Overal verzus nohavice na traky a bunda pre 14 mesačného chodca

diablica697
18. okt 2017

Ahojte maminky!🙂 Ktoré je praktickejšie pre 14 teraz mesačného chodca overal alebo zvlast nohavice na traky a bunda?dakujem

deti95060810
18. okt 2017

v tomto veku mali deti overal...
nohavice na tráky a bundu keď boli troška väčšie....

senta_sofia
18. okt 2017

Pre mna gate a bunda, vacsinou spodok zlizne spiny viac, tak som len gate prezliekla alebo dala susit, na horach zase ked je krasne teplo vies bundu zhodit ako vrstvu a nechat len mikinu, velmi zavisi aj od dietata a vasich aktivit v zime

candii
18. okt 2017

Tiez som mala v tomto veku overal, aj teraz ma maly 2r kupila som este aj overal, kedze este ma plienky..

wieruska1
18. okt 2017

tak z mojho pohladu potrebujes isto aspon 2, lebo jedna vec je sneh a druha blato 🙂 tak kup jedno take druhe take. Pre mna su prektickejsie gate a bunda. Na lyzovacke napriklad v udolnej stanici byva na bundu na slnku teplo ale bez nohavic si neviem predstavit ze by bolo dieta

candii
18. okt 2017

@wieruska1 hej mas pravdu, aj ja som mala aj z overal ale aj oteplovaky a bundu

diablica697
autor
18. okt 2017

Dakujem!🙂

fivecat
18. okt 2017

Ak ma plienku, overal, ak ho davas vonku cikat, tak praktickejsie budu gate a bunda.

hettinka
18. okt 2017

@diablica697 som za overal, ale kup až ked bude fakt zima, lebo z neho rýchlejšie vyrastie

wind123
18. okt 2017

Za mna je overal nutnost a do mesta alebo len tak na spacir sa zide samostatna vetrovka....kolko matiek tolko nazorov 😁...ale vyuzijem tuto temu, mamy poradte, potrebujem kupit zimny overal c.98, ktory vsak nezruinuje rodinny rozpocet, t.j. tak do tych 25 eur, nemusi byt nejaky extra teply, na nirmalnu zimu v meste..... s tymi vacsimi cislami u overalov je trochu problem, tak pytam sa ci neporadite nejaky obchod, ci uz kamenny alebo internetovy kde by sa taky nasiel.dakujem🙂

nelinka2009
18. okt 2017

Bunda a gate

senta_sofia
18. okt 2017

@wind123 lidl si neskusala? Alebo prebehni tu bazar, daju sa najst aj nenosene za dobru cenu

silverrko
18. okt 2017

@wind123 teraz majú krasny výber v Lidlu kupovali sme. My už plienky nenosime tiez

wind123
18. okt 2017

V lidlu som bola ale to je samostatna kapitola.Neviem ako v inych mestach ale v KE som bola v dvoch a po tych vacsich chlapcenskych overaloch ani chyru ani slychu....a zas obehavat vsetky predajne v meste urcite nebudem uz len z dovodu toho paradneho lidlovskeho dizajnu chlapcenskej mody...neviem teda kto im ju navrhuje, ale podla mna musia byt dotycni na silnych antidepresivach...farby poznaju akurat tak dve, tmavomodru a spinavu zelenu, zo vzorov vitazi jednoznacne trojuholnik, obmiena sa akurat len ich pocet a co sa tyka motivov dinosaurus to vzdy isti....takto aby ste ma zle nechapali, nehovorim ze tie veci nue su funkcne a vacsinou je aj material dobry....keby mali na predajni zoberem a neriesim ...ale zas kvoli takej skaredosti nebudem behat po celom meste😕....a syn aj mal z lidla overaly, ale vzdy to bol dievcensky model v prijatelnom prevedeni aj pre chlapca, no tentokrat vsetky dievcenske presli "ruzovo fialovou" upravou...takze tentokrat nie je co zavidiet ani malym slecnam😉....takze tak lidl no....nejake ine napady?😏

wieruska1
19. okt 2017

decathlon ma aj vacsie velkosti v tejto sume

jasminet
19. okt 2017

@wind123 skus topolino, maju aj vacsie overal, a fakt kvalitnd, teple... Do 25€

senta_sofia
19. okt 2017

@wind123 aj exisport ma, mozno aj do ceny by si sa zmestila a budem sa opakovat, bazar,namatkovo som klikla, je ich tam dost na vyber

silverrko
19. okt 2017

@wind123 Ja som spokojna kupila som krasny overal na dievcatko syto ruzovy ziadne cacky macky jednoduchy.Prakticky je a cena super(kvalita tiez)

silverrko
19. okt 2017

Ten vzor na detsk.obleceni napr dinosaurus tam urcite nie je len tak...vsetko ma svoj vyznam.Ale nechcem rypat......

zabina27
19. okt 2017

@diablica697 ked som mala maleho v takom veku, tiez som sa u pytala a podla odporuceni som aj kupila - aj overal aj oteplovacky a bundu. na sankovacku, prechadzku overal, do obchodu, do auta a podobne bundu, ktora sa da vyzliect... a hlavne, ked sa zaspini (od snehu, blata, hocicoho) potrebujes mat druhu moznost, aby sa dalo ist na dalsiu vychadzku prv, ako to spinave uschne 😉 teraz ma mala 15 mesiacov a tiez na zimu kupim overal aj bundu s oteplovakmi

rora
19. okt 2017

Ja za seba hovorim nohavice na traky... pokial sedeli len v kociku tak overal. Ale ked uz chodili aj obcas mimo neho tak sa casto stalo ze spadli - velakrat siroko daleko jedine male blatove miesto a zrovna kolenami do neho - tak je to jednoduchsie menit a cistit nohavice.... alebo len bundu, ak sa uspini bunda. kdezto pri overaloch by som ich musela mat ovela viac v zasobe kedze je to aj vrch aj spodok spolu, aby som mala za co vymienat a prezliekat...

bibistec
19. okt 2017

Za mas bol lepsi overal dokonca aj v skolke lebo kdekolvek sme sli malu som len vybrala z overalu a pod nim mala rovno oblecenie v ktorom bola vo vnutri. Aj obliekanie a vyzliekanie urcite praktickejsie ako z dvoch dielov

vrana80
19. okt 2017

My sme pouzivali nohavice na traky a bundu, overal baby nemali, asi je to aj o osobnej preferencii 😉 mne to tak vyhovovalo a ked si zaspinili gate tak sup do pracky a bunda nemusela...