Priateľ ma už asi neľúbi

Od rána ani jedna jediná správa od môjho priateľa. Čakala som že sa ozve. Ja nemám vo zvyku mu písať sama od seba. Proste hanbim sa. K tomu som v tom a nechcem sa zbytočne stresovať a áno je to od neho. Chcem mu to povedať osobne ale keď mi ani nenapíše? Bolo by blbé ho prekvapiť u neho doma? Bez toho aby som mu to povedala, že za ním prídem?! Nie som zúfalka, len ak bude mať záujem o dieťa tak hádam že ma nevyhodí? Hm? Už tak často ani nechodí za mnou, neviem či sa vyhovára aby nebol so mnou. No ale vždy že ma veľa roboty. No keď mu navrhnem že mu prídem pomôcť, tak že nemusím, ale ja chcem, hm? Nemám ružové okuliare ale rada by som nejaké rady čo robiť?! robiť!Koniec mu dať nechcem ale vyzerá to tak že mu to raz poviem, lebo ma stále dáva na poslednú koľaj.

loyda
4. nov 2022

A ja tiež pridám jednu otázku. V poslednej diskusii si písala, že ex ti dlží peniaze a ak sa s ním vyspis, vráti sa ti. A ja teraz nie v zlom, ale keď si vtedy nad tým vôbec uvažovala, si si istá, že tento aktuálny priateľ je otcom? A fakt to nemysim v zlom. Len na základe príspevkov, ktoré publikujes. A pridávam sa k babám - ak sa žena dokáže pred chlapom vyzliecť a roztiahnuť mu nohy, tak dokáže aj dvihnúť telefón;)