Plienkové nohavičky

pinguu123
2. feb 2022

Ahojte vedeli by ste mi poradiť aké plienkové nohavičky používate pre detičky ktoré sú ozaj dobre a viac vydržia ? Papersky sme už vyskúšali a malá má na to alergiu. ďakujem 😊

danielahamar
2. feb 2022

huggiesky

bluemoon24
2. feb 2022

My máme kolorky, ještě si dost chválí BabyBaby soft 🙂

petamich
2. feb 2022

nohavicky Huggies Elite tusim 🙂

euka210
2. feb 2022

@pinguu123 z Dm u mna boli naj

lyci
2. feb 2022

@pinguu123 my sme vyskusali vacsinu na trhu. najlepsie su pampers premium care. Bobilo tiez super, ale drahe. pred pants som pouzivala od narodenia iba baby baby soft plienky, ale pants od nich su dost drahe (podobna cena ako Bobilo), mame velmi velku spotrebu. pampers obycajne rychlo precikal. Bella happy su fajn, tiez bez chloru, parfemov, latexu, vyrabane na svk, takze super, ale su dost uzke a pevne. obycajne huggies som testovala minuly tyzden a robili sa mu z nich zmolky okolo pipika, takze povrch plienky asi nic moc, zo ziadnych inych sa to nerobilo. Kaufland ma fajn, su eko a vyrabane v CR, len su take tvrdsie. Dada a DM mi pridu podobne, maju taky chlpaty povrch a to sa mi nepaci, aby malo dieta na jemnej kozi. tesco fajn, ale rychlo su precikane. lidl pants nevyraba. este pampers nocne som tusim skusila, nevidela som moc rozdiel oproti obycajnym. potom je este dost drahsich znaciek Bambo, Muumi, Monperi, Kolorky, pampers harmony, huggies elite soft....