16-ročný vekový rozdiel medzi partnermi

19. júl 2023

Ahojte aký je Vás názor na 16 ročný rozdiel vo vzťahu? Ja mám 23 manžel 39…

autor
19. júl 2023

@janka1011 akurát že sme v stave, že sa asi budeme musieť rozviest, pretože mame nezhody napr v zálubach - ja by som chcela výlety, on len pivo s kamošmi, alebo filmy a hudba - mám si nepozerať ak sa chcem s ním o tom baviť … no neviem .. hrám karty o to či vôbec niečo povedať

o__o
19. júl 2023

A naco ti je nas nazor? Uz ste svoji, tak si uzivajte zivot 🙂
Ja mam 33 a neviem si predstavit mat 50rocneho muza. Iba keby to bol hugh jackman 😀

bessie12
19. júl 2023

A nájsť nejaký kompromis ste neskúšali??

autor
19. júl 2023

@o__o už nie sme týždeň spolu. Asi sa budeme musieť rozvádzať

o__o
19. júl 2023

A ako dlho ste spolu, to si predtym nevidela, aky je domased?

janka1011
19. júl 2023

@autor ale toto čo píšeš ani nie je tak o veku, ako o povahe človeka. Lebo 39 rokov to je ešte mladý chlap v plnej sile, najlepšie roky. Ako dlho ste spolu chodili?

janka1011
19. júl 2023

@bessie12 no 2 roky to je ale že ozaj nič, potom napíš o 10-15 rokov 😉

petulik3003
19. júl 2023

Aj ja som mala o 20 rokov všetko bolo fajn ale ked sa rocky pridavali uz to zacalo byť viditeľne a rozdielne koníčky ale boli sme spolu 15 rokov

bessie12
19. júl 2023

Toto nie je o veku. Moj priatel bude mať 52 ( ja mam 29 r. ) tento rok a rad chodí na výlety, len teraz nám to bud počasie alebo práca nedovoluje. Kamaráti a krčma to nie je pre neho. Rad si obcas pozrie Netflix alebo zahrá hru, ale keď sa dohodneme, ze niekam ideme, tak nefrfle.
Tvoj manzel je ináč nastavený ako ty. Mali by ste najprv nájsť nejaký kompromis a nie hneď sa rozvádzať. Ako dlho ste spolu?

bessie12
19. júl 2023

@janka1011 najdlhší vzťah som mala takmer 10 rokov, ktorý ale nikam neviedol, tak sme sa rozišli 🤷‍♀️
Viem co to je dlhodoby vztah. Pre mna aj tie 2 roky su dost, hoci ano, je to kratko. Ale ked sa pozries na tie dnesne vztahy. Rozvody a rozchody pre nic.

janka1011
19. júl 2023

@bessie12 tak to máte už mega rozdiel. Neviem si ale osobne predstaviť vo svojej 40ke mat po boku dôchodcu...ale tak každý sme iný, možno práve tebe to vyjde...máte aj deti?

bessie12
19. júl 2023

@janka1011 ano je to 1- generacny rozdiel, ale rozumieme si perfektne. Niekedy mam pocit, ze ma 15 rokov a nie 50 😂 ale deti este zatial nemame

konikmodry111
19. júl 2023

@janickacrazy
@marsmykkok Ja nebudem nikoho presviedčať 😁ako som písala vyššie, ja poznam možno 100 dôchodcov a z toho počtu sú 80% aktívny … a ženu môže dostať hocjaka choroba už omnoho skôr… nie je to pravidlo že mu keď je starší tak ma automaticky zdravotne problémy a spol….

konikmodry111
19. júl 2023

Ale to bude skôr životným nastavením ako vekom, co je dosť smutne teda 🙈

daniela2202
19. júl 2023

Váš problém

konikmodry111
19. júl 2023

@marsmykkok
@janickacrazy písala som vam vyššie percenta takze fakt neviem čo je na tom nepochopiteľne že skoro všetci muži čo poznam nad 50 rokov sú aktívny a väčšinou robia aj nejaký šport 🤷‍♀️ a ten zostatok percenta ma nejaku chorobu alebo iný problém 🙈 ale hlavne je že ten vekový rozdiel u nich necítiť ani po 70ke ❤️🥂 a ženu môže tiež chytiť hocičo už omnoho skôr, lebo choroba si nevyberá podľa veku

konikmodry111
19. júl 2023

@simona20201309 som normálne rada že zdieľame rovnaký názor 🍀 ja mam 35 a môj manžel ma 44, spolu sme už 18 rokov… jemu bola minuly rok v lete diagnostikovana rakovina lymfatických uzlín, onkológie povedal že ma tu lepšiu formu… že bude potrebovať liečbu možno až o 10 rokov… a ja by som ho veru aj prebalovala až do jeho 90ky len aby tu bol ešte s nami… ja zas mám termin o 4tyzdne u dr keďže mám uzliny na prse a potvrdenu osteoporózu 🙈 takze nieje to veru všetko vekom ako tu mnohé píšu 🙈napríklad. dnes u nás boli na obede hostia z ,,ex,, podniku 6i. Jeden z párov: on 86, ona 71 a prišli obaja na bicykli a on bol viac fit ako ona 😅 ale sme v kontakte aj privátne takze sa pozname viac ❤️

simona20201309
20. júl 2023

@konikmodry111 tie zeny co fujkaju podľa mňa porovnávajú tých krčmovych chlapov. Áno, máš 50tnika ktorý je naozaj starý chlap. Aj 40r chlap vie byť zanedbany, lenivý domased.
A tu si denne čítame príbehy o tom, akých debilov majú doma niektoré zeny. Takže radšej si zazijem 20r šťastné manželstvo a deťom dám skvelého, starostliveho otca, ako mať doma kretena o akom tu čítame denne, alebo byť slobodna matka q dieta vyrastať bez otca.
Takže určite lepšie 50r otec, ako žiadny otec alebo alkoholik otec alebo otec počítačový maniak. Tak hádam ho v 70tke nepošlem do starobného len preto, že každý starne.... to sú pre mňa úbohé názory, že starec 🙄

kvetinka75
20. júl 2023

@janickacrazy u niektorých už po 50tke.

kvetinka75
20. júl 2023

@matkahelka ja mám kamarátku - moja rovesníčka 48r. po 20tke si našla rozvedeného 40tnika. Rozdiel bol nejakých 18 rokov. . Keď sme sa občas rozprávali, zo začiatku to bolo super. Vládal, pracoval, snažil sa ale postupne upadal. A po tej 55tke prišli aj zdravotné problémy. Ona , mladá baba 35 a on už po 50tke. Ona chcela s deťmi cestovať, chodiť na turistiku, užívať si, on už vegetil doma. Že v živote sa toho nachodil, on chcel mať už pokoj. Zvykla si nakoniec chodiť všade sama. TEraz máme 48 r. Jemu ťahá na 70tku. Proste dedko. Ona chodí sama na dovolenky, za deťmi, má svoje záujmy, študuje a on - niečo pohrabká v záhrade, sadne na lavičku, pustí správy a tak prežíva zo dňa na deň. Pre ňu ubíjajúce. A o zdr.problémoch ani nehovorím. Hlavne klby, on proste už nevládze. A aj veľmi zostarol. Teraz vyzerajú ako otec s dcérou. Má ho stále rada, ale nakoniec povedala, že postupne sa ten vekový rozdiel prehlboval a bol cítiť. Najviac teraz.

kvetinka75
20. júl 2023

@kvetinka75 a zabudla som ešte dopísať. Čo sa týka sexu - pre neho už nič a ona by si chcela ešte užiť. no keď to nejde, tak to nejde. A tiež ju to dosť frustruje.

elmivelmi
20. júl 2023

@kvetinka75 ale tak aspon sa nanho nevykslala a opatruje ho.Povatsine zeny s takym neostanu dozivotne

kvetinka75
20. júl 2023

@elmivelmi no tak áno, Sú spolu ale ako to je u nich neviem. Za dvere nikto nevidí. Ale tiež už mala také reči že si niekoho nájde na sex.. Či našla alebo nie, neviem. Ale toto je tiež dôsledok takýchto veľkých vekových rozdielov.

elmivelmi
20. júl 2023

@kvetinka75 Ale ved s tebou suhlasim,okrem roho to 50-70r telo uz nieje moc vabne,muzom aj moc unika,aj ich citit.A najhorsie je ak by nedajbize zacali dementiet.To uz aj na nervy ide.proste je to tak.Ale aj ti muzi co si hladaju partnerky vo veku svojich dcer su troska mimo.Rozdiel so 10r este nieje taky basatelny ale 16 a viacej to uz je dost.

elmivelmi
20. júl 2023

@bessie12 vekovy rozdiel
mas velky,ale ak to myslis len na ponavenie a uzit si ok,2r su malo uvidis za 10r ty budes este kocka a on dedko bez energie ale podla
mna to dovtedy ani nedate hk ak chces deti.A ak ano tak poviem ti ze budes to citit,on uz naozaj nebude vladat jednak male deti su upistane ,energicke a este v noci nespia.a ak bude este musiet aj pracovat ani c noci sa nevyspi a z prave do orace potom uvidis realitu.Takto bez deti a s mladou pipkou po boku je kazdy postarsi muz ok aj aktciny aj bucykel ved to je zabava ,nie drina.Tu su spominane tie prijemne veci,nie otarvne povinosti.

bessie12
20. júl 2023

@elmivelmi co bude o 10, 20 ci 50 rokov neriešim,
lebo neviem co bude / sa stane o 5 minut a nie to este o toľko rokov . Žijem v prítomnosti 🙂

matkahelka
20. júl 2023

@simona20201309 moze byt vitalny ako chce, stale je to dedo. mam 70 rocneho svokra, ktory ma par sedin a ked si da rifle a bielu koselu, vyzera na 60. ale ked sa vyzlecie, vyzera na svoj vek a stale je to dedo. rovnako mam v rodine viacerych panov 60 plus, ktori sa o seba staraju, ale su to 60 ROCNI DEDOVIA. hadam sa tu nebudeme dotahovat, ze 60 ci 70 je sexos v naj rokoch. ano, aj ja budem mat 60, aj moj muz. ale budeme starnut spolu, budeme mat tych 60 spolu.

elmivelmi
20. júl 2023

@bessie12 ved to,ze neriesia kebyze si riesio inak sa na to pozeras a uvedomujes si ze s 52 r chlapom si kakladat rodinu nieje najstastnejsi naoad.Uzit si zivot ok ale ine nie..A mne sa mapr takyto postoj epaci.

matkahelka
20. júl 2023

@bessie12 UZ dva roky ste spolu, panecky, to uz je na oslavu. ved 2 roky su nic predsa, este to je s ruzovymi okuliarmi. napis tu, ked budete UZ 20 rokov spolu.

bessie12
20. júl 2023

@matkahelka ružové okuliare už dávno nemám. Po skúsenostiach s bývalým urcite nie ...