Muž požiadal o rozvod

17. mar 2023

ahojte, prepacte za tento vylev viem ze takich tem je tu milion ale som v situacii ze nevie co a ako dalej. po 12 rokoch vztahu z toho 9 rokoch manzelstva moj muz poziadal o rozvod, mame 7 rocnu dcerku a ja som sa bola nutena vratit spat k rodicom aj s kuframi ešte su nevybalene..dvanast rokov vztahu, kopu spolocnych planov, spolocne krasne zdrave dieta a on mi povie ze sa laska z jeho strany vytratila a ze chce rozvod..ešte mesiac dozadu sme sa bavili ze by sme si kupili mensiu zahradku a nejaku chatku kedze byvame v panelaku ze aj na dochodok tam budeme relaxovat a o mesiac mi povie toto..vobec neviem co mam robit co bude teraz..len sedim a revem cele dni ..cely zivot sa mi rozpadol vsetky plany co sme mali vsetko je fuč..neviem ako to vysvetliť malej, rodicia su z toho tiež v šoku.aj cela rodina..viem ze to bude chciet cas ale ja som si myslela ze spolu zostarneme.pytala som sa ci som urobila nieco zle alebo tak a on ze nie ze proste uz nieje stastny somnou v manzelstve a nechce sa pretvarovat a hrat sa na nieco co nieje..ina zena vraj za tym nieje aj ked tomu moc neverim..ach poradte co robit aby som sa nezblaznila

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
som_realistka
19. mar 2023

Okaslala ho, ak sa chceš vrátiť a byť s ním, ok, ale svietila by mi kontrolka ako maják a hlavne, možno ma tu polovica MK, ukamenuje, ale nastavila by som si podmienky, a odkladanie tajných rezerv pre budúcnosť. Keď to spravil teraz, môže to spraviť zas, je to veľmi pravdepodobné.

loliki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fineta
20. mar 2023

Ako pokračuješ v rozhodnutiach? 🤔

autor
22. mar 2023

@fineta zatial nijako stale som u nasich a ex sa prestal ozyvat lebo som ho poslala niekam..teraz sa snazim riesit veci okolo malej uvidime co dalej

fineta
22. mar 2023

Hm, keby je jeho záujem úprimný, tak asi by sa nedokázal odmlcat

osky
23. mar 2023

Neozyvaj sa mu.
Pockaj,ci Sa ozve znova sam.
To ,ze prisiel jeden raz...nic neznamena.
Nech si uziva slobodu ktoru tak potreboval...

Ja Sa ani nerozvadzam ale ked prekypi pohar nechsm svojho,nech si uzije slobodu,samotu...nevh Sa stara o vsetko Sam...niekedy je ponorka.
Treba Sa nadychnut....vtedy clovek zisti,ci ano a ci nie.../pokial Sa riesi daky Problem.. /

jana_eyre_2
23. mar 2023

@cubo2 och áno, tak zase nutne to musí byť autorkina chyba - to nie je miestny folklór?.. lebo ak chlap nie je spokojný tak sa to rieši tak, že zo dňa na deň sa so ženou rozíde a rozbije rodinu.. 😒

lienka.7
23. mar 2023

@autorka na 100% je v tom ina. Možno nejaká iná mlada žabka, co mu poblaznila hlavu, on jej povedal ze teda rozvod s tebou a ona povedala ze nie... takže to skusa opäť na teba, vsak stare koľaje budu opäť fungovať. Ešte keby mi povedal, ze sa niečo stalo, ma nelubi uz tak ako predtým a pod., da sa hľadať nejaké riešenie. Ale u mňa rozvod je uz cez čiaru. Lebo to človek nepovie len tak, premýšľal nad tým plánoval uz dalej s inou a zrazu nema nic. Tak si mundobra teda ďalej aj ty. Nechcel ta uz dlhšie, teraz sa odhodlal. A tie sladké recicky o chate na dozitie a pod., jemine, v 33 myslieť na dozitie je fakt sila 🤦‍♀️
Ono je pekne odpustiť, snažiť sa akoze zabudnúť, ale teraz co, zvyšok života sa budeš bat, aby mu zase "nepreplo" a z ničoho nič nechcel rozvod? Budeš chodiť hore dole k rodičom aj s dieťaťom?

eva8
7. apr 2023

Hlavne ho nikam neposielaj, nebuď vulgárna a "na koni", rozprávaj sa s ním s kľudom a slušne. Nevrátila by som sa okamžite domov.

eva8
7. apr 2023

Teraz sú sviatky. Vyckaj, či vás v pondelok príde obliať. Či vás zavolá niekam von. To by som šla. A potom postupne trvala na rozhovore, čo sa dialo a deje v jeho myslí, čo mu vadí, či chce len zmeniť stereotyp. Okrem inej mi napadol aj iný, alebo nejaký zlom v jeho živote. Alebo žeby začala u neho druhá puberta? Ešte nechaj, nech sa posnazi, daj mu podnet - nádej. A uvidíš, čo bude.