Ahojte baby potrebujem radu, priateľovi sa nikdy nič nepáči a hundre

zuzana_2000
14. dec 2018

Baby ahojte
Mám priateľa ktorý si robí čo chce. Proste zaumieniš si niečo a ide si bez hlave za tým
Cl mám robiť ? Baby, prosim ako sa mám k nemu správať keď nechcem sa s ním v kuse hádať ...
keď mu nepovolia niečo tak vyvádza hada sa
Ale akonáhle mu poviem aby sme sli čo i len do teska tak pičuje doslova baby v kuse 🙂 a nič sa mu nepáči vždy vsetko zhundre som na nervy s neho
Vždy pozerá len autá, chodí do roboty a inezrcie o traktoroch a kombajnoch na bazosi :( baby dakujem za rady.

nusyk
14. dec 2018

Ber nohy na plecia a bez čo najďalej.bez srandy

pribinak
14. dec 2018

Co ta pri nom drzi? To je nejaka konfliktna povaha. Takeho cloveka nezmeníš, to je jeho naturel

Pobal si veci a utekaj prec kym nemate spolu deti

pininka
14. dec 2018

Preboha a načo s ním si? Si predstav že budete mať deti a toto bude robiť.

seva22
14. dec 2018

A nechapem ake akoze cakas rady??? Jedine co ti viem poradit je: Bud sa s nim rozid,najdi si normalneho chlapa na urovni,co vie komunikovat,chodi medzi ludi,pomaha ti...alebo ti mozno staci takyto v mojich ociach obmedzenec a sebec...sama si odpovedz co vlastne chces!!! Ak si s nim spokojna,tak drz hubu a krok ako sa hovori,nevolaj ho do TESKA ani nikam inam, chod vsade sama,nechaj ho tak,vsetko si sprav sama,a bud aj nadalej do konca zivota z neho na nervy ako pises, nechaj nech ti nadava, TO BUDES MAT ALE KRAAASNY ZIVOT...UZI SI HO!

janinka007
14. dec 2018

a čo chcešakú radu? Proste je taký, taksas tým zmier, on sa nezmení, alebo ked ti to nevyhovuje, tak s ním skonči. Velice jednoduché.

csillka84
14. dec 2018

Rozchod

sissy27
14. dec 2018

@zuzana_2000 nechápem prečo si nenájdeš niekoho normálneho, kto bude s tebou rád, usmiaty, príjemný, budete mať nejaké spoločné záujmy...

beky1813
14. dec 2018

A to s tymto exemplárom sa snazus o dieta? 🤦‍♀️ Tak to vela stastia, budes ho potrebovať

majcika
14. dec 2018

@zuzana_2000 ale no, ved ho urcite milujes. A niet dovodu preco by sa on menil. Bud sa s tym zmier alebo zamier ...smerom do teplych krajin

zuzana_2000
autor
14. dec 2018

@beky1813 áno snažím sa s ním o dieťa. Proste on poväčšinou uprednostňuje seba. A svoje hobby než mna
A ja veľmi tuším po bábätku a nedári sa

zuzana_2000
autor
14. dec 2018

@majcika snov milujem ho ..
je to o niečo lepšie jak bývalo 🙂 ale stále to nieje to práve

julianadrx
14. dec 2018

@zuzana_2000 moja túžiť po dieťatku neznamená, že ho musíš mať s týmto... nedarí sa možno preto, že nieje ten správny. A daj si otázku či chceš aby taký sebecký a vulgárny chlap bol otcom tvojho dieťatka? Takto mám pocit, že ste sebecký obaja...

brigitte93
14. dec 2018

Zažila som to.
Taky človek sa v živote nezmení.
Bud sa stým zmieris alebo sa sním rozides

pribinak
14. dec 2018

@zuzana_2000 sama príroda a vesmír su proti tomu, aby ste mali spolu dieta
Ved o nom nepíšeš nic pekne, ale ze nic
Bud ti uplne sibe, alebo to beriem tak, ze je piatok vecer a niekto sa nudi

deti95060810
14. dec 2018

už teraz je sprostý? vieš aký bude po svadbe resp. o niekoľko rokov? hrúza pomyslieť...😉

magdarinka9
14. dec 2018

Aj ked asi cakas nejake sofistikovanejsie rady... ked teraz je sprosty tak ho posli kade lahsie. Mozes jo mat akokolvek rada, lepsi nebude a budes sa trapit. Aby si od neho niekedy nemusela utekat. Mam taky pripad ze sme kvoli takemuto individu museli rychlo vystahovat segru ked bol v nocnej. Fakt pozor na takychto manikov, drzim palce.

dskjhfdlkdjhl
14. dec 2018

@zuzana_2000 normalny clovek si vybera partnera, s ktorym sa dobre citi, s ktorym ma spolocne zaujmy. Ty si si vybrala cloveka, ktory nadava, hada sa, zaujimaju ho auta a traktory (Teba zjavne nie, co by nebola tragedia, keby to nebol jeho jediny zaujem). Velmi tuzis po dietati a predstav si, ze sa vam narodi a on sa bude hadat a nadavat aj pred tym dietatom. Toto chces?

kasokri
14. dec 2018

@zuzana_2000 ked s nim nevychadzas, preco si s nim? Jednoducho sa k sebe nehodite.

lucinka1988
14. dec 2018

@zuzana_2000 zober nohy na plecia ako ti už radili ženy vyššie a utekaj od neho na mile daleko!!!Nic lepšie sa poradit ani nedá..

stratenanajdena
14. dec 2018

@zuzana_2000 ono je to celkom jednoduché. Láska je vtedy, keď sa človek zameriava na toho druhého, snaží sa napĺňať jeho potreby, robiť to, čo baví jeho partnera. Ak milujú obaja takouto láskou, napĺňajú si potreby navzájom, rešpektujú sa, túžia jeden druhého navzájom spraviť šťastného. Ak chcú obaja, ono to potom naozaj funguje.

A potom je tu sebeláska. Egocentrizmus, človek, ktorý sa zameriava na seba, avšak partnerove potreby a prežívanie sú mu ľahostajné.
Ak niekoho miluješ, staráš sa oň. Ak miluješ seba, staráš sa o seba. Ak Ty miluješ jeho a staráš sa o neho, a on miluje seba a stará sa o seba, tak sa vlastne staráte dvaja o neho. A ty môžeš začať časom chradnúť.

Sama si musíš ujasniť, kde sa nachádzaš Ty aj Tvoj partner. Zmena nie je nemožná, ale je veľmi ťažká, zdĺhavá a bolestivá. Kým nie ste manželia a nemáte deti, mali by ste byť radi, že môžete byť spolu, tešiť sa jeden z druhého, a nie... z traktora.

PS: skús prehodnotiť svoj slovník. Ťažko sa čítali tie vulgarizmy, ešte k tomu od ženy, ktorá túži byť matkou a vychovávať dieťa.

zuzka565
14. dec 2018

A keď s ním budeš mat dieťa a jeho budú zaujímať iba auta, traktory a co ja viem co všetko.... Nebude ti s ničím pomáhať. Tak ta asi porazí lebo mat dieťa nie je sranda a vychovávať ho v tvojich nervoch a vašich hádkach nie je bohvie co. Tak si to rozmysli. Alebo co sa s ním neporozoravas ale rázne tvrdo aj keď si myslím ze to význam nebude mať.

mariejenka
14. dec 2018

A co partner na to? Ze ty tuzis po babatku?? On tiez tuzi? Lebo to dieta nieje na chvilku,a nieje všetko vonave a v pudrovych farbach...pridu place,choroby, situácie oveľa viac stresujucejsie,ako to ze partnera zavolas do tesca! A potom co?! Budes sama. A navyše s babatkom ktore si taketo prostredie nezasluzi.
Milujuci ,dospely,chlap by sa mal.zaujimat o to kam speje vas vztah.
Maj v prvom rade rada seba!

majcika
14. dec 2018

Ona sa s nim v ziadnom pripade nechce rozist. Ona ocakava navod na pouzitie ako donutit chlapa robit to co ona chce. Pod ruskom milujem ho. Nuz co tu chceme radit? Akurat nezabudni heslo na MK pripadne sa prihlas anonymne o par rockov, s detmi, bez penazi s fyzickym tyranim a bezvychodiskovej buducnosti s otazkou na MK, ze co mas robit? No nic nerob ...pytaj sa ba radu na MK miesto toho aby si pochopila uz teraz, ze sa dobrovolbe rutis do hnoja. Ake stym, ze milujes

gabika0825
14. dec 2018

@zuzana_2000 a prečo si s takým? Ja ti poviem moju skúsenosť. Ja som mala priateľa 5 rokov, pred 2 mesiacmi som sa presne kvoli tomuto s ním rozišla. Úplne som cítila ako ten človek už zo mňa vysáva energiu a v tom vzťahu už nič nebolo dobré. Doteraz zo mňa robí najhoršiu, ako keby som bola tá ktorá robila takéto veci, ale tomu sa hovorí zranené mužské ego a to ochvílu prejde. No mne sa žije oveľa lepšie. Jasné že sú aj zlé dni kedy spomínam, ale ten človek mi absolútne nechýba 🙂 tak ti radím aby si od neho čo najskôr odišla, ja som to urobila bohužial až po 5 rokoch, aj keď sa toto dialo už oveľa skôr, ja som bola blbá a príliš naivná. Nemá to zmysel, ver mi...

nancy666
15. dec 2018

Oni sú všetci takí niekto viac niekto má medzi tým aj snažíve chvíle. Ale toto znie ako dosť ťažký prípad. Asi by som chodila sama a mala oci otvorené po niekom kto mi dá čo doma nemám, mimovoľne. Možno sa aj preto nedarí s babom lebo to tak proste byt nemá a keď ti to vadí už teraz si predstav že máš babo a všetko je na tebe a on ďalej Kuka traktor. Na zamyslenie je ten rozchod podľa mna

rybkoava
15. dec 2018

Nepíšeš koľko ste spolu ani koľko máte rokov, no s dieťaťom by som ešte počkala. Keby si aj ostala tehotná vieš si predstaviť akoby ste fungovali? Kým sme mali malé mimi ja som do obchodu s potravinami chodila tak raz za dva týždne. Všetko čo som potrebovala som manželovi písala na lístok. Dieťa problémy nevyrieši, skôr pribudnú nové. Aj môj chlap nerád nakupuje, ale raz za dva týždne sa premôže a ide so mnou na nákup. Ja ale chodím do práce autom takže si po ceste domov na kúpim.

dominika6
15. dec 2018

@zuzana_2000 príroda ti to proste zariadila že sa nedarí otehotnieť s nesprávnym človekom..nehovoriac že je to nevyzretý egoista,čo radšej bude šetriť na kombajn ako na budúcnosť s tebou

larisalarisa
15. dec 2018

Preč preč ....utekaj rýchlo preč

aadenka
15. dec 2018

Jasne ti dava najavo, ze sa viazat nechce, ziadne dieta, ziadna rodina, ziadne zavazky...
A ty to bud nechces vidiet, alebo sa len rada vyplakavas... 🤷‍♀️🤦‍♀️

lilyianka
15. dec 2018

@zuzana_2000 s takýmto debilom chceš dieťa? No zbohom rodina!! Nebuď sprostá a preč od neho,lebo keď spolu zostanete bude len horšie... v lepšom prípade ak možno otehotnies ta opusti