Dáva sa na fusak ešte aj deka?

27. nov 2023

dobrý deň som prvorodička dnes mi došiel nový zimný fusak elodie details prosím vás dáva sa na fusak deka ešte alebo sa dáva do fusaka? poprípadne ako obliecť 5 mes bábo do fusaku?

anjelicek26
27. nov 2023

Tak ja som davala bavlnenu plienku pod hlavicku aby keby vygrcol nemusel ist cely fusak do pracky a inak ako doma, ked velmo mrzlo dala som mikinu a jasne mal ciapocku...vzdy bol teplucky... ine nikdy nic netrebalo, ale tak ja som s malym v nejakych -15 stupnoch von nechodila...

autor
27. nov 2023

my tu máme teraz 1stupeň

majlo1234
27. nov 2023

Zalezi, kde byvas. V zime v tatrach(minus 10 aj viac) som davala do kociara pod fusak aj hrubu deku, a dieta do fusaku v zimnom overale, na vrch kociara este tu “krytku”. Doma v Bratislave lwn vlneny overal a do fusaku bwz krytky

deti95060810
27. nov 2023

dávala som...

mimikarol
27. nov 2023

Aj ja som dávala keď bola moc zima

letfenixa
27. nov 2023

Hlavne daj pod fusak.

princess59
27. nov 2023

Záleží aký máš fusak, ja som nedávala ale teda u nás nebolo v zime menej ako -10, mala som elodie fusak s takým ovečkovym vnútrom a teda dcéra nemala ani raz oblečený ani zimný overal, iba tie chlpaté jesenné celú zimu( pod tým iba pančuchy alebo legíny a ponožky)a vždy bola teplúčka keď som ju vyťahovala. Ale kamoška mala iný fusak, neviem značku a teda musela mať malého zabaleného v hrobom zimnom overale a ak nedala ešte deku bol studený 🤷 veľmi záleží od kvality fusaku

xxxzzz
27. nov 2023

Ano, a najma aj POD fusak

gvenduska
8. feb 2024

Ja som dávala do fusaku ale to musela byt poriadna zima vonku

didip
8. feb 2024

Ja som dnes malého dala do fusaku len v mikine a veste,teplacky a ponožky, ale my tu mame okolo 15 stupňov, teraz bude mat 6 mesiacov. Ale nikdy som nedávala pod fusak deku ale môj maly sa hrozne dokáže spotit , vždy bol teplucky