Je do mňa zaľúbený?

25. okt 2022

2 mesiace sa stretávam s mužom, predtým sme si 2 mesiace písali. Bola som v zahraničí, takže sme sa nemohli skôr stretnúť, až po mojom návrate do rodneho mesta
Na začiatku sme urobili chybu ,na 3 stretnutí a aj na 4 sme sa spolu vyspali, bola medzi nami príťažlivosť a stále je, ale cúvol, lebo nechce aby som bola iba nejaká podložka
zaujíma sa o mňa, aká som povaha, chce ma spoznať viac, mojich priateľov, môj život, správa sa galantne, často sa ma náhodne dotkne, chytí za ruku, viackrát mi povedal že ma má veľmi rád
sú chvíle keď sa preriekne a povie niečo také že raz ak budeme spolu bývať atď, ale aj napriek tomu nie sme pár, stále je to v tej rovine ani neviem, či kamarátskej...
je mi s ním skvele, ale zažívam to prvýkrát že takto sa stretávame a zároveň sme každý slobodný., má 33 rokov a myslím si že by mal vedieť, čo chce od života po vzťahovej stránke, vidím mu to na očiach, takú nehu, ale vlastne ani neviem čo mám očakávať 🙂 🙂 🙂 neľutujem ten chybný krok, rozprávali sme sa o tom že sa to skrátka stalo, ale zatiaľ nechcem intímne pokračovať kým si nebudeme istý, či chceme vážny vzťah,...
vidím v okolí ľudí ktorí sa poznajú týždeň a idú do vážneho vzťahu, vyznajú si city a potom sa deje toto, že pomaly 3. mesiac sa spolu stretávame ako zaľúbení pubertiaci, kamaráti... a my sme na tom takto

moonlight1210
25. okt 2022

On cuvol prvy, ci ty si naznacila, ze sex radsej nechces, kym si nebudes ista?

doriiis
25. okt 2022

Ja neviem...ale načo si niekto s niekým začína,keď to s ním nemyslí vážne? Sexovať nie,chodiť nie..tak ako čo ho chces? Ako výplň voľného času?
Alebo,opýtam sa inak....keby si ty bola on,myslela by si si o druhej strane čo?

mpg
25. okt 2022

Vyzerá to akoby tam nebolo niečo v poriadku, asi má priateliek viac (alebo je ženatý),
ešte nerozhodnutý.

lintu
25. okt 2022

Bol taky, co vedel po par dnoch, ze je zalubeny. Nevahal o tom nahlas hovorit. No ako presiel urcity cas, zrazu zistil, ze partnerka mu vlastne ani nevyhovuje, hlada nieco ine a razom bolo po laske.
Dva mesiace nie je zase az tak vela. Za mna radsej opatrny, ako rychly namotavac. Spoznavat sa, mat spolocne zazitky, zacat nieco budovat,.... sa da aj len tak.

oliolijanka
25. okt 2022

Muz, ktory moze sexovat a nesexuje je podozrivy!!!☝️😀
A nie, nie nesexuje kvoli tomu, ze je zalubeny, ale ma na to iny dovod. Alebo niekoho ma, alebo ma tam dole nejaky problem, alebo ma nejaky problem s tebou, alebo proste nesexuje, lebo nema chut. Hned ako chud bude mat, spravite rovnaku "chybu" ako na tretom stretku😀