Je toto správanie drobný prejav citu?

27. mar 2020

Len tak rozmýšľam,pridajte váš ženský intuitívny pohľad na vec....mam "vzťah" s citovo nedostupným mužom,ktorý mi nikdy nedokázal prejaviť city,ani byť nejako inak pozorný....rozišli sme sa...po čase sme na seba zase narazili a začali sa stretávať viac menej už nezáväzne, slovo vzťah alebo akákoľvek debata na tému vzťah nikdy nevznikla,no trochu zmenil voči mne správanie ..zrazu mi hocičo kúpil,drobné darčeky, parfémy,na narodeniny mi dal prvýkrát v živote kvety,čo nikdy predtým neurobil a kvet len tak pre radosť mi začal nosiť hocikedy,požičal mi svoje auto,keď sa pokazilo moje...ako by ste si vyložili toto jeho správanie? Ja totiž vôbec neviem....

autor
27. mar 2020

@moonlight1210 lebo mu neverim a ani neviem na čom by som mala ten vzťah akože postaviť?

moonlight1210
27. mar 2020

aha, takze si nemozes dovolit mat tento vztah. povodne to znelo, ze je nejaka zivotna prekazka, pre ktoru vobec nemozes mat vztah so ziadnym muzom.

ked mu neveris, tak to nema vyznam. podla mna ani cakat, ci zabojuje a da najavo, ze by ta chcel.
rozhodni sa, ale nenechavaj to ist do stratena. tak nechavas stale otvoreny priestor tomu, ze sa ti to cyklicky bude vracat do zivota.

bosorka2302
27. mar 2020

Mala som podobny vztah 5r strata casu. Vzfy to bolo o tom istom ked som bola citovo nedostupna ja tak sa snazil. Ked bolo vsetko ok kaslal na mna. Som myslela ze sa to stabilizuje a nejako vykrystalizuje ale nic. Tito muzi asi nevedia mat normalne vztahy len taketo. Bolo to vzdy dookola o tom istom tak mi raz rupli nervy a ukoncila to.

larisalarisa
27. mar 2020

Je to láska

male_sidlo
27. mar 2020

@larisalarisa Toto bolo kruté :D :D :D

larisalarisa
27. mar 2020

@male_sidlo ja som to myslela vážne, nie ako výsmech.

autor
27. mar 2020

@larisalarisa a na základe čoho máš tento názor? Možno mi otvoris oci

larisalarisa
27. mar 2020

Ak chlap požičia auto - je to asi najväčší prejav lásky.

kitycat
27. mar 2020

Jaaaj autorka... ty vazne dufas :D

mala_hobitka
27. mar 2020

Citovo nedostupný muž je katastrofa. Často sú naozaj také povahy ale na svete je xy mužov čo vedia a chcú úprimne prejaviť city, takže prečo by si dobrovoľne bola s takýmto chladným stalaktitom? Potom sú muži, ktorí v danom vzťahu s danom ženou proste necítia lásku takže nemajú prejavovať.
Ak sa teraz snaží, je to len o tom, že si ťa chce získať - medové motúzy, kým to nezabere a potom to pôjde do starých koľají. Keby ťa mal ta strašné rád (čo stále nestačí, zaslúžiš si aby ťa chlap miloval) choval by sa inak od začiatku.
PS: ak niekomu vyhovuje vzťah s chladným mužom lebo ste podobné povahy, gratulujem ale ste výnimka 🙂

iva812
27. mar 2020

Zmenil sa teda v tom, že ti začal kupovať pozornosti, ale čo tie city? To v texte nespominas. Lebo parfém nie je problém kúpiť, ale tie city... to je dôležité. Lebo mne to pripadá, že chlapec je asi tak disponovany - bezcitovo, ale roky pribúdajú a chce sa ženiť,tak sa začal snažiť. Ale môžem sa mýliť. 🙂

autor
28. mar 2020

@mala_hobitka môžeš mi teda napísať aké chovanie by nasvedčovalo tomu,že má ma naozaj rád? Lebo zase nemôžem povedať,z by sa choval nejako zle....svoj čas prispôsobuje mne a celkovo je v tom vzťahu aktívnejší...keď niečo potrebujem,vyhovie mi,no nesnažím sa zaťažovať ho svojimi potrebami,viem si poradiť sama

autor
28. mar 2020

@iva812 neviem,aké city mas na myslí,ktoré nespomínam? Celkom som nepochopila....

iva812
28. mar 2020

V prvej etape Vašej známosti, si opísala vás vzťah, že neprejavoval svoje city, v druhej etape známosti píšeš, že ťa zahŕňa hmotnymi pozornostami, ale nespominas, že by nastala zmena v prejavovani citov. Pod tými prejavovanim citov ja rozumiem, napr. že vyhľadáva často tvoju splocnost, zaujíma ho tvoj názor, je voči tebe celkovo pozitívne naladeny, spolu sa s tebou smeje, rad sa ťa dotýka, rad sa s tebou miluje, zaujíma ho, čo ťa trápi a rozveseluje.. Samozrejme v rozumnej miere 🙂 všetkého moc skodi. 🙂 Som presvedčena, že s mužom typ chladný cumak nie je dobrý život.

autor
28. mar 2020

@iva812 aha takto...ďakujem,že si to popísala takto presnejšie,aspoň som zistila,že pod prejavovanim citu,si každý predstavuje niečo iné....ja napr,slovné vyznanie a uistenie z jeho strany z času na čas...to,čo si popísala ty,on mi dáva,akurát ja nemám pocit,že to sú veci a prejavy citu v partnerskom vzťahu...jasné,je to istý prejav citu,ale to mne spadá skôr do kategórie kamarátstva...

mala_hobitka
28. mar 2020

Pisal by ti, volal by ti kazdy den. Korona nekorona vzdy by si nasiel cas byt s tebou lebo by ta proste musel vidiet. Laska nie je v darcekoch ani kvetoch. Laska je v tom ako sa mozes spolahnut na druheho, ako vidis v jeho ociach ze si jeho extra, ako si vzajomne zdielate pocity a starosti, ked ste k sebe uprimni, ako sa viete zasmiat na hlupostiach, ako chcete byt spolu a nepochybujete, ked si chybate, ked sa lubite je to vidno...je tisic spravani ako sa laska da prejavit. Popravde ked nevies ci ta lubi...zrejme ta nelubi. Je fuk ze je citovo nedostupni, aj taki muzi ked lubia tak je to na nich vidno a vedia sa vyjadrit.

autor
28. mar 2020

@mala_hobitka no ozvať sa ozve každý deň...bola občas výnimka,keď sa neozval nanajvýš jeden deň a to tak,že vôbec...ja si len proste myslím,že chce so mnou tráviť čas lebo ho má dosť a nechce byť sám no nejaká láska asi nie...to z jeho strany necítim tak... my aj keď sa stretneme,tak už sa ani nemáme o čom baviť,akoby niečo viselo nad nami vo vzduchu čo neviem pomenovať