Ako naučiť dieťa na nočník

jankajamka
30. dec 2017

Ahojky aký máte názor na tento program na oducenie od plienok Na nočníku raz, dva, tri: Ako naučiť dieťa na nočník
http://akonaucitdietananocnik.sk
Skúšali ste to niekto?

zooeynka
30. dec 2017

Necitala som knihu, ale za mna: bombasticke promo na nieco co sa skor ci neskor nauci kazde dieta. 17€ vysolis za knihu a docitas sa ze mas dieta sledovat, sadat ho na nocnik a byt dosledna....a pritom vysledok(akoze tie 3 dni)ti ajtak nikto nezaruci....

evittam
30. dec 2017

@zooeynka Dnes uz sikovny clovek preda aj pekne zabalené h.vno, len treba najst tych hlupych ludi a tych je stále dost.😉

miku1
30. dec 2017

@jankajamka Nečítala som múdre knihy ani super rady...a aj napriek tomu boli obe moje deti na 2 roky bez plienok....a čo sa týka nočníka, na ten chodili od chvíle ako vedeli samé sedieť, cca od 8-9 mesiacov....

3009
30. dec 2017

@jankajamka máme teraz čerstvú skúsenosť, od 2 rokov do 2 rokov a 9 mesiacov sme skúšali všetko možné a nič nepomáhalo. A z jedného dňa na druhý je bez plienok. Proste musí dozrieť čas a dieťa musí byť na to psychicky zrelé.

jankajamka
autor
30. dec 2017

Ja len že už sme skúšali všetko vie že si tam má sadnúť vie sa pýtať no keď sa posadí či na nočník či redukciu potrebu nevikona

orieska325
30. dec 2017

@jankajamka ake stare je dieta?
Moj syn..skusala.som.od roka..na nocnik nechcel skratka neposedel..skusala som.no videla som.ze nie je pripraveny..Ked mal 2r sli sms na dovcu do chorvatska..vratili sme sa dala som.mu slipky a povedala zs plienky uz nemame ze ked bude potr.tak na wcko mal tam podsedak..za tyzden bol oduceny..bez trapenia..bez placu..uz len na noc som.mu kupila plienkove nohavicky a po 1.5 mesiaci od oducenia nemal uz ani na noc plienockove gate...u nas takto..

slimstar
30. dec 2017

ja som tú knihu nečítala, ale velmi sa mi páči táto pomôcka a asi ju aj vyskúšam,
ak máš chlapca, mohlo by to fungovať https://www.aliexpress.com/item/4-Colors-Availa...

jankajamka
autor
31. dec 2017

Jurko ide mať vo februári 3 roky už si sám aj skúša utrieť ritku no potreba nikde