Sestra môjho priateľa vodí jeho ex k ním, keď som tam

7. okt 2023

Je podľa vás normálne že sestra môjho priateľa ťahá k ním domov jeho ex priateľku ? Zo začiatku mi to nevadilo ani mi nevadí že sa kamarátia veď oni si nič neurobili, ale ona mňa nemá dva krát v láske a pokazde keď tam prídem tak ju tam zavolá. Pridávajú spolu fotky a príde mi to proste také uz naschval, priateľ sa uz s ňou x krát pohádal ze nech ju tam ťahá aspoň ked tam my dvaja nejsme ale ne naschval ked prídeme. Ona je uz asi mimo ja ani neviem čo mám na to povedať je mi z toho už zle a nemám na to nervy, lebo z mojej rodiny nikto k nám nevolá mojich ex a nikdy by si to ani brat ani nikto nedovolil. A to môj brat a môj ex si tiež rozumeli a viem že sa raz stretli a išli na pivo, ale nikto nikoho nikam nevolal proste vie že je to neslušne voči môjmu terajšiemu, veď ani nemu by to nebolo príjemne. Ja sa bojím že čím ďalej bude jeho sestra takto provokovať tak ju asi udrem, za to že sa jej ja nepacim nemusí toto robiť veď je to detinské jak hovado!

4stanka4
7. okt 2023

kolko ma? 15?

vanilkovazmrzka
7. okt 2023

Mate 15 rokov?

autor
7. okt 2023

@vanilkovazmrzka máte ? Skôr či ma ona

autor
7. okt 2023

@4stanka4 ma 22 a chová sa horšie jak 10 ročný spratok

4stanka4
7. okt 2023

tak nech si ju brat uprace, že si to neželá a keď bude pokračovať ďalej tak choďte do izby alebo preč atď.A ta ex je tiež asi pripecena keď sa tam trepe

autor
7. okt 2023

@4stanka4 ma priateľa a toto robí príde mi to choré padnuté na hlavu

vanilkovazmrzka
7. okt 2023

Naco tam chodite, ked vies, ze tam je jeho ex? Tak by som tam proste prestala chodit a chodila inde.

autor
7. okt 2023

@vanilkovazmrzka lenže ona ju zavolá až keď sme tam napr.hodinu dve neviem že príde. To vždy jeho mama prídete na obed a potom ju zavolá

vanilkovazmrzka
7. okt 2023

Tak ked pride, mozete sa zdvihnut a ist na dezert niekde inde. Alebo to ignorujte, ked ocividne reagujete presne tak, ako ona chce

4stanka4
7. okt 2023

a rodicia by jej nevedeli dohovoriť ze je to trosku trápne od nej aby ju tam volala? keď si už teda nedá dohovoriť od brata

alickapusinka
7. okt 2023

Vieš TY nemôžeš povedať že chod preč priateľove exke kedže ON je u nich nie u tebe doma .TY si tiež na navšteve.

miadi
7. okt 2023

Tak sa zavrite v jeho izbe a trochu si tam zavzdychajte zdrhne ex aj sestra 🤣ked nie ste pubertaci tak chodte niekde von .

mamina7070
7. okt 2023

no a keby priatel povedal priamo tej ex na rovinu ? ze ste prisli za rodicmi na rodinnu navstevu a naco sa tam trepe ak sa chce stretnut s tvojou sestrou nech sa zavru u nej v izbe alebo idu von ?
a plus povedat rodicom nech ich poslu prec oni ? nech setra ide k nej ak s nou musi byt ? proste narovinu
ak to nepomoze volajte na navstevu rodicov k vam bez sestry a vy tam nechodte

alebo ak tam pojdete a pride tak sa bozkavajte hladkajte neustale sa chcalte ako vam je super a zarabate na babetko potom do izby a min simulovat aktivitu

olimuc
7. okt 2023

Pozvite rodicov k sebe alebo chodte do restiky. Sestra jej obed nezaplati a ani ju nemusite volat

syslik81
7. okt 2023

priatel nema svoju izbu? zavrite sa tam a hotovo ..alebo sa chodte prejst etc.. kym si u nich na navsteve a ona doma-moze si vodit koho chce len ak by zasiahli rodicia-co by bola v takom veku hanba..

januska12323
7. okt 2023

Je to dom rodičov predpokladám tak oni rozhodujú koho prijmú do vlastného domu. Ty ani priateľ nemôžete iné návštevy vyhadzovať, tiež ste len návšteva. Keď príde niekto kto vám nevyhovuje môžte návštevu ukončiť a ísť inde. Vysvetliť rodičom prečo a vec vybavená.

domkakvet
7. okt 2023

Tak to je poriadne od veci, proste tam nechodievajte.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikusjk
7. okt 2023

Ak ti to robi schvalne, tak asi preto, ze vie, ze ta to stve. Skus sa premoct a raz-dvakrat sa chovaj uplne milo a priatelsky, pokecaj si aj s tou jeho ex, ako keby sa ani nechumelilo. Mozno ju to prestane bavit, ked bude vediet, ze ti tym nerobi zle

mimikarol
7. okt 2023

Ona je tam doma tak si môže domov vodiť koho chce, ty si tam na návšteve. Tak sa stretávajte niekde inde a hotovo.

jeennyv
7. okt 2023

A co keby si si nasla cestu k jeho sestre ??? Ocividne nemate vztah mozno ta nema rada atddd..jasne, ze tam vodi kamosku a ex tvojho proste ju vidi stale ako naj partnerku pre brata..nevies ako sa to robi…toto robia ludia, resp rodin, ked nechcu pre svoje dieta, brata, sestru, uja, tetu…noveho partnera..toho ex vsade strkaju lebo uz s nim maju dobre vztahy puto atd..