Do akého veku ste využívali stoličku na kŕmenie?

23. nov 2022

Ahojte, prosím o radu. Mám dve deti a neviem sa rozhodnúť čí kúpiť ďalšiu stoličku na kŕmenie (máme peg perego). Do akého veku papali vaše detičky v tejto stoličke? Ďakujem za rady.

autor
24. nov 2022

@yanni súhlasím že ikea stolička nie je pre 2,5 ročné dieťa.

zienka21
25. nov 2022

Moja dcérka (o chvíľu tri roky) v nej nechcela byť vôbec, mali sme ju v kuchyni zbytočne tak som to asi po dvoch mesiacoch snaženia vzdala a zbalila, kŕmili sme na kolenách 😃☺️

sovva
13. aug 2023

Pripojím sa...mohli by ste mi prosím poradiť akú stoličku kúpiť pre 4 ročného? Tá plastová čo máme je už mala...a normálna stolička je zas veľká. Ďakujem za radu.😉

autor
13. aug 2023

@sovva kúpili sme nakoniec tripp trapp a sme s ňou spokojní. Síce stála nás majland, ale dá sa pekne nastaviť na rôznu výšku a dieťa sa v nej nehrbí. Jedine čo mi “chýba”, že si v nej syn neľahne a tak ho dávam do plastovej vypiť si mliečko občas.

sovva
14. aug 2023

Ďakujem. Mne tie stoličky prídu tvrdé na sedenie, keď je to len taká doska. Tak preto váham nad tými rastúcimi a neviem sa rozhodnúť.

autor
14. aug 2023

@sovva dokupujú sa také návleky. Nie je to tvrdé.

autor
14. aug 2023
yanni
14. aug 2023

@sovva My mame tiez tripp trapp (dokonca tri kusy) a tvrdsia ako normalna jedalenska stolicka nie je. Pre 4rocneho uz nepotrebujes ten babyset plus podusky. Staci ti bud kupit tu junior podusku, ta je lepsia, je hrubsia, na zips (okolo celej dosky a nesucha sa, plus da sa prat normalne na 40 stupnov) alebo ak si sikovna (alebo niekoho poznas) da sa aj taka usit. https://www.stokke.com/DEU/de-de/accessoires/ki...

simca06022011
14. aug 2023

no myslim, ze nejakej 3r som ju uz predavala, mali sme taku, ktora sa dala zlozit na stol a stolicku klasicku, od cca 1,5-2r uz jedla v tom "klasicky". Potom som to uz zrusila. V jasliach tiez jedli klasicky za stolmi. A dostala ako 3r kuchynku na hranie k nej bol stol a stolicky, tak jedavala za tym:D

sovva
20. aug 2023

@yanni ďakujem za radu 😉