Ktoré plienky sú dobré?

barbi_na
13. dec 2011

chcem sa podeliť o vaše skusenosti s plienkami ...maly ma ešte len 3 mesiace a už som toho poskušale ale neviem ktore su ešte dobre nechcem zbytočne kupovať ked su o ničom ..napr som bola spokojna so seep &play ale len s 2 čislom ...kupili sme potom do zasoby 4 balenia 3 čislo a tie nemaly bočne pasiky ...taže zbytočne lebo nam všetko pretekalo ....potom su super tie pampers premium care ale su drahe kupila sam raz 2 balenia v akcii ....jedny sme mali z hypernovy dostali sme ich no katastrofa teraz chcem kupiť pampers aktiv baby ale bojim sa že či za tu cenu su fakt taka dobre bo budu v akcii v hypernove ...prosiim poradte 🙂 budem rada 🙂

lalia2
5. jan 2012

@zvonkohra díky, tak hádam kúpim aj zo 4 balíčky, dúfam, že sa nič nestane...

zvonkohra
5. jan 2012

@lalia2 ved vezmi na skusku a ked budu dobre tak nech ti manzel ide kupit dalsie 🙂

lalia2
5. jan 2012

@zvonkohra 🙂

cikyta
5. jan 2012

u nás jednoznačne boli najlepšie babylove z dm 🙂

andreah25
5. jan 2012

@barbi_na Ahoj, my mávame cez deň tescové zelené, alebo billa clever, alebo babylove z DM, alebo Lidlove, ždy podľa toho, ktoré sa mi podarí kúpiť v akcii. Na noc a keď niekam ideme dávame Pampers active baby. Ani z jedných nám ešte nikdy nič nebolo. Určite sa ale nedaj zlákať cenou na tescové value - bielo modrý obal, ja som ich nemala, no známa áno, že je to čistý igelit. Čítala som však, že sú ale skvelé, keď chceš dietko odučiť od plienok, že ich samo nechce nosiť a začne sa pýtať - možno vyskúšame na leto 😀 , uvidíme . . . .

barbi_na
autor
5. jan 2012

🙂
@andreah25 no tie tescove modre si viem predstavit take iste sme dostali ale z kauflandu wiekes a čisty igelit do teraz ich mam v skriny ...fuj ...sama by som si take nikdy nekupila :D iba jak vravis na odvykanie :D

teresa124
8. jan 2012

baby ako sa dá dostať ku tým kupónom DM? ďakujem

yvetulka
8. jan 2012

vybav si dm kartu, nakupuj, za kazde euro mas 1 bod a ked nazbieras min. 50 mozes ich uplatmit na dm terminali za kuponovu knizku

yvetulka
8. jan 2012

@teresa124 vybav si dm kartu, nakupuj, za kazde euro mas 1 bod a ked nazbieras min. 50 mozes ich uplatmit na dm terminali za kuponovu knizku

teresa124
8. jan 2012

Ďakujeeem

jane1
8. jan 2012

Ahojky, tak ja tiež zvažujem že aké 🙂 najprv chcem newborny nejake kúpiť. inak vyzera to tak, že aj v metre sa dajú výhodne kúpiť plienky, ale najbližšie si to preverím osobne. tak asi vezmem na zaciatok z dm za body tie babylove a hugiesky a potom píisnem čo a ako.
ozaj a ako ste spokojní s vlhčenými obrúskami?

oskarik
10. jan 2012

@jane1 My sme mali veľký problém s vlhčenými obrúskami, malej sa strašne vyhádzala riťka po nich a to sme ich používali len v pôrodnici a potom sa z toho nemohla 2 týždne dostať..bola to hrôza.. teraz umývame pod tečúcou vodou..je to naj.. inak tie obrúsky sme mali Huggies..možno iné sú lepšie..ale doktorka nám jednoznačne zakázala hocijaké..

tehulka21
10. jan 2012

my pouzivame huggies newborn plienky a som max spokojna...a vlhcene obrusky babylove ale mali sme aj pampers a tie mi hned vyschinali...

jane1
10. jan 2012

dik baby. ja tiez sa chystam skusit to umyvanim, pripadne navlhcit len jemnym olejom slnecnicovym, ale tak minimalne pri vyjazdoch z domu. no teraz mam obavy. a ci zistim ze ak by sa mi vyhadzala, ci od plienok, ci od utierok. hmm

stardust
10. jan 2012

@jane1 moj starsi neznesal akekolvek vlhcene utierky, odvtedy umyvam len vodou a trochou mydla v umyvadle. Usetrim na utierkach a mali maju pekne zadky 🙂

frick
14. jan 2012

Nám sa páčia vlhčené z kaufu wickies tie zelené. sú dobré a veľmi dobrá cena

nadhera
14. jan 2012

plienky dm babylove a vreckovky zelene Wickies z Kauflandu, tie kupujem dodnes. Vzdy sa zidu. 🙂

janka196
14. jan 2012

@oskarik nas maly neznesie ine ako pampers sensitive, doma len vodou umyvame ritku ale ked sme mimo tak sa obruskam nevyhneme

a plienky najviac nam vyhovuju zelene tesco, pampers sleep&play su otras stale ich precura. pri tescovych sa mi to este nestalo. aj ked cenovo sa pomalicky zacinaju priblizovat ku pamperskam 😠

barbi_na
autor
14. jan 2012

@janka196 no to maš pravdu že cena ide hore tych zelenych su dobre kvalitom mala som 2 baliky ale ked niesu v akcii vobec sa neoplatia ja inač kupujem pampers aktive baby alebo pampers premium care 🙂

janka196
14. jan 2012

@barbi_na ale myslim ze uz aj kvalitou sa mozu rovnat pamperskam teda aspon podla mna. aj su pruzne, nieco vydrzia prosto som snimi max spokojna. minuly mesiac ich mali po 6.90 to bola super cena. lutujem ze som si nespravila vacsie zasoby ☹

barbi_na
autor
14. jan 2012

@janka196 no su fajn lebo maju tie pružne pasiky a bez nich mojho maleho všetko tiska ale mojmu na noc nevydržia tak musia byt pamp. aktive baby ... a šak to ja som iba 2 baliky na vyskušanie kupila a teraz už 2 mesiace nebola u nas akcia tak tieš lutujem 😒

seminkads
14. jan 2012

my sme skusili pampers premium care-boli v pohode ale dost drahe, tak isto kalsicke pampersky, sleep&play pouzivame len na noc-ked jej dame ine tak sa za 4 hodinky zobudi a s nimi vydrzi az do rana, cez den pouzivame Bela happy-tie nam vyhovuju od narodenia, taka ista kvalita su asi aj z DM-ky. jedine co malej nesadli boli huggies-hned mala zadok cerveny, a tesco GAGA 2 boli tiez ok, ale 4 jej uz strihom nesedeli

janka196
14. jan 2012

@barbi_na mne tie sleep&play stale v noci prepisal

barbi_na
autor
14. jan 2012

@janka196 no tie su hnusne nemaju ani pružny pasik a mne tiež precikal a všetko mal na bokoch mokre aj body
@seminkads no tie gaga mne boli cele zle mala som iba na vyskušanie ale nesadli mi taka tvrde ...a huggies som mala len newborn a boli dobre ale už ich nekupujem lebo nevydržia vela

vierkasteffi
14. jan 2012

a tie plienky z Dm maju pružný pásik?

seminkads
14. jan 2012

@barbi_na my sme tie GAGA mali c.2 a tie boli v pohode, potom sme kupili az 4 lebo sme boli na navsteve a dosli na nase ale tie vobec nesedeli a o tom ake boli tvrde ani nepisem, inak na cestovanie sa nam osvedcili len pampers aktiv baby alebo premium care-lebo su tenucke a v autosedacke alebo kociku sediet cely den na zadku...a mat nieco velke na zadku-chuda male

barbi_na
autor
18. jan 2012

@seminkads no ja použivam iba tie bud aktive baby alebo premium care lebo vela aj sa vozime v kočiku a tak taže lepšie su dlho vydržia a su tenunke ...🙂 ved tie gaga su fakt velmi tvrde mala somm jeden balik a menila som plienku asi každu hodinu lebo len trošku piškal a plienka už tvrda jak kamen:D

nat28
18. jan 2012

Kocky takze je dobre mat iny druh plienky na noc a iny na den? Ktore su vyslovene nocne, tie pampers sleep and play? Dakujem

veve39
18. jan 2012

@nat28 sleep and play su z pampersiek najhorsie -s tymi su vacsinou maminy nespokojne
vyborne su Pampers premium care (najdrahsie z pampersiek, su ale skvele, neparfemovane) a velmi fajn su aj Pampers active baby
tieto plienky patria k najdrahsim na trhu, avsak su tenucke, poddajne a pritom vela absorbuju - cize je super ich mat minimalne v noci, ked sa plienka (aspon vacsiemu babu) nevymiena uz napr. celu noc
ak by to bolo prilis financne narocne, tak cez den sa mozu pouzivat aj lacnejsie verzie plienok - babo vtedy prebalujes castejsie (DM babylove, Huggies, Lidl ma vraj tiez celkom OK plienky)

najdolezitejsie vsak je, ci pokozka babatka nebude zle reagovat na niektore plienky - ale na Pampers premium care, ktore su na uplne senzitivnu pokozku asi nereaguje zle ziadne babo, ak aj ano, tak ide urcite o velku vynimku

dankadina
18. jan 2012

my kupujeme plienky v hainburgu v hoferu my love a sú porovnatelné s pampers len cena je super 80 ks za 11, 49 a malý ich nepreciká ani v noci doteraz všetky precikala