Biele detské plienky Pampers Premium

joja55
12. dec 2015

máte skusenosti s pamperskami premium v bielom baleni co su? cakame babo a chceme pre neho to naj. znacka je znacka ale ci su vhodne aj pre take malinke babatko ci niesu moc chemicky natlacene. mam si kupit 2-5kg alebo radsej 3-6kg?..... podobnu velkost som videla iba v znacke Huggies a take tie tesco, billa a tak - neviem ktore su lepsie... Dakujem

winnerka
12. dec 2015

Ja som mala do nemocnice pre malu huggies newborn 2-5 a asi ešte mesiac som ich používala, mala 2500g , ked sa narodila. Su uplne hodvábne , s vyrezom na pupcek, co je dôležité, ze nederie ten pupočnou kypet. Potom som prešla na pampers premium care, používali sme stale len tie, nemali sme nikdy problémy so zapareninami. Takze za mna , jednoznačne biele pampers .

joja55
autor
12. dec 2015

@winnerka dakujem 🙂

stacey46
12. dec 2015

@joja55 ja som ich kupovala malej od narodenia, nebol ziaden problem bola som spokojna...akurat nedavno ich nejako zmenili aj ked obal ostal rovnaky....a neviem preco cista plienka mi smrdela :/ raz mali zrovna vypredane tak som zobrala zelene pampers a tie mi vonaju pekne ako detsky krem...takze od velkosti 4 sme pri nich uz aj ostali...

8291
12. dec 2015

Naj naj naj plienky.mali sme aj tie zelené ale tie sa mi zdali nejaké krátke.vyskušali sme aj iné co sme dostali ale nemenila by som za nič.A od 7 mesiaca na ritku nepouzivam žiadny krém.ani raz mala nemala zapareniny.len keď hnackovala pri zúbkoch tak mala riťku červenú,vtedy som jej dávala kremik ale inak vôbec.

8291
12. dec 2015

2-5 ti stačia uplne a kúp si najskôr menší balík na skúšku,lebo poznam jednu maminku ktorej babo bolo na pampersky alergické.tak preto radšej menší aby ti to potom nezostalo ak by vám nesadli.my sme dostali aj lidlacke a mne sa absolútne nepačili,mala mala vlhku riťku ked si cikla a stále som ju musela prebalovať a bola som rada ked som ich konečne minula.

joja55
autor
12. dec 2015

@8291 preto sa pytam - nechcem aby sme mali nejake alergie ci zaparenu ritku

siska53
12. dec 2015

@joja55 biele pampers sme obcas kupovali. Kedze su strasne drahe,tak len na noc sme davali.
Ale moje deti nemali problem so zapareninami. Z pamprsiek nam vyhovovali len tie biele. Ostatne nam.pretekali a navyse tie zelene su prilis aromaticke.
takze my sme.pouzivali obcas huggiea,obcas tescacke a vacsinou lidlacke (ale tie povodne,tie nove nie su uz take dobre. A myslim,ze pre novorodencov ani nerobia).

Tazko povedat,ake bude babo,ale kupila by som.prve dva baliky tych najmensich a uvidis,ako bude rast po vahovej stranke. Ja som.ani viac nemala pokupene..dokupovali sa nasledne. V porodnici som.minula tak cca 5zo svojich,5erarnych...

alenka7777
12. dec 2015

do porodnice ti staci velkost 2 az 5, uvidis, aku bude mat dieta reakciu...my sme velmi dlho pouzivali tie biele, az ku koncu sme presli na zelene. oranzove sa mi zdali moc preparfumovane. vzdy ked som isla vyskusat nejaku lacnejsiu znacku, nebola som spokojna, tak sme sa vratili v pamperskam. treba sledovat akcie a kupit naraz viac balikov, da sa na tom celkom slusne usetrit

joja55
autor
12. dec 2015

@siska53 dakejum - ale dost zalezi aj od toho kde si rodila. U nas si vraj vsetko musi mamicka doniest sama - jak podlozky tak plienky. tak necakam, ze mi nieco u nas daju. radsej mat vsak aspon 2 baliky ako nic

joja55
autor
12. dec 2015

@alenka7777 aj teraz maju v tescu akciu na tieto biele... velke balenie tj.88 kusov nas vide za 12,75. to sa mi nezda byt take strasne

8291
12. dec 2015

@joja55 to je super cena aj mi sme tam v tej cene kúpili ale len 52ks lebo mi už máme štvorkove.Ale iba sú najlacnejšie vždy na mall.sk len teraz bola v tescu dobrá akcia.

siska53
12. dec 2015

@joja55 to je pravda,to si treba zistit. Ja som nepptrebovala ani vlozky,ani podlozky. A davaki pre babatka 5ks plienok. Dostali sme pre ne aj krem i vlhcene. Aj taku tasku s dakymi vzorkami a casopismi.

joja55
autor
12. dec 2015

@siska53 to by bolo fajn kedy sme aj my dostali. Inak nevies mi povedat ci sa mam na tie veci radsej pytat v porodnici

siska53
12. dec 2015

@joja55 priamo v porodnici. Ak maju (niekde maju a davaju) zoznam,co potrebujes. Napr.ani nocne kosele som si nebrala,mala som.erarne,vsak kazdu chvilu boli krvave alebo od mlieka,tolko som ani vlastnych nemala. Prvykrat som tam sla s velkym kufrom,lebo som si pobrala kopec veci navyse (myslela som.si,ze po sekcii tam budem aj 10dni).
Druhykrat uz bol kufor maly. 🙂 a to som vtedy sla aj na taku predporodnu prehliadku,hoci som to tam.uz poznala,ale chcela som vediet,co nam.povedia.

evulienkaslx
12. dec 2015

@joja55 my od narodenia vyse 2 roky pouzivame iba pampers premium care, spokojnost, nikdy ziaden problem. Kupujem v DM a pouzivam produktoveho zolika 25% za 75 bodov a vtedy sa mi to najviac oplati

esterba
12. dec 2015

@joja55 ked nechces chemiu a nechce sa ti zhanat eko-bio a pod., tak kup babylove nature v DM. Ak ti je zlozenie ukradnute, tak kludne biele pampersky.

usmiateslniecko
12. dec 2015

@joja ja som do porodnice brala 1balik Babylove z DM 2-5kg, ked sme prisli domov z porodnice pouzivali sme Pampers Premium Care a aj tie zelene, ale mne sa zdali tiez velmi aromaticke, vyskusali sme aj Happy od Bella, tiez neboli zle, ale aj tak sme sa vratili k bielym Premium Care, pouzivame doteraz a mame č.4, mala ich neprecika a pije dostatocne a aj ked hnackovala pri zubkoch vydrzali. Objednavam z mall-u mesacne balenia,byvaju dobre akcie...

aniko85
12. dec 2015

U nas boli biele pampersky tie najlepsie....do velkosti 3 maju na plienke taku ciarku ktora zmodrie ked sa babo vycikalo...v porodnici chceli aby sme si denne znacili na papierik kolko krat babo cikalo a kakalo a ako neskusena mamicka som nikdy nevedela ci je plienka pocikana alebo nie....pretoze male babatka cikaju len malicko a plienka to uplne zhltne....pri tychto urcite nebude problem s identifikaciou ci cikalo....inak zelene 1 pamp.su podla mna mensie ako biele 1 pampers....dlho som malemu kupovala len tieto biele a nemali sme ziadne problemy ale neskor som vyskusala aj zelene kedze su lacnejsie ako biele...potom som malemu davala zelene cez den a biele na vecer alebo ked sme sa isli niekde tulat a nebola som si ista ci bude mmoznost vymeny p!ienky....odporucam nakupovat na mall.sk alebo feedo.sk...popripade sledovat tesco akcie...oranzove pampersky su tie najhorsie na svete takze tie vobec neodporucam....vela mamiciek odporuca babylove z dmka ale podla mna su tvrdsie na dotyk ako pampes

aniko85
12. dec 2015

Inak je pravda ze pampersky nemaju vyrez okolo pupka ale podla mna sa to da noznickami prisposobit....

8291
12. dec 2015

@aniko85 to vôbec nevadi ze nemajú výrez ja som ich ohla v pase a tak prelepila,plinka držala, čiže pupok nebol vôbec v plienke.a keď ja vyhojil tak som balila normálne.

joja55
autor
12. dec 2015

dakujem vsetkym za rady 🙂

8291
12. dec 2015

@aniko85 už aj 4 majú indikačny pásik.máme ich😁

joja55
autor
14. dec 2015

tak vcera som si kupila tie 2 - 5kg. pisu ze maju ten pasik....sak uvidime. na zaciatok mam 2 balenia...to by mohlo tak asi na mesiac stacit ak nie dokupime 🙂

cukricek12
14. dec 2015

@joja55 my sme kupovali na zaciatok premium 2-5 kg, nosil to nieco vyse 2 mesiacov.su dobre,vsetko ok, ale pri druhom by som isla do active baby.ten pasik tam bol uplne zbytocny.ked sa docikal, tak sa mi poriadne nezafarbil a pri stolici sa vobec nezafarbil.

8291
14. dec 2015

Baby posledné dve balenia co mam premium care.sa mi v noci stáva ze mala je precikaná.chrbatik ma mokrý aj pyžamko.cez den uplne v pohode ale v noci sa precika,nie vždy ale za 17 mes.sa jej to nikdy nestalo,nechapem a jedno balenie ktoré sa nam precikaválo bolo polskej výroby a co máme teraz je nemeckej vyrob.nechapem stalo sa vám to tiež?tie zelené nechcem lebo malej sú krátke,roluju sa jej na brusku a zarezavaju do stehna a to ma len 9 kg

joja55
autor
14. dec 2015

@cukricek12 no mne nejde ani tak o pasik ale o pohodlie a hlavne aby nemalo zapareniny . mame kupeny aviril keby nieco...... to pouzijeme hoc aj ako prevenciu

joja55
autor
14. dec 2015

a je podla Vas lepsi zasyp aviril ci batole....

8291
14. dec 2015

@joja55 zasypy celko niesu moc dobre lebo sa žmolkuju skôr kremin na riťku,avirl,sudokrem,bephanten....to je jedno.a ja uz od 7 mesiacov nefavam malej nič

myya
14. dec 2015

@8291 mne ked sa malí z plienok začal precikávať kúpili sme vetšie číslo plienky a už sa mu to nestalo.

lydia15
14. dec 2015

My sme pouzivali len tie a mala ani raz nemala zapareny zadocek.mali sme aj z dm aj zelene pampers ale boli hrube a sustali.a ak biele precika treba uz vacsie cislo a vzdy skontrolovat okolo noziciek tu cipku ci je von. A uz dlhodobo najlacnejsie su v jednote - 12 aj nejake centy.