Ako flirtovat?

7. jan 2023

Nie, nemam 15 rokov 🙂 len som si az dnes uvedomila, ze naozaj neviem flirtovat, prejavujem zaujem, pytam sa aky mal kto den, co robil a kde bol ale to flirtovanie zjavne nie je, presla som google a vsade tie iste rady, ocny kontakt, letme dotyky, cervena farba, zrkadlenie, hranie sa s vlasmi...ale co ak dotycny nie je fyzicky so mnou? ako sa v takej situacii flirtuje/prejavuje zaujem?
Ani vo sne mi nenapadlo, ze sa budem toto pytat na fore.

P.S. kamarat mi na to nevedel dat odpoved, vraj sa mam opytat kamosiek a tie mi povedali, ze to robia nejak prirodzene automaticky pri rozhovore s muzom.

nenisom
7. jan 2023

Asi tak ako ti povedali kamarátky,musí to ísť samo,prirodzene,nesíliť to…záleží na konkretnej konverzácií…koľko maš rokov ak sa smiem spýtať? 😊

moonlight1210
7. jan 2023

Hranie sa s vlasmi je hlupost. Ja sa s vlasmi hram pre dve veci. Ze mi je prijemne si ich ovijat okolo prstov (mam rada ten hebky, pruzny pocit z nich. A to robim, aj ked v zamysleni sedim pri pc a nieco citam, ci sa niecim zaoberam), a este ked som nervozna, v strese a potrebujem vypadnut, lebo mi ten clovek nesedi, alebo musim ist riesit nieco ine, surnejsie (len zo slusnosti nemozem odist hned).
Ak si to muz vysvetli ako zaujem, tak bude komplet vedla.

autor
7. jan 2023
autor
7. jan 2023

@moonlight1210 ja sa hram s vlasmi ked si ich prstami precesem alebo davam za ucho ale to su podvedome veci a robim to bezne, ale tak ako teoria flirtovania to vsade je, ten kontakt s opacnym pohlavym, alebo tym istym je uplne iny nazivo ako cez telefon ci online preto som sa nad tym aj zamyslela ako dat zaujem najavo a nie fyzicky

nenisom
7. jan 2023

napiš mi osobne ak by si chcela nech tu nespamujem 🙂

autor
7. jan 2023

@nenisom ta konverzacia je bezna kto kde bol co robil co zazil aky mal den a vzdy to potom chyti nejaky smer, len mi zacina byt zvlastne ak mi dotycny v kazdom telefonate povie ze je sam ze nikoho nema, v kazdom telefonate, niekedy raz niekedy viackrat denne, nie takym nasilnym sposobom fnukanim ale vzdy najde sposob ako to spomenut

autor
7. jan 2023

@nenisom tak som sa o tom bavila s kamaratom a padla otazka ako teda davam svoj zaujem najavo a pre mna to bolo to, ze som javila zaujem ale zjavne to nie kazdemu postacuje ako prejav zaujmu

nenisom
7. jan 2023

ako dlho sa s dotyčným poznáte?

nenisom
7. jan 2023

Ako mu to teda dávaš najavo?😊

ankare
7. jan 2023

Počkaj, zamyslím si, ako flirtujem ja.🤔 Asi to robím prirodzene... usmievam sa, snažím sa nadviazať rozhovor, byť vtipná, podpichovat... Ak chcem, aby si ma všimol, prejdem popri ňom na WC napríklad.

autor
7. jan 2023

@ankare to vsetko plati nazivo ale ak nie je moznost osobneho kontaktu?

autor
7. jan 2023

@nenisom 4 roky...

nenisom
7. jan 2023

napis mi správu prosim

soldi
7. jan 2023

Flirtovanie sa vacsinou aspon zlahka toci okolo intimnych tem. Aby to malo taky iskrivy podton.
Ale konkretna formulacia mi nenapada ziadna teraz.
Vsak ked Ti opakuje ze je sam, tak preco sa ho neopytas ci nechce spolocnost?

autor
7. jan 2023

@soldi sam v zmysle ze nema nikoho ziadnu partnerku a zije v zahranici

soldi
7. jan 2023

Skoda ze si tak daleko…
Keby si bol blizsie….
Taky pekny/mily/dobry… a sam? …

drake122
8. jan 2023

Tak na flirtovanie cez správy sú isté možnosti, ale podobne ako cez telefón, ale donekonečna sa to nedá ťahať, je naozaj treba aby ste sa osobne stretli časom. Cez správy je to po čase nudné a bez náboja a potom stratí jeden alebo druhý záujem. Skús sa prihlásit na tinder a takéto zoznamky, tam si môžeš precvičiť takéto flirtovanie.

nika11103
8. jan 2023

Dvojzmysly dievča dvojzmysly . Chlap keď je inteligentný a pacis sa mu , chytí sa. A potom to upgrajdnes na trojzmysly a budeš bohyňa . A vtipnosť . Humor . Pekný úsmev

maranta_leuconeura
8. jan 2023

4 roky sa mu neuspesne snazis dat najavo zaujem cez telefon? 😳 Ja si myslim, ze nie ty nevies flirtovat, ale on nema zaujem. Berie ta len ako kamosku, znamu, hlada niekoho ineho a zrejme aj dostupnejsieho v tej oblasti, kde zije. Ty by si mu bola platna ako mrtvemu kabat, ked si daleko

elam1234
8. jan 2023

Dvojzmysly a emotikorin 😄 to ma napadlo ako prvé 😉😚😘😋😜 😂😂😂😂

tykat
8. jan 2023

A to je 4 roky ten isty chlap? Tak ta asi nechce.

autor
8. jan 2023

@elam1234 prevazne je to o telefonatoch nez o spravach

autor
8. jan 2023

@tykat ano ten isty, mozno nechce, nevylucila som ziadnu moznost ale to nebolo predmetom mojho zaujmu 🙂 ale vdaka za rypnutie a prajem ti krasnu pohodovu nedelu

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
8. jan 2023

Nerypem.ale ak ste 4r v pravidelnom kontakte a nic tak ta asi nechce. Alebo mu to prave takto vyhovuje. Len pokecat ako sa kto ma.
Niekto kto je blizsie sa ti nepaci? Taky s kym sa mozes stretnut?

marseillefan
8. jan 2023

Asi nie si pripravená to počuť, ale @tykat má pravdu... Nie je problém vo flirtovaní, problém je v tom, že o teba nemá záujem. Ak by mal, už dávno by si to pocítila, aj keby si s ním neflirtovala. Posuň sa ďalej, toto nemá budúcnosť.

toskanka
8. jan 2023

Ako prosím? 4 roky??? Dievča, to je jasné ako facka, že o teba nemá záujem, len si s tebou pokeca. A neber to ako rýpnutie si, ale o pokus otvoriť si trochu oči. A nie každý muž má záujem o flirtovanie, snaž sa zaujať svojim vyžarovaním, osobnosťou a nie vyumelkovanym flirtovaním. Kto to nemá prirodzene v sebe, pôsobí len trápne.

vilma7
8. jan 2023

A stretnete sa aj osobne keď príde domov? Ak je teda Slovak.

slovakboy
8. jan 2023

Flirtovanie je všetko čo by si nepovedala žene alebo otcovi alebo šéfovi alebo len kamaratovi. Dobre robíš keď hovoríš o bežných veciach a prejavuješ záujem ako sa máš atd. Problém nastáva ak chceš prejaviť sexuálnu narážku. Príklady ktoré nie sú agresivne a je to flirt:
“Často na teba myslím , .., Myslela som včera na teba… máš pekný hlas v telefóne … chcela by som ťa vidieť naživo. … teším sa vždy na 18:00 keď viem že máš volať … “ na začiatku sa vyhybaj takým lacným frázami a agresívnym : “ idem z teba do kolien .., si úžasný… som z teba hotová… nemôžem bez teba vydržať… atd” Točenie vlasmi a pohľad úkosom to patrí do baru. vo všeobecnosti stačí chodiť vystretá trochu hore nos a robiť pomalšie pohyby. Mal som kolegyňu ktorá sa tak nosila ešte aj vodu pila ako dáma. Bolo to príťažlivé. Keď si vysúkaš rukávy a budeš pracovať ako fredka to nikoho neosloví. Ale napríklad starostlivosť o druhého nezištná pomoc a celkovo prejav svojich dobrých charakterových vlastnosti je príťažlivá pre niekoho ešte viac ako to nosenie sa. Jemnosť ladnosť a pomalosť. A úsmev. Usmiata žena je príťažlivá. Chlap sa môže občas tváriť prísne a neprístupne to sa ženám páči ale žena úsmevom nič nepokazí.

judar
8. jan 2023

To je nuda na zaplakanie flirtovat stylom ako sa kto ma aky mal den ci co robi atd to iste plati o sladkych vtieravych reciach lebo je dost chlapov na ktorych toto uz daaavno neplati