Priateľ ma už asi neľúbi

Od rána ani jedna jediná správa od môjho priateľa. Čakala som že sa ozve. Ja nemám vo zvyku mu písať sama od seba. Proste hanbim sa. K tomu som v tom a nechcem sa zbytočne stresovať a áno je to od neho. Chcem mu to povedať osobne ale keď mi ani nenapíše? Bolo by blbé ho prekvapiť u neho doma? Bez toho aby som mu to povedala, že za ním prídem?! Nie som zúfalka, len ak bude mať záujem o dieťa tak hádam že ma nevyhodí? Hm? Už tak často ani nechodí za mnou, neviem či sa vyhovára aby nebol so mnou. No ale vždy že ma veľa roboty. No keď mu navrhnem že mu prídem pomôcť, tak že nemusím, ale ja chcem, hm? Nemám ružové okuliare ale rada by som nejaké rady čo robiť?! robiť!Koniec mu dať nechcem ale vyzerá to tak že mu to raz poviem, lebo ma stále dáva na poslednú koľaj.

doriiis
3. nov 2022

Prepáč,ale vyzeráš ako MEGA zúfalá.Po pol roku uvažujes o dieťati? Pre pana

micinka158cisusa96
autor
3. nov 2022

@doriiis ešte aj vy ma súdťe?! No tak ďakujem pekne! :(

viestta
3. nov 2022

Z teba zúfalstvo priam kričí.. A chorobná na viazanosť. Preto sa ti vyhýba. Však toto co píšeš nie je v poriadku. Zúfalá, lebo od rána nenapísal, ty mu nenapíšeš, lebo sa hanbis ale pôjdeš mu klopat na dvere a rozmýšľaš o dieťati po polročnej známosti. (Dúfam, že nie si tehotná a nedufas, že si ho priputas dieťaťom.. Takto to v živote nefunguje.)

ikonica
3. nov 2022

@doriiis ona o dietati neuvazuje, ona uz je v tom a nechce sa ZBYTOCNE stresovat 😁

patka06
3. nov 2022

Nenapíšeš, ale čakáš, že napíše on. Veď urob raz aj ty prvý krok.Bude to blbé, prísť len tak na prepadovku.

lindous
3. nov 2022

Ja teda neviem, či toto niekto myslí vážne, že "vyrábať dieťa" si sa s ním nehanbila, ale napísať mu prvá hej? 😅😅 Očividne ste už dosť (až moc) za fázou oťukuvania sa a zoznamovania, aby si sa hrala hry, že keď nenapíše on, nenapíšem ani ja..

doriiis
3. nov 2022

@ikonica ...jaj,teraz som to prečítala už poriadne.🤯No tak to nie je že pre pana ale do boha už.😐

ikonica
3. nov 2022

@doriiis 😁😁😁

h2
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 😦 Dieťa ste plánovali?

vifoncitta
3. nov 2022

Spať sa s ním nehanbíš ale napísať mu prvá hej? 🤷🙈🙈

viestta
3. nov 2022

@ikonica klobúk dole. Ešte, že ťa mame, lebo ja som z toho pochopila asi tak polovicu. No a v tom pripade sa pridávam k @doriiis Do prdelakoviec

janinah
3. nov 2022

Máš asi tak do zajtra rána čas,aby si dospela a dozrela,ak ozaj čakáš dieťa. Zajtra mu zavolaj a pozvi ho na večeru do restiky,kde mu povieš o tehotenstve.Rataj s tým,že nebude nadšený ,daj mu čas, nech to spracuje a nech ti príde povedať co teraz s vami plánuje...a aj ty potrebuješ mat plán co ďalej robiť,či už s chlapom alebo bez neho.

heni79
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 Zmätočný príspevok.

kaitlin3
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 koľko máš rokov?

lalenka33
3. nov 2022

Sexovať s ním bez ochrany si sa nehanbila, ale napísať mu sa hanbíš. Po pol roku si už tehotná. Chudák chlapec. Očividne o teba až taký záujem nemá a ty mu ešte oznámiš, že si tehotná...len aby si nebola ty prekvapená a nenašla u neho frajerku alebo manželku. Viac ako 17-18 asi nemáš...

veronikaszabova
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 sexovat si sa nehanbila?? Vezmi mobil, zavolaj mu, dohodni si s nim stretko. Len tak za nim nebez, aby si nebola prekvapena, ak by si ho s niekym doma nenacapala 🙂

maranta_leuconeura
3. nov 2022

Prosim ta kolko mas rokov? 12? Z pisaneho prejavu to tak vyzera. V tom pripade by si o tehotenstve mala povedat najma rodicom...

janickacrazy
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 pošli mu tehu test doporučenou poštou, hádam sa ti ozve, ked teda sa mu hanbíš napísať

ikonica
3. nov 2022

To bude poprazdninovy troll, ktory ostal este doma kvoli chorobe...

viestta
3. nov 2022

Iste je jedno, na správu Som tehotna zareaguje každý chlap, a veľmi rýchlo. Niektorí sa spýtaju Si si istá? , niektorí Si si istá, že je to moje?
Však mu napíš, uvidíš čo bude, podľa toho sa zariadis. Len sa obávam, že dvaja sa asi zariaďovať nebudete.

veronikaszabova
3. nov 2022

@viestta minule pisala, ze jej povedal, ze sa o nu postara, keby otehotnela. Na margo toho, ze sli naplno 🙂 25 rokov ma chalan... Zaujimalo by ma, kolko rokov ma ona

viestta
3. nov 2022

@veronikaszabova mne sa zdalo, že ten štýl už poznám.
No potes pánboh mladého pána. Nevybral si najostrejsiu ceruzku z peračníka. Na druhej strane, kto vie ako je on zastruhany🤔

patus_2
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 uff tak toto je zle. Dieťa po polroku "chodenia", hanbíš sa mu napísať a netušíš ako zareaguje na dieťa. Takže v prvom rade si porieš, kto ťa bude živiť ak budeš mať dieťa (na priateľa by som sa veľmi nespoliehala), v druhom rade zavolaj priateľovi, že sa súrne potrebujete porozprávať. Osobne, nie online. A potom závisí od jeho reakcie čo a ako ďalej....

jaskolka
3. nov 2022

Tak pred chvíľou si tu riešila, že aký, darček pre neho k narodeninám, že dostane usg s bábätkom, a tetaz sa už bojíš mu to povedať?
To ako fakt? 🙈🙈🙈

tykat
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 ...ako moze byt niekto taketo trdlo?

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
3. nov 2022

S ľudstvom to fakt ide rapidne dole vodou 🤦🏼‍♀️ každý deň ma tu prekvapí niečo iné. Niekedy sa sama seba pýtam to vážne niekto dokáže toto vyplodit a zavesiť na net? Niekto tuto stupidnu otázku naozaj myslí vážne? Ak je toto co tu niektoré mladé ženy riešia naša budúcnosť tak boh nám pomáhaj. Ľuďom naozaj chyba všeobecný rozhľad, zdravý sedliacky rozum, trochu inteligencie a vzdelania v iných oblastiach ako instagram, Facebook a tik tok

Pre autorku: keď si sa nehanbia roztiahnuť mu nohy tak napísať mu správu by mal byť najmenší problém.

marca12
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 asi ho uz nebavi stale pisat prvy. Je nacase sa prestat hanbit a napisat.

elis248
3. nov 2022

No nemáš moc na výber. Jedine sa prestaň hanbiť a napíš mu alebo zavolaj. Nič iné sa poradiť nedá.

veronika66
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 akože nehnevaj sa roztiahnuť nohy si mu vedela a napísať nevieš? Čo viac sa môžeš hanbiť písať keď už žijete intímne? Koľko máš prosím ta rokov ?