Rozdiel medzi plienkami

zuzkaemmka17
28. máj 2022

Ahojte, pri prvej dcérke (pred šiestimi rokmi) sme používali v prvých mesiacoch plienky Pampers premium care. Teraz čakáme druhé bábätko a pozerám, že na trhu sú aj Pampers Harmonie. Prosím Vás, aký je medzitým rozdiel? Ďakujem

natalala
28. máj 2022

@zuzkaemmka17 ja som tiez pouzivala pampers harmonie (donedavna sa volali pampers pure), lebo ostatne pampersky ale aj ine mi smrdeli. Su z lepsieho materialu, udrzatelnejsie vyroba, nie su bielene chlorom, bez parfumacie. Za mna boli super, ziadne zapareniny, dobre aj na citlivu alebo ekzematicku pokozku ani sa mi v nich neprecikavala.

zuzanockamt
28. máj 2022

@zuzkaemmka17 ak chceš bez parfumácie, bez chlóru, bez latexu, netestované na zvieratách, mäkké a ešte aj vyrobené na SR, tak netreba kupovať drahé papmers...sú na trhu aj naše slovenské babybabysoft

54tinka54
28. máj 2022

@zuzanockamt presne tak, tiež používame babybaby soft a sú super 🙂 veľmi sa mi páči že sú slovenské a bez škodlivých látok

zuzanockamt
28. máj 2022

@54tinka54 áno, aj ja to oceňujem...som rada, že som ich objavila...väčšinou sú vychvaľované pampers, ale moja skúsenosť hovorí niečo iné

zuzkaemmka17
autor
28. máj 2022

@zuzanockamt fíha, prvýkrát počujem a kde sa dajú kúpiť? Ďakujem

zuzanockamt
28. máj 2022

@zuzkaemmka17 na ich webovej stránke babybabysoft

patusss
28. máj 2022

A s kódom BESTFRIEND máte -15%. Tiež ich používame 🙂 predtým sme vyskúšali 6 iných druhov a až tieto sadli.

zuzkaemmka17
autor
28. máj 2022

@patusss ďakujem Vam

pondelok01
28. máj 2022

@zuzkaemmka17 ja som ich kupila aj v Terne

kiki68
28. máj 2022

Pampers pure nepachnu ako ine pampers, za mna je super eco by naty, z 85% kompostovatelne a nepachnu vobec, tovaren ode na obnovitelne zdroje. Su myslim zo Svedska. Ale neviem ci ich na sk dostat. Ale uz tu niekto pisal, ze mate cosi podobne.

zuzkaemmka17
autor
28. máj 2022

@patusss prosím Vás, to sú tieto?

romanapb
28. máj 2022

@zuzkaemmka17 áno to sú oni 🙂 tiež odporúčam

zuzkaemmka17
autor
28. máj 2022

@romanapb ďakujem