Aké detské mydielko používate?

erika_lukasko
27. máj 2012

Chcela by som sa vas spytat ake mate skusenosti s detskymi mydlami... Ktore znacky pouzivate a ktore nestipu oci... Pretoze ja som doteraz pouzivala znacku bupi a jedna znama mi poradila, ze si mam vyskusat dat do oci, ci nestipe a bupi strasne stipalo... A to si ani nechcem predstavit, ako to musi boliet deti... Tak teraz hladam nejaku znacku, co nebude stipat... Ake mate skusenosti?

lentilka29
27. máj 2012

bubchen

zazalienka
27. máj 2012

@koran excipial lipolotio.. od narodenia.. mne ho predpisuje kožná ( moja kamoška) ... od narodenia som okrem rybej masti a excipialu nič nepoužívala.. teraz má malý také lišaje a keď ho mastím excipialom tak to mizne.. keď si dáš predpísať, tak sa dopláca len tuším 0,60 €

dannaniella
27. máj 2012

Weleda. maju ju v DM, a je to proste pecka. ako vsetky ich vyrobky.

mandragora22
27. máj 2012

@erika_lukasko ahoj, ja pouzivam nivea na vlasky aj telo. neskusala som, ci stipe, ale v prvom 1,5 roku pohoda, potom akoby utal..... je problem umyt hlavu, ale nezvalujem to na mydlo, lebo si davame velky pozor, aby neslo do oci, aj tak mame vo vani cirkus.... a kedze nestipalo prvy 1,5 rok, urcite nestipe ani teraz, akurat ma dcera obdobie, ze si nechce dat umyt hlavu 😅 😅 avsak na kazde dieta plati nieco ine, moze byt dieta, ktoremu ide do oci cokolvek a pohoda a moze byt dieta, ktoremu kupis najmenej skodlive mydlo, ake existuje a aj tak ho bude stipat, ci palit... tazko je radit v tomto, ako aj v dalsich 1000 veciach okolo babatka, ci batolata, dojcata atd atd 😉 😀

koran
28. máj 2012

@zazalienka super dakujem 🙂

gabinocka
28. máj 2012

@angellinka ...nuz zatazovat nezatazovat....v panelakoch nam tecie taka ,,super,, voda ze ak by sme sa vsetci po kupeli nenakremovali, tak sa v kuse skriabeme a supeme sa jedna radost. tiez som za prirodnu kozmetiku, na trhu je jej uz teda dost, cize vyber je na kazdom z nas....take dristy ako johnson, nivea a pod. su fakt horsie ako nic a to pisem z vlastnej skusenosti vtedy este neskusenej mamicky, no nakoniec nas johnson dohnal k alergickej reakcii. Milujem tie reklamy, ze ,,setrne k detskej pokozke,,...staci precitat zlozenie a odpadavam 😀

petra109
27. máj 2013

Nablus z biotiky, apollo business centrum na prievozskej, v BA.

nicicka
3. jún 2013

@gabinocka my nepouzivame takisto ziadne mydlo, a po kupeli len bio kokosovy olej...mala vonia krasne ako kokoska 🙂 je to super vec a za nic by som to nemenila, pouzivame ho na vsetko, natierame sa s nim a takisto je to dobry lubrikant 😲 dokonca na nom robim aj palacinky, takze urcite viem ze nam nemoze uskodit, kedze je aj na jedenie a vyprazanie, avsak niekomu nemusi plet dobre hydratovat, resp. nevsiakne do pokozky ale koza ostane mastna a nehydratovana treba vyskusat...my ho ale vyuzivame na 100%

m_ij_ka
9. aug 2013

my používame bupi mydlo 🙂

marianka3
9. aug 2013

skúšali sme mydlá od Nivea, Johnson´s baby, ale neosvedčili sa, malý mal z nich vyrážky, odporúčam jedine Bupi mydlo 😉

sandrika1986
7. okt 2013

Nám sa tiež osvedčilo detské mydlo Bupi 🙂

lucka011
7. okt 2013

Mne sa najviac osvedčilo z DM Babylove, veľká modrá fľaška s pumpičkou, aj na vlásky aj telo..

xlea
7. okt 2013

u nas od malicka malej kupujem americku bio kozmetiku YOL... maximalna spokojnost... aj ked aj ja aj muz sme ekzematici - ja od malicka tak mala ma kozicku paradnu... presla som na nu uz aj ja a ekzemy sa zmizli ....

marianka3
7. okt 2013

Bupi a Bübchen mydlá

ivanka.7
14. okt 2013

@gabinocka tiez sme v panelaku, voda chlorovana tvrda, nikto z nas sa nenatiera, len ja obcas kvoli voni, lebo som zhyckanec a vsetci mame krasnu kozu 😀
Na malu pouzivam marseillske mydlo, ked uz, ale to len vynimocne, inak cista voda, na seba mydla od Annoushky - ci stipu neviem, nikdy som neskusala ani Elianka neskusala 😀 tieto mydla maju v sebe vysoky podiel olejov, mozno preto sa nam netreba natierat po sprchovani 🙂

mirage
15. okt 2013

Vsetky mydla pre deti su chemicky sajrajt. Ak chcete naozaj prirodne, skuste napr. http://www.mydlozfarmy.sk/ co jenaozaj ciste natural mydlo.

m_ij_ka
15. okt 2013

ja používam bupi mydlo

janik1705
10. sep 2014

My používame pre nášho drobca produkty od NATURINKY.
Sú to výrobky od pani, ktorá ich vyrába domácou metódou a sú bez chémie a sú vyrábané v Českej republike.
Objednávali sme ich priamo od nej z Čiech, no chvála bohu ich už začali predávať aj na Slovensku (poštovné bolo strašné). Jej výrobky začali predávať na stránke www.bioteka.sk.
Ps: jej výrobky užívame aj my dospelí 😉

http://www.bioteka.sk/bambíno-mydlo-naturinka-4...

http://www.bioteka.sk/index.php?route=product/s...

michaelamilan
10. sep 2014

🙂))) my doteraz kozmetiku nepoužívame 🙂 len čistú vodu a niekedy len penu do kúpela a potom zmyjem čistou vodou.........Malý má neskutočne jemnučkú pokožku, tak netreba 🙂

briketa
10. sep 2014

do sest mesiacov sa absolutne nema pouzivat ziadna kozmetika. z toho potom neskor mate vsetky tie lisaje a ekzemy.

canama
10. sep 2014

@erika_lukasko ja mam nasledovne skusenosti: Bioderma - velmi zle, velmi vysusovalo pokozku, SebaMed - je velmi dobry, hlavne ta umyvacia pena, je velmi jemnucka, Klorane - celkom fajn, nevysusuje ale ta vona je na mna prilis intenzivna. Takze najlepsi asi SebaMed zatial. Objavila som teraz kozmetiku Sanoflore, detsky krem je uplne vynikajuci a je to prirodna kozmetika....kupila som aj sprchovy sampon, ale zatial mame rozpouzivany iny, takze neviem ohodnotit.

qtinka46
28. sep 2014

Ahoj , my používame stále mydlo od značky Bupi a na telo olej od značky Sanoflore.