Oplatí sa kúpiť monitor dychu?

kukanka5
10. máj 2014

AAhoj chcela by som sa opytat ze ci kupit monitor dychu a ake mate skusenosti. Moja dcerka je zdrava ale mam onu strach. A chcela by som vediet ze co treba robyt ak by to zacalo pipat. Dakujem

wewe22
10. máj 2014

ja som kupila lebo som chcela kludne spat a moju najstarsiu to zachranilo, prvu pomoc najdes aj na youtube alebo sa treba informovat u lekara

417781
10. máj 2014

ahoj...my sme si požičali monitor dychu a myslim si že pre pokoj na duši je super vec...ked to začne pipať niekedy môže ísť aj o chybu, hlavne nepanikariť...treba kupiť kvalitny tam je pravdepodobnosť planeho "poplachu"minimalna ...my mame angel care! max spokojnosť

nicolle21
10. máj 2014

my sme nemali, ani by som to nakoniec nevyuzila.. aj ked pred porodom som si myslela, ze to na 100% kupime, ked sa maly narodi.. ale dako z toho zislo a nakoniec som bola najkludnejsia, ked dieta spalo pri mne, muz tiez, takze nam to aj ostalo.. v postielke spal len v obdobi od 3-5 mesiacov, aj to len prvy nocny spanok a po krmeni uz siel k nam zase 🙂

gr
10. máj 2014

Ahoj, ja som ho kupovala pre svoj kludny spanok. Niektore su v kombinacii s babyphonom, takze teraz, ked uz je vacsi, pouzivame uz len babyphone.

liz_lemon
10. máj 2014

da sa zapozicat priamo v porodnici, neviem kolko sa za to plati teraz, ale pred 2 rokmi to stalo cca 30 E na polroka

patinka
10. máj 2014

Poistovne to ponukaju na zapozicanie,union na 6 mesiacov,tak sa v tej svojej je to bezplatne

zara0201
10. máj 2014

Kupovala som cez poistovnu so zlavou. Pouzivali sme do 14 mes. a neveim si vynachvalit. V noci sa zobudis a vidis blikat zelenu- nemusis vstat. Bez neho by som urcite chodila kontrolovat kazdu polhodinu ci dycha.
Falosny poplach sme mali jeden- prvy den, ked sme zle nastavili.
Ja som sa ani tak nebala SIDS ale skor ze si maly grcne v spanku a udusi sa. Tete sa tak zvratkami zadusilo 3 mesacne dietatko.

bibinka379
10. máj 2014

My sme ho mali,nastastie nikdy nepipal,ale mala som kludne spanie

studio11
10. máj 2014

áááááno........ 😉

gaja78
10. máj 2014

my sme si ho pozicali z porodnice, ale maly aj tak vacsinou spinkal cez den v kociku, alebo v noci s nami, takze v konecnom dosledku by sme sa zaobisli aj bez neho, ale pre pokoj na dusi som ho chcela. Ale pokial ma dietatko normalnu porodnu hmotnost a nie je predcasne narodene, je riziko mensie. Pri druhom babatku si ho uz asi poziciavat nebudem.

miselkat
10. máj 2014

My sme mali tiez pozicany z porodnice, najprv na pol roka a potom sme si este zaplatili dalsich sest mesiacov. Ja som ho zapinala vzdy, ked bol maly v postielke, ci uz v noci alebo cez den. V noci som sa len pozrela na zelene svetielko a vedela som, ze je vsetko v poriadku.

lubka41
10. máj 2014

áno my sme ho mali, a kludnejsie som spala...

zuzka1008
10. máj 2014

Pre pokoj duse je to skvela vec, urcite si ho pri druhom babatku zaobstarame 🙂 , malu som kontrolovala skoro kazdu chvilu, tak sa aspon lepsie vyspim 😉 pri druhom

hemka
10. máj 2014

je naozaj dobré ho mať, pre kľud na duši, pokojný spánok, .... nám raz zapípal cez deň a raz v noci, keď mal malý ani nie mesiac, mal upchatý noštek soplíkmi .. je to predsa len akási "poistka", že malé drobčo spokojne spinká 🙂

dobromila1111
10. máj 2014

@kukanka5
My sme kúpili, pre pokojnejší spánok. Zo začiatku nám pipal, no to bol malý drobátko ľahučké, ešte v perinke, nenačítalo ho😀
Používame ho doteraz, je to super. Da sa kúpiť, no aj požičať. Nájom ale stojí toľko čo vlastný..my sme kúpili od maminky tu na mk🙂

zuzub
10. máj 2014

my sme mali, nám pípal pár krát "poplašné správy", ale pri synovi jedno pípanie bolo žiaľ aj ozajstné, neviem si predstaviť ako by to skončilo keby sme ho nemali 😔 ja odporúčam.

naatalka
10. máj 2014

my sme to ani nevyuzili...mame NANNY ak by niekto chcel dajte vediet

moni182
10. máj 2014

My ho tiež máme,myslím, že je to dobrá vec, spavam kludnejsie...raz v noci nám aj zapískal...kúpila by som ho znovu...

ivikuska28
10. máj 2014

my sme si zapožičali z pôrodnice

cenculinka
10. máj 2014

Mala som pozicany od znamych-maximalna spokojnost.pri druhom by som tiez kupilla alebo pozicala. Hlavne ho nezabudni vypnut vzdy,ked babo vyberies na krmenie alebo prebalovanie,inak zobudis celu ulucu ako sa parkrat stalo aj mne 😀 nam nikdy nepipal "omylom".nastastie vzdy len ked som ho narychlo nevypla 🙂

pipinka4
10. máj 2014

@kukanka5 ahoj my ho tiez mali ale ten na plienku podla mna bol vyuzitelnejsi ako platne bo mala mi spavala aj na gauci cez den ked muz bol po nocnej.aj vobku v kociku ked bol odstaveny.je to super vecicka a presne neni to len koly nahlemu umrtiu dojciat ale aj ked grcne aby sa neudusilo.a ak nahodou prestabe dychat ze zabudne( malej sa to stavalo casto aj ked mala normalnu porodnu vahu a vsetko ok) staci len studenou vodou ofrkat alebo fuknut do tvaricky.ak mas zaujem predavam uplne novy monitor dychu snuza go.mali sme dve a tato je uplne nova.povodna cena bola 94 eur a ja ju predam za 70 eur a v cene je aj posta samozrejme doporucene a prva trieda.ak by si mala nejake otazky kludne mi napis.

nini1010
10. máj 2014

Jedna z nasich najlepsich investicii.baby stale pod kontrolou,kludne sme spavame my aj mala.mame zapozicany z porodnice.

best24
10. máj 2014

Najlepšia kúpa, spokojné spanie!!! určite neoľutujete!! 😉 a čo spraviť, keby pípalo a bábatko nedýchalo? fúknuť do tváre..alebo snažiť sa ho prebrať,aby sa opäť nadýchlo...

hnedka
10. máj 2014

my sme nekupovali.Vyhodne peniaze ...Najlepsi Monitor si ty sama.Ja osobne doteraz spavam z "blabosom"v manzelskej a materinsky ibstinkt nepusti...vzdy sa zobudim ked cosi nepasuje.Monitory len stresuju a pipaju budia zdrave dti rusia a stresuju spanok.Blbost ako otahat ludi o peniaze 🤐

1982zuzka
10. máj 2014

urcite pre klud na dusi hej. my sme si ho pozicali odtialto
http://www.buonanotte.sk/sluzby/poziciavanie-po...

12katka21
10. máj 2014

Ja mam pozicany od kamosky ale urcite kupim pre druhe dieta ak nebudem mat odkial pozicat. Ale maju to na pozicanie aj v lekarnach. Napr. viem ze v Sunpharme maju. Len neviem ci v kazdej. Treba sa informovat v konkretnej lekarni. A ci sa oplati? Urcite ano. Je to taky elektro ochranca tvojho drobca. Myslim ze to stoji za to no nie? Nebo sa ... kupis este ine veci ktore asi potrebovat nebudes 🙂 Napr. zazracnu misku z ktorej sa nic nevysype 🙂🙂🙂

lokilonda
10. máj 2014

Určite do monitoru investuj, na takejto veci sa nešetrí ... človek nikdy nevie koho bábenko si zubatá vyberie, ak to musím takto napísať ... my máme teraz pri 14týždňovej dcérke Snuzu, pokiaľ nespí v postieľke, kde máme Angel care a pri synovi sme mali Nanny ... ten nám počas roka pípal 2 razy ... neviem ako by to dopadlo, keby vtedy nebol ... nechcem na to ani pomyslieť ...

agids
10. máj 2014

Ano, aj ja myslím, že je to dobrá vec, spavala som kludnejsie, kúpila by som ho znovu, mám na predaj Angelcare, ak by niekto chcel dajte vediet 🙂

1superlienka1
11. máj 2014

My ho tiez mame.Je to super vec.Maly ma reflux,takze sme museli mat sikmo matrac a ked bol asi mesacny a v noci spal v perinke tak sa mu perinka z dola otvorila a maly sklzol dolu a zachytila ho snurka s ktorou sa zavazuje perinka,mal ju tesne pod krkom,takze nehcem vediet co by bolo bez monitoru.

matrix87
11. máj 2014

my sme mali, dostali sme od babky. ale maly spaval viac s nami v posteli ako v postielke, tak sme ho moc nevyuzili... ale ked tam lezal, tak som sa citila lepsie 🙂