Vztah na diaľku

neferneferuaton
3. jún 2023

Ahojte no "vztah na dialku" takto by som to opisala JA a ON byvame od seba 40km.Vodicak nema ani jeden z nas. Ja si chcem urobit. Lenze ako mat a fungovat v takom vzťahu kde keď idem za ním trva to hodiny busom . Mate s takým skúsenosti? Byvanie spolu zatial nie .

safina541
3. jún 2023

@neferneferuaton ahoj, ano mam takú skúsenosť, ked sa chce všetko sa da. Vzdialenosť 100km, ja som chodila busom on autom takto sme fungovali 3roky az sme teraz manzelia.

mariamisko
3. jún 2023

@neferneferuaton laska hory prenasa...ak ho lubite a on vas tak to zmysel ma...ale ak pisete ze ci to vobec na vyznam tak asi aj nejake pochybnosti mate...

labocca
3. jún 2023

@neferneferuaton ano , da sa to. Boli sme od seba 400km....chodili sme za sebou aj vlakom,busom aj lietadlom🙂. A sme spolu 15 rokov cochvila🙂).

cocolino234
3. jún 2023

@autorka my sme prvé roky boli 80km od seba, teraz spolu bývame. Cestu vlakom poznám naspamäť podľa každého stromu. 😀 Ak by tam naozaj bola láska, toto nie je prekážka, pretože by ste spolu plánovali spoločnú budúcnosť a tam sa už žiadna diaľka nekoná. 🙂

tosomja
3. jún 2023

@neferneferuaton 40 km a hodiny busom? To čo musíte ísť cez tri mestá aby ste sa k sebe dostali?

taga
3. jún 2023

Myslis vztah na dialku, ked sme boli od seba 2000km a videli sa okrem leta raz za 4 mesiace?
Nie, vztah nevydrzal, ale nie kvoli vzdialenosti

januska12323
3. jún 2023

40 km nie je žiadna diaľka. Keby chcete tak ste spolu aj každý deň.

diewcatqoo
3. jún 2023

40 km som kedysi denne dochadzala do prace a nie autom. Toto vobec nie je neprekonatelna vzdialenost 🙂

226lenka
3. jún 2023

40 km nie je taká hrôza. My sme s priatelom boli od seba 70 km, obaja pracovali a stretávali sme sa aj každý týždeň

226lenka
3. jún 2023

A 40 km a hodiny busom? To ste niekde Indii alebo si zabudla napísať jednu nulu?

dilino
3. jún 2023

To vôbec nie je veľa 40 km je nič.MY sme chodili na diaľku 1 rok a už sme spolu 19 rokov.Diaľka myslím261 km tam a to iste nazad išla som aj 2 krát do týždňa.

fodorka
3. jún 2023

@neferneferuaton nuz da sa to...nas s priatelom deli 110km a cestu poznam naspamat 🤣 kedze obaja mame deti tak este rok takto potiahneme a potom to dame dokopy ..dufam kedze ciel tam je.ak sa chce vsetko sa da

1sally12
4. jún 2023

Omg veď 40 km dochádzam denne za prácou 🙄 tak aké hodiny busom? Absolvovala si už niekedy tú trasu vôbec, keď tvrdíš že to trvá hodiny?

marcellka32
4. jún 2023

40 km chodím 3x za týždeň a trvá to vlakom rýchlikom presne 35 minút, ak ťa miluje a ty jeho tak to nie je žiadna vzdialenosť

martul
4. jún 2023

@neferneferuaton teraz som sa schuti zasmiala. 40km?!!! To vážne? To nie je vzťah na diaľku, vy len nebyvate v jednom meste, dedine. Aké hodiny cestovania prosím ťa? Ja chodím každý deň ráno 38 poobede 38 do/z práce.

neferneferuaton
autor
4. jún 2023

Takze takto - zhrniem v jednej sprave hromadne.... Na dialku je v uvodzovkach aby sme sa chápali. 40 km ano hodiny v mnoznom čísle. Nedomyslajte si zasa, ze myslim hodiny ako 10 hodín ale aj 2 hodiny su hodiny. Idem do mesta busom hodinu tam cakam cca pol hodinu a potom dalsiu hodinu do jeho dediny cize cez 2 hodiny no asi na take upresnenie. Neda sa to denne. Keby idem do prace z prace k nemu je napríklad 15.00 a potom som u neho chvilku a zasa utekaj domov aby som bola doma aspon o osmej lebo ráno zasa do prace a iny spoj nemam

safina541
4. jún 2023

@neferneferuaton Nemusite sa denne vidieť, staci napr. víkendy. ( budete si vzacnejsi) pre vztah treba nieco obetovat. Ja som tak cakala pol hodinu vždy na druhy spoj. My sme chceli len napísať, ze sa to da ked sa chce. Myslím tym obe strany. Vy ked takto zmyslate asi to neberiete vážne.

jazula
4. jún 2023

@neferneferuaton Alebo ak nie na víkend, tak z prace k nemu aj na noc a od neho do prace (alebo on k tebe).

neferneferuaton
autor
5. jún 2023

@safina541 dobre keď myslite. 😕

neferneferuaton
autor
5. jún 2023

@jazula keby to šlo...

aknamorka22
5. jún 2023

My sme boli od seba 100km. Stretávali sme sa cez víkendy. Trvalo to rok aj nieco až som sa ja presťahovala za ním a do polroka sme mali spoločné byvanie. Nevedeli sme sa dočkať toho víkendu, ked sme konečne mohli byť spolu. Cez týždeň sme si nonstop písali. Treba však myslieť na budúcnosť ci je tam nejaká možnosť ako bývať spolu. Ja som napríklad vedela, ze v meste, kde som bývala nechcem zostať. Takze nebolo pre mňa ťažké odísť za ním.

neferneferuaton
autor
5. jún 2023

@aknamorka22 to je problem lebo kazdy z nas ma vlastne byvanie

aknamorka22
5. jún 2023

@neferneferuaton no tak potom sa uz vy dvaja musíte porozprávať, ze ako to vidíte do buducnosti. Ci je jeden z vás ochotný sa časom presťahovať. U nás to bola veľká láska od začiatku a ani na sekundu som nezaváhala a išla som. Neviem ako dlho ste spolu. Skús dať tomu trochu času, stretavajte sa cez vikendy a uvidíte 🙂

neferneferuaton
autor
5. jún 2023

@aknamorka22 ja sa napríklad nechcem stahovat z viacerých dôvodov, ktore tu nebudem rozoberať ale neviem ci sa on vzda domu

aknamorka22
5. jún 2023

@neferneferuaton no toto je dosť podstatná vec vo vzťahu. Na diaľku sa nedá fungovať navždy. Treba si to vyjasniť co najskôr. Inak len strácate čas.

neferneferuaton
autor
5. jún 2023

@aknamorka22 ved to ale ako mam nanho vybalit ze nech preda dom

jazula
5. jún 2023

@neferneferuaton Veď ak máte každý vlastné bývanie, občasné prespanie by bolo fajn riešenie…alebo teda vodičák a auto 🙂

buba183
5. jún 2023

@neferneferuaton áno dá sa to ja 90 km. Striedali sme sa .Raz prišiel on raz ja. Takto skoro 2r sme spolu 14r

aknamorka22
6. jún 2023

@neferneferuaton to záleží od toho ako dlho ste spolu a aký máte vzťah. Ak ste spolu napríklad už rok, nebavilo ste sa o budúcnosti? Opýtaj sa ho, ze ako si to predstavuje ďalej. Ci chce mať časom rodinu, svadbu, kde chce žiť a podobne.

sense
6. jún 2023

Skúsenosť mam ale vo vašom prípade keď ani jeden nechce ustúpiť a hľadať kompromis je lepšie ist od seba, lebo vo vašom prípade je 40km diaľka