Chlap si našiel druhú

simonka123234
12. júl 2023

Zdravím je to normálne toto som stihol totálne smutná žili sme spolu skoro 7 rokov mame spolu syna 5 ročného, jeho otcovi som na veľkú noc zachránila život dostal porážku keby nie mňa vtedy priateľ by mal v riti lebo si mysll ze to nič také není, tak otca mal v nemocnici chodili sme tam spolu snažila som sa ako som mohla potom musel ísť domov jeho otec lebo syn žiadne zariadenie nestihol nájsť ja mam dve deti a nikoho kto by mi pomohol len práca a deti ale tiež nevedel to priateľ pochopiť ze ja nemôžem starať sa o neho tak sa nahneval a ze sa sám ide chcela som mu pomôcť ako som vedela ale už nechcel .Tak začala chodiť opatrovatelka z nemocnice pomáhať tak ako maschval napísal mi sms ze už ma druhu čiže ju ze mňa nepotrebuje .Ja neviem nechápem to vôbec ako to mohol urobiť. On ma 36 rokov a ona 24 neviem ci to nemá rozum a do teraz mi vykrikuje ze som sa mala ísť starať ale ved nechcel ani mi telefón nedvíhal nič a ešte mi dokáže ona písať ze to je môj problém ze som sa mala starať o jeho otcoa ze už aj tak ona žije s mojim priateľom

cocolino234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basullinka
12. júl 2023

Gratulujem zbavila si sa totalne trotla😉

cookie29
12. júl 2023

@simonka123234 a s takymto debilom mas dieta? Ja byt Tebou buchnem sampus, ze odisiel...

cocolino234
12. júl 2023

Ja by som až tak negratulovala, keď čítam tie ostatné diskusie..

https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/zijem-s-priatelom-ktory-asi-ani-nema-o-mna-zaujem/

https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/ako-dalej-64/

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/priatel-netravi-s-nami-cas/

V iných diskusiách píšeš o tom ako ti nepomáha lebo sa vyjadruje spôsobom - a načo je žena?
V januári ste sa rozišli lebo ste mali neustále hádky pred deťmi. Vzal ti auto, ktoré údajne ani nevyužíva len preto, aby ti urobil naschvál a ty si malého nemohla nosiť do škôlky. Už keď nie je chlap, tohto nazývaš otcom? Keď mu nezáleží na tom vlastnom.
Ja neviem, ty si si myslela, že to dopadne inak? Také ako ty si žiaľ vždy nájdu takýchto chlapov a budú sa k nim opakovane vracať až kým ich tí chlapi definitívne neodvrhnú. Prečo svojim deťom nosíš do života takýchto ehm...? A aj potom všetkom riešiš iba to, že od teba odišiel. Ty si niekde inde, naozaj.

Preto by som negratulovala, ak sa zľutuje, tak sa k tebe vráti a ty ho s radosťou vezmeš späť.

0silvia0
12. júl 2023

@simonka123234 a ty tohoto blbečka jednoduchého chceš späť do života? ako vážne?

deti95060810
12. júl 2023

ty si povinná opatrovať jeho otca?
však otec je jeho, nech opatruje on - nech aspoň skúsi aké to je.
A tej mladej trubke poblahoželaj k somárovi ktorého dostala ako bonus k oparovaniu starého človeka.... 😉

martul
12. júl 2023

@simonka123234 a tá nová pipenka sa stará o jeho otca?!

zmrzlinka2021
12. júl 2023

@simonka123234

Načo chces umelo predlzovat vztah s frajerom, ktory si ta nevazi, nelubi ta a proste sa ta len chce uz konecne zbavit
Z viacerych tvojich tem vyplyva, ze ta ma uz plne zuby.
Vase spolocne dieta bola asi "nehoda", urcite sa s tebou nechcel viazat, tak ukoncite tuto mordu. Bud rada, ze nie ste manzelia, tak pekne rozchod a zije si po svojom.

Inak, divne ze svojho frajera stale volas svojim praitelom, ked on ma uz novu frajerku. Si myslis ze on to vnima tak, ze ma dve frajerky sucasne? 😉

kitycat
12. júl 2023

@simonka123234 problem je ten, ze si "putka domaca"

Chlap ma vsetko, ty obskakujes ako taka krava a este sa ti zda malo co robis a pre neho, ako vidis, to neznamenalo nic.

Snad sa ti otvorili oci, ze deti su dolezite, nie len chlapovi za ritou a gule lizat

Spamataj sa konecne

januska12323
12. júl 2023

Buchaj šampanské a staraj sa o dieťa. Načo by ti bol taký somár?

nikpa
12. júl 2023

@simonka123234 čiže ty si povinná sa starať o jeho otca, áno?! Potom by s tebou akože zostal?! On by sa o tvojich rodičov postratal? Prosím ťa žena otvor oči, veď ty si sa zbavila blbca, môžeš byť šťastná.

akiana
12. júl 2023

@simonka123234 Najprv sa nauc interpunkciu a potom otvaraj sampanske, ze si sa zbavila uplneho debila. Ja neviem, ci davaju tym chlapom do zradla nieco alebo co, ale po 5 minutach na MK mam pocit, ze exponencialne osprostievaju jeden za druhym.

simonka123234
autor
12. júl 2023

@0silvia0 nie nechcem už bola by som totálne sprostá dvakrát som mu odpustila ale za toto už nie

simonka123234
autor
12. júl 2023

@martul áno stará lebo je opatrovatelka z nemocnice ju poslali tak snou je