Plienkové nohavičky

majuskabobi
14. mar 2023

Syna ucim na nocnik uz 2 .mesiac, uz sa sam pyta na nocnik. Na noc a na vonku este davam plienku,chcela by som skusit na noc plienkove nohavicky,take site,nie pampersky,avsak tie z dmka maju dost zle recenzie. Mate skusenosti s inymi nohavickami? V podstate celu noc vydrzi necurat,ale pre istotu.

majlo1234
14. mar 2023

Ja mam viacero nohavickovych plienok, napriklad sovick ale pokial uz necika tolko v noci, mozno to mozes preskocit uplne. Ja som robila taku “vychytavku” ze som na matrac dala nepremokavu plachtu, na to obycajnu, na to nepremokavu a navrch obycajnu. V pripade nehody som stiahla tie dve vrchne a bolo vybavene. A v noci aspon raz vziat cikat.

edithp
14. mar 2023

@majuskabobi tie od pampers sú super, používame ich na noc

dada0902
14. mar 2023

Tescove sú dobré tie tiež používame na noc keď sú v akcii sú za super cenu nie ako pampersky

majuskabobi
autor
14. mar 2023

@majlo1234 akurar pozeram chranic matraca, ked precura,stiahnem,prezleciem a hotovo. Budit ho na nocnik nechcem,konecne spi celu noc🥳🙂
@dada0902
@edithp dik baby,plenuchy uz nemam v umysle kupovat,skor tie latkove,ktore by mali udrzat trosku moci

yanni
14. mar 2023

@majuskabobi Tie latkove vela nevydrzia. To je na jeden cvrk. Druhy cvrk a uz bude mokry. Plienka na noc sa mam brat, ked uz bude ca. 1-2 tyzdne v noci UPLNE suchy. Ani ziany cvrk.