Februárové bábätko - oblečenie z pôrodnice domov

lesnajahodka
3. jan 2021

Ahojte mamičky!🙂
Nie je to nič súrne ani vážne, avšak som prvorodička a chcela by som sa s vami radšej poradiť. Termín máme začiatkom februára, seba už pobalenú mám, ale ide mi o bábätko. Predpokladám, že vo februári bude zima. Čo je mám teda zbaliť? Mám jej vziať aj zimný overal a fusak na vajíčko? Alebo len jedno z toho? Nechcem tam toho zase dovliecť veľa, ale zas nechcem aby jej bolo zima.
Ako teda, čo myslíte?
Ďakujem 😊

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eskop
3. jan 2021

@lesnajahodka ja mam termin na marec a kupovala som aj fusak do vajicka. Vsak to ti prinesie aj tak muz alebo niekto z rodiny vajicko a kludne ked aj veci na prezlecenie, nemusis hned balit...

katarina9593
3. jan 2021

@lesnajahodka ahoj naša dcéra je februárová a teda išli sme domov tak že muž doniesol vajíčko a overal a mala oblečené body z dlhým rukávom tepláčiky svetrík a na Tom ten overal a čiapku teplu a v aute som ju prikryla len dekou 🙂

romanka_369
3. jan 2021

@lesnajahodka ahoj.. Ja som mala termin koncom januara a manzel priniesol vajicko s overalom a len takou dekou do vajicka..

ludkka0407
3. jan 2021

Ahoj,mam dve februarovky a pri oboch som mala rovnako,deku do vajicka a drobcov som obliekla takto: kosielka,dupacky,svetrik,ciapka a overal a nechala dokonca rozopnutych vo vajicku,kedze februar sa vtedy zblaznil a bolo fakt ze teplo

jabuducanevesta
3. jan 2021

my máme februárové dieťa a mal body, dupačky, na tom štrikovaný svetrík a papučky, rukavičky tie tenké, aby si nepoškrabal tváričku, tenkú čiapočku a na tom štrikovanú a šiel do perinky a deky a fusáka /sme pod Tatrami a bolo asi -20 C/