do stratena...keďže už spolu dlhšie nekomunikujeme

luccija
27. mar 2020

Ešte počkaj čo Ti kúpi😂

stela01
27. mar 2020

Sama dobre vieš odpoved . Lovil , ulovil , záverečná .

kitycat
27. mar 2020

On sa ta nemusi pytat na to aky si mala den. Si bokovka...pochop to...Rob ako ti radi @luccija nech ti aspon obcas nieco kupi

autor
27. mar 2020

@kitycat nerozumiem čo máš s tou bokovkou...bokovka je niekto popri inej žene,on inú ženu nemá,nie je ženatý ani zadany,keď už lepšie je napísať,že si vypĺňa len nudu,ale nie bokovka...to je nesprávny výraz na túto situáciu

luccija
27. mar 2020

Kolko máte rokov?ak sú dni kedy sa ani neozve je jasné, že s tebou trávi čas len tak, aby nebol sám, lebo sex.Ved nechaj to ísť do stratena načo to hneď ukončíť?neozvi sa uvidíš kedy sa on ozve

kitycat
27. mar 2020

Moze mat 3 kamaratky s vyhodami a nemusite o sebe vediet...nema dovod ti taketo veci hovorit

autor
27. mar 2020

@kitycat môže jasné,ale neviem kedy by to stíhal,keďže každý deň sme väčšinou spolu

luccija
27. mar 2020

Ako vieš, že nemá inú ženu?to sú všetko len podmienky.Urcite má iné prežívanie ako ty

autor
27. mar 2020

@luccija lebo ako som písala vyššie,každý deň sme spolu (v výnimkou pár dní v tejto krízovej situacii a kvôli pracovným povinnostiam) a ono blbé je,z on sa ozýva,ale ja reagujem buď moc stručne alebo nijako,tak sa prestal ozývať

kitycat
27. mar 2020

Pozri....moze byt s tebou lebo uz ste predtym mali sex a jemu vyhovuje...ma ta overenu. Ak teba trapi, ze si k nemu moc chladna. Uz su v tom city, ale tvoje. On o vztah asi nestoji...Ved sa opytaj o co mu ide...nemusis cakat kym sa ozve...mozes aj ty byt iniciator

janickacrazy
27. mar 2020

tak vravíš že v poslednej dobe spolu nekomunikujete a ste spolu každý den? nejak sa tom strácam

jajko22
27. mar 2020

Porozpravaj sa s nim, co si sem napisala povedz jemu, alebo mu to ukaz. Bud chceme alebo nechceme, a ked chceme tak rozhodnutie nech je pevné, ked nechceme tak vieme na co sme, cas je kratky a cenný, netreba ho stracat zbytocne.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. mar 2020

@janickacrazy ako začala táto pandémia,tak už nie sme toľko spolu lebo práca nedovolí,inak sme boli spolu denne a keďže nie sme teraz spolu osobne,tak sa vytráca aj písomný záujem akosi

kitycat
27. mar 2020

Ty by si s nim chcela vztah, ze?

autor
27. mar 2020

@kitycat nemôžem si vzťah dovolit,ale mňa už omrzelo aj ten sex...tak zvažujem čo spraviť...či to nechať tak ako sa to samo vyvinie ale sa na to úplne vykašľať...neviem...alebo čakať či ešte na neho budem mať chuť...mám chaos v hlave

marika142
27. mar 2020

tak podla mna si si odpovedala sama, kedze ta to omrzelo. nema to podla mna vznam ked ta k nemu uz nic netaha

kitycat
27. mar 2020

Co to znamena, ze si nemozes dovolit vztah :D Bud chces alebo nechces...ak ta nudi tak by si na neho logicky mala prestat mysliet....Najlepsie zmazat cislo, ale na to ma len malo z nas "gule" 🙂

luccija
27. mar 2020

@kitycat lebo sama špekuluje a nevie čo chce😂od neho čaká čistú hru a sama nehrá fér.

luccija
27. mar 2020

Keď sa ozyvas strucne, alebo nijako tak čo vlastne chces??
Hráš sa na pani nedostupnu a, keď sa stiahne chlap tak zase je zle.Ani sa mu nečudujem, že sa prestal ozývať veď ty sama si zmatena.

autor
27. mar 2020

@luccija áno...neviem ako ďalej...ale že vobec...

luccija
27. mar 2020

Tak napíš polopate ako to máte?Prečo si nemôžes dovoliť mať vzťah?načo potom táto hra na mačku a myš?tak ho nechaj tak a neicakavaj, že Ti bude písať a pod...veď je to aj voči nemu nezodpovedné.Sme spolu, nie sme spolu kocurkovo

lucyluv
27. mar 2020

To sa neda takto posudit, najlepsie bude spytat sa ho osobne

nicol_ka55
27. mar 2020

To by aj mna zaujimalo, ty uz si teda zadana s niekym inym. Ja neuznavam taketo priatestva s vyhodami. Proste nevies, kolko takychto zien ma. Pre mna by taketo daco isto nebolo

autor
27. mar 2020

@nicol_ka55 a kde je napísané,že keby sme si povedali tu čarovnú formulu "sme spolu skutočne a naozaj" nebude riešiť iné ženy??? Nehovorím,že teraz rieši,asi nie,ale kedz spolu nežijeme,ja neviem s kým sa môže stretávať napr.po mojom odchode....mať vzťah nie je záruka nicoho

moonlight1210
27. mar 2020

preco si nemozes dovolit mat vztah?