Rozchod cez internet.

21. dec 2019

Ľudia,prosím názory...divna situacia...rozchod cez net....vykricali sme si nejaké veci cez net,zistila som,že si vypisuje so ženami cez net a dohovára stretnutia,čo bolo asi jadro hadky,kde on všetko poprel s tým,že chce iba mna a bla bla...no ja mám dôkaz,ale o to až tak nejde....sú to už dva týždne,viac sa neozval...ani ja jemu prirodzene...rozchod beriem ako hotovú vec,aj som s ním vyrovnaná,no som sklamaná z neho ako z človeka,ktorý nemá charakter vzťah ukončiť seriózne a za tie dva týždne sa ani neopýtal ako sa mám alebo niečo podobné,obyčajne ľudské...príde mi to úplne mimo misu,že sa všade na nete vidíme on-line a tvárime sa,že sme vzduch...tak ma len zaujíma,či keď ste skončili vzťah podobným spôsobom či vás ex nekontaktoval ani takto obyčajne ľudský a obzvlášť takto pred vianocami mi to príde extrémne smutne

pribinak
21. dec 2019

Bud rada, ze to tak je rychlo za vami. Nefixuj sa na minuly vztah, pozeraj dopredu
Je lepsie ked ste to obaja rychlo vyriešili, je to rak menej bolestne

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
21. dec 2019

ze sa vsade na nete vidime online.... 😅ja vobec nepoznam tento online pocit, kedze ked som kedysi randila online prostredie dostupne nebolo, ale na tvojom mieste by som to brala ako ukoncenu vec a ani v navale predvianocnej nostalgie by som si zakazala ho kontaktovat ak by mi to napadlo😶

bazarica
21. dec 2019

Chlapi sa nezvyknú po rozchode ozývať, nijako. Teda minimálne tesne po rozchode. Ani na sviatky. Keď prejde určitý čas, vtedy skôr je možnosť že sa s ním bude dať podebatiť

rooskoliv
21. dec 2019

Prečo jemu vyčítaš niečo, čo robíš sama? Ty si sa mu ozvala? Nie. Správanie druhého človeka nezmeníš, môžeš iba svoje

autor
21. dec 2019

@rooskoliv lebo keď sme mali nejakú hádku tak som sa ozývala vždy ja preto nie....a stále si myslím, že chlap by mal byť ten,čo "bojuje" nie žena,akosi to ma od prírody dane si myslim

dskjhfdlkdjhl
21. dec 2019

Mozno treba viac zit v realite ako na nete. Mne je smiesne, ked citam, ze sa vidite on-line, ale asi to bude generacny rozdiel. Mna on-line videnie nejako neberie. V kazdom pripade, ak ste sa rozisli, tak on to berie tak, ze ste sa rozisli a nevidi dovod na ozyvanie sa. Mozno bol zvyknuty, ze sa ozyvas Ty, tak caka, ale to uz je na Tebe, ci sa ozves, ci nie. Musis si sama ujasnit, co chces a podla toho sa zariadit.

veronikaszabova
21. dec 2019

Tak ja si nemyslim, ze "chlap ma byt ten, co bojuje", ale nevadi 🙂
K otazke - ak ste sa rozisli, neries. Nekontaktuje ta? No nema asi zaujem. Nie kazdy sa musi kamaratit s ex. Hlavne z toho nechytaj depky 🙂
Objavi sa dalsi na obzore 👍

3petka
21. dec 2019

Hej boli také rozchody ale to som mala 15 a bola blbá ešte. Takže na tvojom mieste by som bola rada že takého chlapca nemám po svojom boku....

777januska777
21. dec 2019

Chlap má bojovať? A akože prečo, veď sama tvrdíš, že ste sa rozišli a že už to máš ukončené 😀 podľa mňa ťa štve to, že on nerieši a nedvíha ti sebavedomie svojim doprosovaním 😀

autor
21. dec 2019

@777januska777 nie....zle pochopené...to bojovanie som nemala na myslí o záchranu vzťahu ani nič také len ma nenapadlo vhodnejšie slovo v zmysle aspoň si veci narovinu povedať a aj ten rozchod vysloviť,nie hádať sa a v hádke skončiť,to mi príde srabske

77daniela77
21. dec 2019

Myslim si ze mu na tebe vobec nezalezi a kasle na to porozpravat sa o tom zoci-voci,....nestoji takyto vztah za to zachranovat ho pri predstave ze by to bol celozivotny boj s nim.....

autor
21. dec 2019

@77daniela77 veď aj nad tým uvažujem či má zmysel sa ozývať mne ako prvej a rozlúčiť sa ľudský zoči voči keď on to nemal zatiaľ za potreby...proste uvažujem nad tým či mám alebo nemám....vzťah nepripadá v úvahu zachraňovať vôbec to vylucujem

77daniela77
21. dec 2019

Vykasli sa na neho,nezaoberaj sa uz tym,on za to vobec nestoji,ani uz na neho nemysli,skoda tvojej energie.Uvidis,ked ho nahodou stretnes po nejakom case ako sa bude tvarit....Skus prist na ine myslienky,zaoberaj sa niecim zaujimavym,fakt on za to nestoji a dvihla by si mu tym len sebavedomie......to predsa nechces,nie?

veronikaszabova
21. dec 2019

Evidentne nema zaujem to "normalne ukoncit". Pre neho je koniec.
Naco potrebujes "rozlucit sa ludsky".

lana11
21. dec 2019

Prosím ťa, muži sú hovada... Ja som mala 6 ročný vzťah, ktorý on ukončil iba smskou... K tomu sa hned oženil, nepozdraví sa ani mojim rodičom ani mne, akoby som mu ja ublížila.Pri tom ublížil on mne.Co k tomu dodať? Iba to že som šla dalej, mam už svoju rodinu tak ako on.Ale niekedy sa fakt zamýšlam nad ním čo to za kokota je.Pekný den prajem 🙂

stanulienkat
21. dec 2019

Prečo by sa ti mal ozývať? a ešte k tomu ľudsky??prečo?? máte ukončený vzťah a hotovo bodka

autor
21. dec 2019

@stanulienkat lebo nepadlo slovo koniec.....proste hádka a nepochopenie tej danej konkrétnej situácie...proste sme sa hádali o nejakej situácii nie o našom vzťahu a každý si hovoril svoju pravdu na tú danú vec a nasrati sme sa vypli...preto

oslo1
21. dec 2019

Najprv sa rozhodni, ci ste rozideni, alebo nie.
Ak ano, tak ho neries, ja nie som v kontakte so ziadnym z mojich byvalych, ani moj manzel .

Ak ste vo vztahu, tak mas 2 moznosti.
1 tvarit sa, ze ste rozideni
2 tvarit sa, ze ste vo vztahu. Obidvaja budete asi nevyzreti, lebo niekedy treba prehltnut vlastnu jesitnost , hlavne ked niekoho lubis a mas o neho realny zaujem.

thoughtfulweirdo
21. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl to nie je generacny rozdiel, ja som mlada toto mi je uplne cudzie 😄 teda, tak v 15-16tich som tak fungovala, ale teraz mi je to uz smiesne, cele online chodenie. Aj "vykricanie si cez net" mi nedava nijaky vyznam, neviem si predstavit s partnerom riesit akykolvek problem pisanim sprav.
Pre autorku- ja by som sa zdvihla a osobne sla za dotycnym. Nie sa doprosovat alebo co, ale vyjasnit si sitaciu. Akoze "pocuj moj zlaty, ako to teda je? Rozchadzame sa?". A uz budes vediet na com si. Cokolvek dohadovat cez internet pre mna nema realnu vypovednu hodnotu.

deti95060810
21. dec 2019

buď rada že si sa zbavila somára... Normálny chlap by sa už ozval...ale nie si jediná...ja som si niečim podobným prešla čakala som hádam pol roka kým sa milosť pán ozval....Teraz sa tomu už len smejem že ako som mohla také niečo dopustiť a ešte aj čakať...Samozrejme nie sme v kontakte už roky - po rozvode...

stanulienkat
21. dec 2019

Vypisoval si s cudzími ženami. Ani by mi nemusel písať o nejakom rozchode, pre mňa úplne automatické, nemám s takým človekom o čom debatovať ďalej.

3009
21. dec 2019

Rozchody sú rôzne - niekto sa bez slova viac neozve a berie to tak,že je to OK, niekto sa rozchádza a schádza niekoľko krát až sa definitívne rozíde, niektorí sa porozprávajú a povedia si do očí, že každý ide svojou cestou. Najlepšie je sa pozchode úplne odstrihnúť a ísť si svojou cestou.

sissy27
21. dec 2019

Nepadlo slovo koniec, takže pre teba to stále trvá 🙄 ja neviem čo si na tom celom nepochopila - neozýva sa, takže zjavne záujem nemá. To isté sa dá povedať o tebe 🤷‍♀️ Ak ho chceš, tak sa mu ozvi. Ak ho nechceš tak to považuj za ukončené. A dospej.

evalin88
21. dec 2019

Mozno casom dokazete mat neaky kamaratsky vztah, ale teraz urcite nie, je to este cerstve, ja teda neriesim byvale kamaratske vztahy.. a myslim ze je mu blbe sa ozvat po tom co si zistila, u udrziavat neaky tip vztahu ?? Ma to vyznam ??

nickpick
21. dec 2019

ako naco nasilu byt kamaratka s ex? je ex z nejakeho dovodu, klamal ti do oci, popri tebe riesil ine zeny, takeho by som skutocne nepotrebovala za kamarata, ma ine priority a hodnoty, ukazal sa v pravom svetle, a este sa zbabelo rozisiel online a nie osobne, to uz co je za chrapuna, nemas co lutovat, takeho chces za kamarata, pytam sa naco?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asfodelka
21. dec 2019

Naco sa mu chces ozvat? Nevazil si Ta, balil ine dievcata, nevazi si Ta ani teraz a za tie 2 tyzdne uz isto postihal popisat celemu pokecu a mozno uz ma inu. Zabudni na neho. S niektorymi ludmi z minula nie je potrebne a prospesne udrziavat priatelstva.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz