6 mesačné dieťa nechce jesť

j8a8n8a
1. apr 2013

tak ahojte nasa mala ma 6 mesiacov a akosi mi nechce jest no naje sa treba rano o 6 potom je az o 13:00 a vecer o 20:00 donej nemozem dostat uz mlieko tak ide spat hladna a je az v noci o 1 treba poradte mi co snu

slnieckonase
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik03
28. apr 2016

@kondaska1 a myslis, ze je jedno to poradie s čím začať ? Kedže zelenine nedáva moc šancu, tak skúsim ovocie - jablko, banán?A ešte dnes chcem skúsiť avokado. Dakujem Ti za Tvoje skúsenosti👍

modrykonik03
28. apr 2016

@tweetinka.co dakujem Ti za Tvoje skúsenosti 😊

kondaska1
28. apr 2016

@modrykonik03 ja som zacala zeleninkou, ale nechcel ju, potom som sa vrhla na ovocie ale tiez nic moc...tak sme sa trapili skusanim, ale to bolo skor o tom ze este nechcel. Teraz spapa taku kombinaciu zeleniny, ze to by som nedala ani ja 😂 Kludne skusaj popuceny bananik, nastruhane jablcko, uvidis, ponukaj ale aj zeleninku. Kazda spapana lyzicka je uspech. Alebo vyskusaj vecernu kasu. S tym avokadom by som este pockala, nie je to pre nas typicke ovocie, ale za vyskusanie samozrejme nic nedas, nemal by to byt alergen...

diablikovci
28. apr 2016

Moj 6 mes. papal maso a ryza, chlieb. Zemiaky, zelenina, nic ovocie iba jablko a banan. A ked nechcel jest tak som mu nedavala nic, iba som davala pozor aby pil tekutiny a stalo ze 6x chcel mlieko a plus caj a 3 piskoty a dost. Nechces nechces nenutim, sak budes plakat ked budes hladny. 😅

katka25921
15. jún 2016

@crazybabenka ahoj prosim ta citala som si ako si to mala s malou a tiez mam ten problem mam 7 mesacnu dceru a cez den popapa moc malo da si 4 lyzicky A potom sa otrase a zaksichti a uz donej nedam nic a v noci sa mi budi na papani o 1 potom okoli 4 tiez myslim ze dopapava co cez den neziedla . Prosim ta ked si nahradila mlieko cajom ako to prebiehalo bo sa bojim ze bude plakat pokial jej nedam mlieko a plac si nemozu dovolit bo mam aj 2.5 rocneho syna dakujem

crazybabenka
15. jún 2016

@katka25921 fúúúú to už bolo dávno.....viem, že sme asi týždeň bojovali......ale potom prestala v noci pýtať.....už jej nebolo treba ani dávať čaj

modrykonik03
15. jún 2016

@katka25921 my uz papame pekne po úvodných ťažkostiach 😊 Teda cez den sa pekne napapa, ale v noci tiez. Nemyslím si, ze to časté nočné papanie je o tom, ze Ti malo spapa cez den a chce to dohnať.

katka25921
21. jún 2016

Dakujem nejak to dobojujeme asi to vsetko treba prezit😉 a prejde to samo😉

lusindas
9. mar 2017

@katka25921 zdravim tak ako ste to nakoniec zvladli??mi mame preeeesne ten isty problem...viete nam poradit??

katka25921
14. mar 2017

@lusindas Dobrý no to denne papani je uz úplne super papka všetko a pekne .. a v noci ako kedy ale väčšinu si pyta papať okolo 11 potom o 2 a vydrží do rana takze v noci stále vstávame a to má uz 16 mesiacov

lusindas
21. mar 2017

ach jeeee takze sa mam na co pripravit...🙂 na nocne zurky ...

katulienka351988
4. nov 2018

Ahojte Prosim poradte mam 8 mesacneho syna a odmieta papat kojeny je 1 mesiac odvtedy na umelom Nutrilon AR mame Reflux to uz mu nechutilo nechcel ho jedol len v polospanku alebo ked som ho niecim zaujala no casom uz nezaberalo nic prestal ho jest uplne tak sme presli na Bebu AR pekne zacal papat ale asi len 2 tyzdne a odvtedy zas odmieta nedostanem donho ani kvapku ako uciti mlieko zacne sa vrtiet zatina usta a koniec Mliecko nemal uz 5 dni a okrem toho len polka banana vyziva tiez len polka a mliecna kasa tak zo 60 vody to je cele jeho jedenie. Brusko ma prazdne pocut skvrkanie ale papat nebude uz som skusala aj sojove to si dal 3 krat a dost viac nechce Poradte co snim dalej doktorka tiez nevie poradit Dakujem

andrea2722
24. jan 2019

@pillipilli ahoj, ako dlho nechcel paptat,.nasa mala to iste.....krasne papala, ale sa to zhorsuje. Velmi sa bojim.od malicka mame problem s mlieckom, vela kakala, mala krce. Pijeme uz allergy care, bolo chvilu dobre, no zase sa to vsetko zhorsuje. Vypije v klude par ml a potom uz len nutim. Bojim sa o nu. Ma casto stokicu aj 5x do dna, malo oapa a malo pribera. Nerobili nam ziadne twsty na mlieko na alergiu, aj tak nam dali uz mlieko pre alergikov. Dokonca sa jej zacala robit akiby ekzem na lakti. Ja mam taky strach. Hadam sa rozpapa. Ja to uz velmi zle.znasam..... strach je silnejsi ako ja

andrea2722
24. jan 2019

@katulienka351988 ahoj ako ste na tom, dufam, ze sa polepsilo.....

katulienka351988
29. jan 2019

@andrea2722 Ahoj uz nastastie dobre aj ked Mliecko stale nechce jedine v noci co si troska cucne ked nieje este moc prebudeny inak nemam sancu .... ale uz ma 11 mesiacou tak moze toho viac papat hlavne chleba rozok to je jeho naj naj 🙂 Mliecko mu nahradzam jogurtom a na veceru varim puding aby mal aspon takto nieco mliecne inak ovocie zelenina uz pekne papa nastastie

cherry19811
13. sep 2020

@katulienka351988 ahoj ako ste dopadli vtedy, ja mam toto iste s rocnym
Akurat citam hore , ze uz bolo lepsie