Aké detské mydielko používate?

erika_lukasko
27. máj 2012

Chcela by som sa vas spytat ake mate skusenosti s detskymi mydlami... Ktore znacky pouzivate a ktore nestipu oci... Pretoze ja som doteraz pouzivala znacku bupi a jedna znama mi poradila, ze si mam vyskusat dat do oci, ci nestipe a bupi strasne stipalo... A to si ani nechcem predstavit, ako to musi boliet deti... Tak teraz hladam nejaku znacku, co nebude stipat... Ake mate skusenosti?

nini88
27. máj 2012

Johnsons Baby mydlo tiež štípe 😖

cikyta
27. máj 2012

@erika_lukasko sebamed neštipe 🙂

erika_lukasko
autor
27. máj 2012

cikyta super, dakujem... hned dnes mu utekam kupit sebamed... 🙂

emkab
27. máj 2012

Ahoj, mne kozna odporucila jednoznacne emulziu (detsky sprchac 🙂 )...ale ak chcete pouzivat mydielko, tak viem, ze SebaMed sa odporuca aj detickam s problematickou pokozkou..

hradnapani
27. máj 2012

@erika_lukasko nejakych prvych 9 mesiacov sme pouzivali iba sebamed mydlo, vobec nestipalo, spokojnost. Potom sme presli na Nivea sensitive umyvaciu emulziu a takisto spokojnost

pimpulienka
27. máj 2012

Sebamed kozmetiku používame od narodenia.

angellinka
27. máj 2012

vobec sme nepouzivali kozmetiku od narodenia,a naco?Detska pokozka je citliva a naco ju zatazovat chemiou 😉
mozno az po pol roku,ak nie po 9 mes,trosku mydielka.

lutia
27. máj 2012

@erika_lukasko my pouzivame niveu pre male deticky a je tam napisane ze nestipe a je to aj pravda...

lenka311
27. máj 2012

@erika_lukasko A načo ho sebe či svojmu dieťaťu dávaš do očí? A vôbec na tvár? Ja si doteraz pamätám dobré rady z pôdnice aj to dodžiavam že mydlom sa tvárička neumýva, len poriadne čistou vodou...
Mydlo mám tiež Bupi a šampón na vlásky Batole. 😉

lenka311
27. máj 2012

@angellinka Tak toto je najlepší názor ktorý som v tejto diskusii čítala. Dobre robíš! Čistá voda je najlepšia! 😉 😉 😉 😉 😉 Viete o tom že do niektorých telových mliek pridávajú spoločnosti prípravok aby v prípade nepoužitia telového mlieka po kúpaní svrbela pokožka? /teraz hovorím o telových mliekach pre dospelých/ - tie detské sú viac kontrolované 😉

tanyja
27. máj 2012

@erika_lukasko ja používam jedine Niveu destkú a vôbec neštípe, dostupná je všade a aj cenovo sa dá, 400ml za 4,60€ je na celé telíčko aj zároveň vlásky, je úplne jemnučká , ja odporúčam jedine Niveu 😉

zazalienka
27. máj 2012

ja som nepoužívala na kúpanie žiadnu chémiu, mala som sebamed syndet mydielko keď sa malý extrémne pokakal, inak iba čistú vodu.. doteraz nedávam ani penu do kúpeľa, ani nič podobné.. natieram doteraz excipialom..

xenicka13
27. máj 2012

nam kozna odporucila bupi mydlo ale len na okakanu ritku inak kozmetika obsahuje same parfemy co detskej pokozke netreba

mirinecka
27. máj 2012

od narodenia kúpem deti čistou vodou, a to máme už 3,5r a 17m. Jedine ruky umývame mydlom Sebamed hlavne keď prídu z vonka. Bupi nám strašne ruky vysušovalo 😝 to som pocítila hneď aj na svojich rukách. Keď manžel nevedel že kúpať čistou vodou a umyl nohy aj riťku mydlom hneď sme mali lišaje 😒 . Ja moc deti nezaťažujem kozmetikou načom im ničiť kožu hneď odmala.

monika15
27. máj 2012

@erika_lukasko
ja som len a len za Bubchen popropadne nivea ked uz fakt ze neni bubchen 🙂)))
druhy rok mi to tahaju do kanady .... a aj budu 🙂))) hehehe 🙂))
u nas je ten johnson.. ale je hnusny... .strasne vela chemie je tam..... som skusala ale siel do kosa hned.....

erika_lukasko
autor
27. máj 2012

@lenka311 nedavam mu ho do oci ani na tvaricku... ale moze sa stat, ze omylom sa mu voda dostane do oci... tak preto som to radsej vyskusala na sebe...

graceful9
27. máj 2012

@erika_lukasko my máme od johnsons baby top to toe,,,vôbec neštípe

lenka311
27. máj 2012

@erika_lukasko Nám sa to ešte nestalo, ale máš pravdu, môže - keď si ešte myslovými ručičkami prejde po očkách. Ja namydlím, hneď umyjem... 😉 😉 😉

zu2za3na
27. máj 2012

baby a čím krémujete bábätká po kúpaní? predsa len chlórovaná voda vysúša pokožku...

koran
27. máj 2012

@zazalienka prosím ťa excipial hydrol. či lipolotio? dakujem

danusskaaa
27. máj 2012

my pouzivame Niveu pre deticky. je to sampon na telo i vlasky a po kupani natieram len modrou indulonou. hned po narodeni nam to odporucila pediatricka na suchu kozu, ktora sa olupovala po porode za 2dni bola krasne zlupana a preto natierame doteraz. este sme nemali problem 🙂

koran
27. máj 2012

@zu2za3na ja krémujem johnson.. ten fialový ale chcem kúpiť oilatum, kožná mi ho odporučila, tak neviem.

koran
27. máj 2012

@danusskaaa ja som sa na indulonu vykašlala, lebo bola tuhá, hustejšia a nešlo mi potom obliekať bodynko atd. zadrhávalo sa to.

happy8051
27. máj 2012

od novorodenca do roka ziadne myslo, teraz weleda

bihan
27. máj 2012

Pre celú rodinu jedine mydlo z farmy http://www.mydlozfarmy.sk/

lenka311
27. máj 2012

@zu2za3na mne doktorka poradila modrú indulonu, bolo mi to síce také divné, často si doma robili zo mňa srandu, že za komunistov si tým krémovali topánky, ale mala nádhernú aj má zdravú pokožku. V lete používam ale aj opaľovací krém Nivea Kids - ale stále ju krémujem priebežne indulonou. Po kúpeli som ešte po narodení používala olivový olej - čistý z lekárne. Kúpala som ju každý druhý deň. Každodenné kúpanie vraj nie je zdravé. A do roka by sa nemalo používať ani mydlo, len čistá voda. Tá je najlepšia 😉 😉 Ja sa ale priznám používala som mydlo Bupi, lebo mi potom tak krásne voňala. Na vlásky šampón Batole. 😉

estterka
27. máj 2012

pouzivam do kupela par kvapiek kvalitneho madloveho oleja a len mydlo weleda-ma perfektnu pokozku a aj ja mam super hladke ruky po kupani 😝 nikdy som doteraz nemusela kremovat ani natierat olejom po kupani.

v ociach stipe,ale chytila si ich mydlovymi rukami len raz a viackrat to nezopakovala. nebol to pre mna dovod kupit inu znacku mydla.

mne dal este jednhu super radu dermatolog,ked sa narodila-pohar obycajneho mlieka priliat do vody a tiez perfektne 😉

angellinka
27. máj 2012

ale kedze bola otazka,aku kozmetiku pouzivaju moje deti,tak novorodnecom neodporucam nic,tak isto ani moja kozna.A teraz mame doma weledu,cisty olivovy olej z lekarne.V porodnici chceli moje dieta okupat v Johnson pene do kupela,skoro ma natiahlo 😠 1dnove dieta v johnson pene,najvacsi alergik na detsku pokozku!!!odmietla som! 😉

zu2za3na
27. máj 2012

@lenka311 ja som tiež počula že čím menej kozmetiky tým lepšie, že mi stačí indulona po prípade nivea, detské mydlo, na vlasky vraj nič lebo sú aj tak jemnučké a krém na potničky to je všetko z detskej kozmetiky 🙂a ešte ten olej z lekárne