Ako dlho ste používali dojčenskú vodu?

jasmina16
26. okt 2020

Ahojte, do akeho veku ste pouzivali dojcensku vodu? Syn ma 8 m. Neviem ci mu mam davat dojcensku alebo z vodovodu

baloo
26. okt 2020

@jasmina16 ahoj, babatko normalne moze pit prevarenu vodu z vodovodu ak nie je nejako zavadna

hennyinnsbruck
26. okt 2020

Nikdy 😂od 5mes som ani neprevarala - lekár vravel netreba....

pribinak
26. okt 2020

Nikdy som nakupovala dojčenskou vodu. Normálnu vodu z vodovodu syn pil. Na Slovensku mame výbornú bodu, kontrolovanú a ošetrenu.

stela1996
27. okt 2020

Moj ma 15🌙 a stale pije lucku, rajec, drobceka...do termosky som z vodovodu nikdy neprevarala s tym by sa mi nechcelo babrať, varit, chladit, prelievat, dolievat 🤦🏻‍♀️

adalmba
27. okt 2020

@jasmina16 ja mám 3 deti, a vôbec sme nekupovali dojčenskú vodu. Prevarala som z vodovodu.

stanulienkat
27. okt 2020

Nikdy. Je to biznis pre ludi,co nepouzivaju rozum.

lenka2710
27. okt 2020

@adalmba a prosím ta do akého veku si prevarala?

mirkaz156
27. okt 2020

@jasmina16 podľa toho akú máš vodu 🤦 my máme vodu takú že keď mám 5 minút niečo sterilizovať tak tak voda je hnusná biela základná plávajú v nej častice minerálov a je nechutné sa na to vôbec pozrieť nie to ešte piť a všetko čo vyvarím musím aj tak ešte poumývať lebo to vyzerá ,,zájduto,, a zaprášene. Keď prejdeš po tom prstom ostane ti ,,kilo prachu,, na prste🤦 a nech mi nikto nehovorí že máme najkvalitnejšiu vodu 🤦🤦🤦 ani psovi by som takú preverenú vodu nedala ja pijem z točky zvykla som si ako tak ale všade je tá voda iná 🤷.

matkahelka
27. okt 2020

@jasmina16 ja som kupovala do roka. zavisi to od toho, aku mate vodu. vo velkomestach zvykne byt voda ok. urcite nie je pravda, co pisu baby nado mnou, ze na SVK je najlepsia voda. kazdy mesiac je v spravach nejaka reportaz, ze tam a tam je voda nepitna, ze dlhodobo je problem neriesitelny, urcite sa neda povedat, ze celoplosne je v nasej krajine voda v poriadku.

adalmba
27. okt 2020

@lenka2710 do 12 mesiacov