Dada plienky - skúsenosti

13. máj 2021

Dobrý deň, aké máte skúsenosti s týmito plienkami? A taktiež prosím poraďte lacnejšie plienky na trhu ktoré sú aj dobré. Ďakujem 😇 (Pampersky a iné drahšie značky si bohužiaľ nemôžem dovoliť)

mone8
13. máj 2021

My sme pouzivali dada plienky. Nakupovali sme ich priamo v Pl, mali sme to blizko. Aj vlhcene utierky znacky dada. Raz som to objednala aj cez net, ale skor sa oplatilo nam ist do Pl, len pre koronu sa to neda... Prve mesiave sme pouzivali pampers pri oboch detoch. Syn nemal problem s nijakými plienkami ci uz lupilu, fred&flo a podobne. No mladsia dcera, tak ta ma zrejme citlivejsiu pokozku a pampers nam nevyhovovali, dada plienky boli super a aj z drogerie dm babylove

gabriela_obzerova
13. máj 2021

no napriklad mojej malej pampersky nerobili dobre, mala vysyp. Najlepsie sa mi osvedcili z DM ky babylove. Ale treba poskusat. Zase naopak prva len pampersky zniesla a z babylove mala cervenu prdel, kazde dietatko je ine

simona92101
13. máj 2021

Dada plienky za mna TOP,najlepsie su tie fialove.kvalitovo podobne z DMky Babylove.pampersky dcerke nerobili dobre

xjakubikovak
13. máj 2021

Lidl plienky, v akcii sú za super cenu🙃

annamivo
13. máj 2021

Našim deťom som ich dávala a veľká spokojnosť. Používam fialové. Z Pampers mali zapareniny, Lidl precikali za chvíľu. Teraz mám na skúšku z DM a nič moc. Chodila som si priamo do Poľska na ne, dajú sa ale objednať aj tu cez net, na FB som videla

ivangeline
13. máj 2021

Lupilu z Lidl. ;) Ak teraz od stvrtka je akcia. xD Mojim detom ale nevadili ziadne.. vyskusali sme vselijake..

bellovag
13. máj 2021

Mali sme ich aboli super 🙂 aj z DM baby love ....

lienocenka148
17. máj 2021

Skúste plienky Bobilo, sú to české plienky vyrábané v ČR a nie v Poľsku a Číne ako všetky ostatné plienky pre východný trh. Už sa dajú konečne kúpiť na SK bobilosk.sk
Sú fakt kvalitné a za dobrú cenu, hlavne nesmrdia ako ostatné plienky po chemikáliách a vydržia aj celú noc bez pretečenia. Baby love sú oproti nim veľmi nekvalitné a plienky z DM teraz zmenili výrobu a maminky na fórach sú dosť nespokojné s ich kvalitou.