Kde kúpim ortopedické nohavičky?

fronculka
2. mar 2014

Ahojte, úplne som zabudla na ortopedické nohavičky. Neviete mi poradiť? dajú sa kúpiť aj v lekárni? Ďakujem za odpoveď

miminkacik
2. mar 2014

lekaren alebo protetika

ludka140281
2. mar 2014

u nás aj v drogerii

lejlla
2. mar 2014

ano aj v lekarni aj v tescu som videla...

stanislavao
2. mar 2014

kazda drogeria ich podla mna predava. v tescu tiez, alebo v detskom obchode.

fopka
2. mar 2014

tie klasicke - poštolky sa daju kupit takmer v kazdej drogerii... len tie mensie cisla su zvycajne vypredane

enky
2. mar 2014

Ahoj!Dajú sa kúpiť aj tu na bazáre.

jasminet
2. mar 2014

ano, tesco, tusim aj v dm-ke som ich videla. aj detske obchody mavaju. ale uz nie je nutne preventivne balit nasiroko, len ked lekar povie, ze treba.

leilac
2. mar 2014

Ahoj,podla mna nekup,kym ti nepovedia,ze ich potrebujete 😉 Aj ja som ich kupila a zbytocne... V 1. a 3. mesiaci treba ist na vysetrenie a ak budete potrebovat staci aj vtedy si kupit ....

ivet1371
2. mar 2014

odporučam tieto aj ked su drakšie http://www.4mama.sk/plienky-ortopedicke-nohavic...

monipapa
2. mar 2014

Ahoj,ja som kupila v zdravotnických potrebach... v lekarni ich nemali....

oblecenieprekojencov
2. mar 2014

u nas mame skladom na suchy zips aj na viazanie -kruzky.Slovenske vyrobky. Nech sa paci

flower72
2. mar 2014

kúpiš v zdravotníckych potrebách, aj v 101 drogerie. Stačia ti č. 2, ja som mala dvoje a použila som ich dokopy 3x 🙂 nepotrebovali sme

luciasveckova
4. mar 2014

maju to aj v zdravotnickych potrebach ja som odtial kupila

ikika
4. mar 2014

@fronculka , kde mas hladat, uz Ti baby napisali... ja Ti len chcem napisat, ze zbytocne nekupuj, uz sa nebali nasiroko automaticky... v 1. mesiaci zivota ide babatko na ultrazvuk klbikov a podla nalezu Ti povedia, ci balit alebo nebalit... takze potom dokupis, ak by bolo treba... 🙂

nika1020
4. mar 2014

Preco ich potrebujes?
Ja mam doma č.2. Ani som ich nepoUzila.ak mas zaujem ozvi sa na ip.

alexandra1104
4. mar 2014

Lekarni

senta_sofia
4. mar 2014

aj v 101 drogerii maju

oktobermimi
4. mar 2014

ja somnepotrebovala zbitočne som kúpila... ak chces posuniem ti ich 🙂

titulienka
4. mar 2014

A naco ortopedicke ? Pokial som v obraze dnes sa uz nepouzivaju 😉 a ak ich pri kontrole popripade treba tak ich predpisuje ortoped.