Pribináčik, Dráčik, Integragráčik pre 8 mesačné dieťa

00momo
6. apr 2022

Ahojte.
Maly bude mať o týždeň 8 mesiacov môžem cmu dať trochu s tých jogurtov pribinacik, integracik, dracik, maskrtko.... Alebo od kedy mu mozem zacat davat tieto jogurty
Ďakujem

misinka0611
6. apr 2022

Moja 10 mesačná je len biele jogurty.

amelie2017
6. apr 2022

Nedavala by som, ako pisu vsetky baby predo mnou, biely jogurt, ak nebude chciet, co pochybujem, ochutit ovocim, pripadne domacim dzemom. Ja mam 4 rocnu a doteraz hlavne biele jogurty. Raz za tyzden ma nejaky ochuteny.

panda21
6. apr 2022

Dieťa nevie čo je cukor, soľ, ako čo má chutiť alebo nechutit. Všetko čo mu dávaš, papa prvý krát. Keď mu dáš čistý biely kvalitný jogurt, bude jesť ten. To dieťa nevie, že existuje ovocný ochutený, alebo hentaky termixovy sajrajt. Keď ho naučíš zdravej strave, bude mať dobrý základ a návyky. Ako aj keď mamičky dávajú do kaše cukor, načo? Veď to dieťa nevie recept, ani nevie, že do toho má ísť cukor, keď je naučené bez cukru, sťažovať sa nebude, ine nepozná 😁

travelllerka
6. apr 2022

Do roka radšej nie kvôli tvarohu, tieto tvarohové dezerty majú veľa bielkovín, to by mohlo byť škodlivé na obličky.

euka210
6. apr 2022

@00momo nie...to nie su jogurty, tam je tvaroh...od roka...a je to presladene k tomu...co najneskor take veci

siska53
6. apr 2022

@00momo tie mu nedavaj, si zbytocne sladke a aj dost tazke. Obycajny smotanovy jogurt na striedacku s probiotickym.. tieto kraviny stacia az po 2.roku. nas do 3.roku maval.smotanovy jogurt alebo acidko, pripadne mal rad cottage ci mozzarellu, tieto sladke somariny mu neujdu. Ale v tak utlom veku mi to pride uplne zbytocne ho tym zatazovat.. neskor to uz bude tazsie, aj ked.. dieta bude jest to, co kupia rodicia.

00momo
autor
7. apr 2022

Ďakujem za rady

heln
7. apr 2022

@00momo necitala som odpovede, ale pribinacik by mal byt vyrobeny z tvarohu a dieta do roka tvaroh jest nema, tie ostatne veci nepoznam,
smotanovy jogurt do roka tiez nie, normalny biely jogurt.
inac nechapem naco tieto "mnamky" chcu ludia pchat dobre ze uz do pol rocnych deti.

00momo
autor
10. apr 2022

@heln netusim ci som kupila dobre jednotacky biely smotanový živý jogurt. Ked nie tak ho zjem ja

wiccawicca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz