Mliečna kaša pre ročné dieťa

buducamama
27. dec 2022

Ahojte, mozno blba otazka, ale ked uz postupne rocnemu dietatu zaradujem do varenia klasicke mlieko, tak je asi jedno, aku mliecnu instantnu kasu kupim? UM pije stale Nutrilon, preto som kupovala aj Nutrilon kase, ale uz je asi jedno akej znacky tie kase budu ci? 🤪 Dakujem

petamich
27. dec 2022

nas pil UM Kendamil, kase sme kupovali ake mu chutili, raz taku raz onaku 🙂 nemal ziadny problem

hederamonstera
27. dec 2022

Mojmu robim kase z mlieka od 7 mesiaca. Ale nekupujem tie predrazene “znackove” kase.
Normalne pohankove vlocky, ovsene vlocky, pseno a pod.

nina004
27. dec 2022

@buducamama Náš pil HiPP mlieko ,ale kaše sme kupovali hocjaké len sme vyberali bez pridaného cukru.

majki_ki
27. dec 2022

@buducamama odporúčam kaše Nomina (majú napríklad v Lidl), tie sú instantné, čisté bez prídavkov čohokoľvek, keďže zavádzaš normálne mlieko, pokojne ich môžeš variť v ňom ak ti ho toleruje.

buducamama
autor
27. dec 2022

@majki_ki Nominu mi odmieta uplne😭

majki_ki
27. dec 2022

@buducamama faakt ? Každú ? U nás napríklad ryžova viedla doteraz ju má rad, alebo aj špaldová krupica z dmky

buducamama
autor
28. dec 2022

@majki_ki nechce mi to😩 Tak uvidim, poskusam volaco ine. Tu spaldovu z dm som pozerala, skusim aj tu☺️

natalala
28. dec 2022

@buducamama ja som kupovala tie v dmke bezmliecne a nesladene a zarabala som ich s vodou a kendamilom (mozes pouzit UM, kt pije 🙂 )
Teraz ma skoro 3 a mame este vzdy nejake doma ako krizove riesenie na rychle ranajky :D samozrejme uz s normalnym mliekom, ale stale jej ich nesladim iba pridam par hrozienok a skoricu.