Stále sa neodhodlal ma pobozkať

2. dec 2023

Viem, trápna téma, ale aj také bývajú. Ide o to, že randím s jedným chlapom, je to taký introvertnejšia povaha, programátor, proste taký awkward človek 😅 už spolu chodíme na rande a stretávame sa asi mesiac, raz- dvakrát do týždňa. Spoznali sme sa cez zoznamku. Ide o to, že už sa aj držíme za ruky atď... Keď ideme spolu, lenže stále sa akoby neodhodlal to posunúť ďalej. Ja nechcem na neho tlačiť, ak je hanblivý, ale nechcem, aby to skĺzlo do nejakej kamarátskej roviny. Myslíte, že bude trápne, keď mu napíšem, že nabudúce ma na rozlúčku môže aj pobozkať,nie len objať? 😆 Alebo mám proste čakať kým on sa odhodlá, len neviem či pri jeho povahe niekedy ku tomu príde 🤔

anonymanonym
2. dec 2023

Pobozkaj ho ty 🤷‍♀️

anonymanonym
2. dec 2023

Aaaalebo sa s nim postav pod imelo (teraz by to nemal byt problem), mozno mu to docvakne alebo to nejak vtipne okomentuj keby nedocvaklo 🎄😁

aeruginosa
2. dec 2023

Urcite mu nepis, nehovor, aby ta pobozkal.. bud pockaj, alebo ho uz teda pobozkaj ty prva. Keby mu to rovno povies, napises alebo narocky zvadzas situaciu tak, aby k tomu doslo, posobilo by to strojene, silene, neuprimne. Moj nazor.

reanda
2. dec 2023

a si si ista, ze o neho stojis? ze je to ten pravy, akeho potrebujes? lebo takto ho budes musiet dokopavat furt ku vsetkemu 😝

renab
2. dec 2023

Chodis s mojim synom? 🤣🤣🤣
Keby si to napisala jemu, isto by to bol krok spat.
Takze radsej ako radia baby vyssie, skus ho pobozkat ty.
Drzim palce 😉

gta5man
2. dec 2023

Ja som si spomenul na časy keď som čítaval časopisy typu Bravo, Maxi Super, Kamarát… Tam bola vždy taká rubrika že pubertiaci písali svoje otázky a psychológ im odpovedal. Niekedy až smiešne bolo aké problémy riešia. Poď na rande so mnou, dám ti taký francuzák že až! A inák programátora sa drž. Je to jedno z najlukratívnejších povolaní. S ním ti chudoba nehrozí.

Ja mať na to hlavu, byť informatikom, tak s tým platom by som bol každý víkend v bordeli či na priváte.

lindous
2. dec 2023

Pridávam sa k babám, nepýtala by som si bozk, pobozkala by som ho 😀 a tiež by som sa trochu bála, že iniciátivu budem musieť preberať vždy vo všetkom... tým nehovorím, že ho máš teraz poslať kade ľahšie, ale ak to nie je rola, ktorá ti vyhovuje, tak by som si to do budúcnosti všímala...

autor
2. dec 2023

@lindous on akože je iniciatívny, píše mi, plánuje tie rande atď... Aj ma chytí za ruku atď... Len v tomto mi príde taký hanblivý 😆

vanilkovazmrzka
2. dec 2023

A preco ho nepobozkas ty? Sak ked sa k nemu nahnes tak asi ta nekopne do kolena

autor
2. dec 2023

No baby prečo ho ja nepobozkám... Je odo mňa vyšší, takže on sa ku mne musí aspoň trocha nakloniť, takže kým sa on nenakloní, mám smolu 😆

renab
2. dec 2023

Vyskoc na lavicku 🙂🙃

stanislavicenka
2. dec 2023

Moj muz ma pobozkal po 4 mesiacoch stretavania sa. Vkuse som nevedela, co vlastne chce, ked ma vola von, Travi so mnou cas. Bozk bol vzajomny. Je to najlepsie manzel

alickapusinka
2. dec 2023

vek mate 15 plus

blondiee83
2. dec 2023

No ak je vyssi a ani pri tom objati ho nevies pobozkat, lebo nedociahnes, tak pri tom objati vystri ruku k jeho tvari - vies, ako v romantickych filmoch, ze mu rukou akoby chytis tvar zboku a pohladkas ho - to by mohol pochopit.

xckaret
2. dec 2023

@alickapusinka hej, 15 rocny programator

madeincssr
2. dec 2023

Podľa mňa to je celé milé a aj ten nápad s vyskočením na niečo, aby si ho mohla (tiež radšej len tak nesmelo) pobozkať je dobrý.

dzulli1980
2. dec 2023

A nie je teplý? 🙊

autor
2. dec 2023

@blondiee83 to je dobrý tip, vďaka 😄

autor
2. dec 2023

@stanislavicenka vďaka za normálny komentár, áno aj ja dám tomu čas, asi to moc preháňam

enusamt
2. dec 2023

Tak treba vycihat, ked budete sediet a vtedy budete na rovnakej urovni 😀
Ale inak, moj muz bol tiez hanblivy.. Tie pohlady, ked som ho ja prvy krat chytila za ruku 😄
Pusu mi dal po 3 mesiacoch stretavania.. A to tak, ze mi rychlo vycapil pusu a zdrhol do vlaku 😆

markusrasford
2. dec 2023

Dám ti čo zaberá. Povedz mu že ho pobozkas bez toho aby si sa ho dotkla. On sa bude čudovať že to predsa není možné. Tak vyrukuj že stávme sa o čokoládu Milka. A následne ho pobozkas. On zareaguje veď si sa ma dotkla. A ty mu povieš áno viem. Prehrala som stávku. Idem ti Milku

mimi3008
2. dec 2023

Bud pockaj alebo to sprav ty. Isto mu take traposiny nepis

mimi3008
2. dec 2023

@markusrasford ty jo, tak takuto kravinu si musel riadne dlho vymyslat

gta5man
2. dec 2023

To že je vyšší a nedočiahneš mi napadli dve historky. Raz keď bola ženská o hlavu vyššia, tak som ju pobozkal na krk. A druhýraz keď bola nižššie tak stála na obrubníku, ja som zostúpil mimo obrubníka a výška sa vyrovnala a tak som ju hladko pobozkal.

markusrasford
2. dec 2023

@mimi3008 pýtal som sa na tvoj názor?

markusrasford
2. dec 2023

@mimi3008 teba koľko vymýšľali? Hlad si svoju cestu a TRIM ...

mimi3008
2. dec 2023

Nepytal, ale toto je verejne diskusne forum, kde si kazdy moze prejavit slobodne svoj nazor bez toho, aby ho k tomu niekto vyzval. A kazdy, kto prispeje, musi ratat s rizikom, ze niekto prejavi nazor na jeho prispevok. Myslim, ze som k tvojmu prispevku nebola ani neslusna, ani hruba (co sa o tebe uplne povedat neda), ani som nemala v plane sa ta nejako dotknut, len ked som si to predstavila v realite, prislo mi to vcelku trapne

mamickalisticka
2. dec 2023

Teraz je super čas na to, ho pobozkať.. vysvetielkovane mesto, trhy, takže bozk pod stromčekom, imelom, po varenom víne, na snehu... úplne závidím túto situáciu- mať prvý bozk s niekým v decembri. Úplne romantické filmové 🥰 do toho! Potom napíš, aké to bolo ⛄

pininka1
3. dec 2023

Aj môj vyčkával dlho a keďže ja som bola cez týždeň len na intraku a písali sme si cez net tak som mu raz napísala ci to teda mysli vážne, alebo nie, lebo ja by som to rada posunula. Uistil ma ze to myslí vážne a ze mu mam dat len trocha času. Aj na prvý sex som si počkala dosť dlho ale už sme spolu 22 rokov, takže to čakanie stálo za to. Zasa mat takého co ta pretiahne na prvom rande a na druhy deň ta nepozná tiež nie je nič moc.

hugger
3. dec 2023

Mozno je hanblivý, nesmelý alebo id teba dostáva signály ze nechces a boji sa uponáhľať to. Vzdať to kvoli tomu by bol nezmysel, vysoky programátor na zaciatok neznie zle 😊.

To objatie je take moderne vlažne ako sa dnes objímajú teenageri? Ak ano tak pocas stretnutia sa ho párkrát dotkni ramena, pleca, predlaktia a pozri sa mu pritom do oci. To je ten signál ktory pochopí.

A ked ta na konci stretnutia objime daj mu ruku na šiju alebo do vlasov zavri oci a naznac bozk. Zvysok nechaj na neho.