Ako si hľadáte prácu?

11. júl 2023

1. Ako si hľadáte prácu? Idete tam osobne a necháte životopis alebo iba zavoláte? Prípadne len pošlete životopis?
2. Tí, co nemáte vzdelanie, prípadne hľadáte prácu mimo svojho vzdelania, ako prekonávate z obavy naučiť sa niečo nové? Ste ru aj takí, ktorým to trvá sa to naučiť?
3. Ste ta takí, ktorí svoju prácu nemajú radi? Ak áno, aká je vaša najväčšia motivácia tam chodiť, prípadne čo robíte, aby vám to tam ubehlo rýchlejšie?

katulienocka999
11. júl 2023

1. Cez profesiu, posielam životopis. Ak je to cez personálnu agentúru a je mi niečo nejasne tak zavolám a následne buď pošlem alebo nepošlem životopis
2. Hľadám mimo svojho odboru - si poviem,že všetko sa dá naučiť, resp to co by som chcela robiť je pre mňa naucitelne
3. Mala som takú, hľadala som inú, nie som nejaký trpitel aby som tam trpela keď sa mi nepáči 🙃

bessie12
11. júl 2023

1. Hladam cez rozne agentury. Najprv pisem email a potom nasledne aj CV, ak potrebuju.
2. Hladam uplne mimo svojho odboru. To co som vystudovala, tak to by ma nebavilo robit. Nemam problem sa naucit aj nieco nove.
3. Tiez som mala taku pracu, ktoru som nemala rada, tak som proste odisla. Jednak nebola dobre financne ohodnotena a taktiez problemy so spolubyvajucimi.