Biele detské plienky Pampers Premium

joja55
12. dec 2015

máte skusenosti s pamperskami premium v bielom baleni co su? cakame babo a chceme pre neho to naj. znacka je znacka ale ci su vhodne aj pre take malinke babatko ci niesu moc chemicky natlacene. mam si kupit 2-5kg alebo radsej 3-6kg?..... podobnu velkost som videla iba v znacke Huggies a take tie tesco, billa a tak - neviem ktore su lepsie... Dakujem

lydia15
14. dec 2015

A co sa tyka kremu - rybacia mast za 1,50.najlepsia.

8291
14. dec 2015

@myya my mame štvorkove od 7-14kg a mala ma len 9kg,neviem či majú chybu vo výrobe no nechapem tomu.mam ešte jeden balík s inou šaržou skusim otvoriť ten a uvidím.ale dva posledné baliky naozaj precikavala v noci a vždy len smerom na chrbatik.ale teraz sú stvorkove rôzne druhy,su aj od 8-14.a aj bez indikacneho pásika.dva rozdielne balík z iné krajiny s inou šarzou nam precikala.

8291
14. dec 2015

To mi nejde do hlavy že vždy ich precika smerom na chrbatik a je to jedno ci ich zalotim ja alebo manžel,doteraz sme fungovali štylom večer o 20:00 orebalit a potom ráno o 5 ked si mala vypyta mlieko.a uplne super,a teraz ju radšej ešte aj o polnoci prebalim preistotu aj tak keď ju potom ráno okolo 3-5 sem tam skontrolujem tak plienka polomokra a pyžamko na chrbatiku mokré.

usmiateslniecko
14. dec 2015

nasa mala ma 7,5m, pouzivame Pampers Premium Care 4ky od 7-14kg, maju identifikacny pasik a este sa mi nestalo, ze by ich precikala. Vecer po kupani dam cistu plienku a vydrzi jej do rana do 6tej, vtedy sa vacsinou budi, vacsinou ich objednavam cez mall, ale kupovali sme aj v DMke aj v metre a skoro vzdy boli Made in Poland, mozno raz som si vsimla ze su vyrobene v Nemecku

8291
14. dec 2015

@usmiateslniecko tak sme sa tentokrat natrafili na dva baliky nepodarkov😁 neviem si to inak vysvetliť.lebo 17 mesiacov sme nemali absolútne žiadny problém a keď aj hnačkovala zo zubkov adost riedke tak nam to nikdy nepretieklo

usmiateslniecko
14. dec 2015

@8291 ja som mala zase obavu z toho, ze boli polske, ale napodiv vydrzia dost a ako hovoris aj pri hnackach ked malej isli zubky tak vydrzali a to sme asi tak 3 tyzdne dozadu hnackovali pozehnane, ze som minula aj cca 10-12ks za den, no u nas zatial premiumky vedu 😀

zuzanaete
14. dec 2015

Na zaciatku sme pouzivali biele pampers, ze ved kvalita. A aj boli kvalitne a boli sme spokojni. Ale boli drahe. Tak sme vyskusali tesco plienky a na tie nedam dopustit. Kvalitou rovnake a ovela menej chemie, lepsie povedane, nesmrdia. Aj ked maly nemal reakciu na pampers, aj tak je lepsie, ked ma na pokozke menej chemie. Pri dalsom dietati kupime rovno iba tesco plienky. Aj navlhcene obrusky od tesca su super, tie bez vone.

cukricek12
14. dec 2015

@joja55 tak moj nemal zapareniny zo ziadnych plienok.teraz sme na babylove a su super.myslim, ze pohodlne boli aj pampers active baby.uvidis, ked sa narodi babatko-poskusas a zistis, ktore tvojmu babtku najviac vyhovuju.ale teda, ako sa aj vyssie pisala, pri druhom by som volila bud active baby alebo babylove 🙂

joja55
autor
14. dec 2015

@lydia15 tie pampersky? Ake balenie?

lydia15
15. dec 2015

@joja55 myslis cenu v jednote? Biele balenia,velkosti vsetky,klasicke baliky.